320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
    Ja kes oleks see julge ja enesekindel, kui küsida tohib?
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
      Ja kes oleks see julge ja enesekindel, kui küsida tohib?
      Hea küsimus. Tahaks isegi teada Kas keegi pole vahel selle peale tulnud ,et miks üldse on meil vaja presidenti ,kui tal ju mingit seadusandliku jõudu pole ? No mingi esindusõigluses tal nagu on . Samas selline kusekramp nagu Ilves ,kes sõbra matustele 500 kilsa autosõitu ei jõua ära kannatada .Sellist pole üldse vaja üleval pidada.Olgu peaminister ja kogu peli.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Istanbulist Krakowisse on tõele au andes küll suts rohkem kui viissada kilti + muud asjaolud, aga no samas milleks süveneda detailidesse.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          õige sõber oleks sinna ju ujudeski läinud! meie siin igaüks ju läheks, julged, ausad ja õilsad, nagu me kõik oleme.

          Kommentaar


            Dannar on ikka huumori vend. Ja rootsikonn, mis see sinu perset torgib, kas sõitis või mitte. Sama hästi võiks norida: miks ta ei läinud nende ülejäänu 95(?) inimese matustele?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              loomulikult oleks pidanud minma nah...

              kui reaktiivmootoriga ei saa, on olemas ju igasugu propellerdavad moosiriiulid ja ega paraplaan ka sitt värk ei oleks.

              jube kipa, kui ilves, tutid kõrvade otsas, paraplaaniga poola põrutaks.

              ma arvan, et siis hakkaks isegi volvovabariigi ülemvalitsejale tommyboy meeldima. onja?

              Kommentaar


                kaks päeva auto-bussi-rongisõitu ei tohiks küll eriline raskus olla, et n.ö. once in a life time Üritusest osa võtta, kuid eks mälestamiseks ole ka muid viise kui esirinnas trügida.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  kaks päeva auto-bussi-rongisõitu ei tohiks küll eriline raskus olla, et n.ö. once in a life time Üritusest osa võtta, kuid eks mälestamiseks ole ka muid viise kui esirinnas trügida.
                  Pressiteade: President Ilves osaleb Poola presidendi matustel Skype'i kaudu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Hea küsimus. Tahaks isegi teada Kas keegi pole vahel selle peale tulnud ,et miks üldse on meil vaja presidenti ,kui tal ju mingit seadusandliku jõudu pole ? No mingi esindusõigluses tal nagu on . Samas selline kusekramp nagu Ilves ,kes sõbra matustele 500 kilsa autosõitu ei jõua ära kannatada .Sellist pole üldse vaja üleval pidada.Olgu peaminister ja kogu peli.
                    Nii 80 aastat tagasi töötas tõesti suurepäraselt...

                    Kommentaar


                      Kui juba obama, halonen, merkel ja sarkozy ei läinud, siis ma arvan, et Eesti presidendi minemata jätmine on ka õigustatud :P

                      Arvatavasti ta poleks autoga sõites nkn õigeks ajaks kohale jõudnud
                      sigpic

                      Kommentaar


                        RIP Guru
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          holy crap, kurbus
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Good die young. R.I.P.

                            Kommentaar


                              But some find happiness while others find sorrow
                              And what's here today, may be gone tomorrow

                              Puhka rahus.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                R.i.P. Juan Antonio Samaranch
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X