320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RIP lähedane sugulane Lauri Lind.
    Hukkus eile hommikul Iirimaal.
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      Oktoobri viimasel nädalal lahkus meie seast 79-aastasena tuntud jalgpallitegelane Hans-Davis Viirmaa.


      R.I.P

      Kommentaar


        Päris pikka aega on kripeldanud hinges küsimus, et kas tõesti eesti keel on kole ning põlastust väärt, et kasutame mingeid ingliskeelseid ühendeid nagu "R.I.P"????

        Kommentaar


          stfu.....
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stinger Vaata postitust
            RIP lähedane sugulane Lauri Lind.
            Hukkus eile hommikul Iirimaal.
            tuttav kellega suve lõpus trippisin oli samas autos(mis kuulus talle) ja hetkel haiglas siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
              Päris pikka aega on kripeldanud hinges küsimus, et kas tõesti eesti keel on kole ning põlastust väärt, et kasutame mingeid ingliskeelseid ühendeid nagu "R.I.P"????
              Idikas see pole inglise keelest tulnud lühend.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Idikas see pole inglise keelest tulnud lühend.
                Ma väga vabandan, kuid siis valgusta mind ennem, kui sa tuled kedagi idikaks sõimama.

                Kommentaar


                  Requiescat in pace

                  Kommentaar


                    Ära muretse, anarhist, mulle karati ka kunagi sama arvamuse pärast persse. Nüüd ripingi ainult kõige lamedamaid asju nagu WanKi hamstrit vms - muidu pole ju popp.
                    Last edited by Saarlane; 03.11.10, 22:56.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                      Päris pikka aega on kripeldanud hinges küsimus, et kas tõesti eesti keel on kole ning põlastust väärt, et kasutame mingeid ingliskeelseid ühendeid nagu "R.I.P"????
                      Mind see küsimus ei vaeva. Ma arvan, et eesti keel pole nii kole ning ei kasuta seda tähtede ühendust.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        R.I.P Karl - Eerik Vaiksoo.

                        Koolikaaslane 10'ndast klassist kes lahkus siit ilmast omal tahtel.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          R.I.P Karl - Eerik Vaiksoo.

                          Koolikaaslane 10'ndast klassist kes lahkus siit ilmast omal tahtel.
                          See on see GAG-i poiss, jah?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                            R.I.P Karl - Eerik Vaiksoo.

                            Koolikaaslane 10'ndast klassist kes lahkus siit ilmast omal tahtel.
                            Äkki ikka Henri-Andreas Vaiksoo R.I.P

                            Samuti minu koolikaaslane

                            Kommentaar


                              R.I.P
                              12. novembril lahkus meie seast jäädavalt Eesti vanim mees, 106-aastane Karl Plutus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                                R.I.P
                                12. novembril lahkus meie seast jäädavalt Eesti vanim mees, 106-aastane Karl Plutus.
                                Tundub, et oli tore mees, olgu muld talle kerge. Paar tsitaati:

                                Tema silmad säravad kui sügisene päike ja nägu on naeru täis. «Kus on naps? Miks pole laual konjakit?» kamandab ta elutoa diivanilt köögis askeldavat õepoega Antit. «Ma tahan proua Arteriga kokku lüüa!» Säärane elurõõm niidab esiti jalust ja paneb muretsema: «Alkohol? Kas te ikka võite?»
                                «Mis te nüüd! Väike naps paneb ju vere käima! Proosit!»
                                «Teie terviseks, Karl!»


                                Suvise jalgpalli MMi ajal istus Karl koos õe Aliidega (98) kõik mängud teleri ees ja elas vutiässadele häälekalt kaasa. Praegu huvitub aga tennisist Kaia Kanepi tegemistest: «Ma jälgin väga Kaia Kanepi elukäiku ja mul on väga hea meel, et ta on praegu jõudnud oma elu suurjärku.» Kõik USA lahtiste meistrivõistluste tennisematšid, kus Kaia ilma tegi, on vanameistril vaadatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X