320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõulukingid!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    häid jõule!

    Soome rahvatervise uurimise keskus otsib pohmelli uurimiseks vabatahtlikke. Tasuta alkoholi tarbimise eelduseks on see, et uuringus tuleb osaleda regulaarselt ning pidevalt tuleb analüüse teha ja tervist kontrollida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #17
      See oleks võinud vabalt ka ebaterve huumori alla minna, sest vabandage väga aga mis pohmellist saab juttu olla peale 1,2 promillise joobe saavutamist?
      Supplies!

      Kommentaar


        #18
        1,2 promilli on väikeste tüdrukute joove. aga noh. kui and mulle maksavad siis mõned pitsid viina võiks ikks visata ju

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Kuidas sa siis sellega hakkama said?
          Kui nüüd aus olla, siis olid mingid margused mulle posti keset tänavat püsti pannd ja sinna otsa ma oma pilli ajasingi...
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            #20
            ISe kinkisin ühele inimesele dekoratiivpuu, ise sain vastu Polysicsi T-särgi. Fair deal

            Kommentaar


              #21
              :::::::::::
              Lisatud failid
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar

              Working...
              X