320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kes Ekspressi ajakirjanikest siis veel soccerneti foorumi off topicut loeb?
    Mina ei loe!

    Kommentaar


      Küsimus käis ajakirjanike kohta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Küsimus käis ajakirjanike kohta.
        Neid meil enam seal polegi. Luik kirjutab ju kõik lood ise.

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield
          «Inimesed on jäetud ilma põhiõigustest... Igaüks, nii poliitikud kui kodanikud, peaks küsima iseendalt, kes me sellist ühiskonda tahamegi»

          Ei tahtnud. Sellepärast teid "rootslasi" välja põletataksegi

          Kommentaar


            Rootsi mehed võiksid counterdemonstratsiooni teha siltidega "ära vägista minu naisi". Aga seda ju ei juhtu, sest see oleks racist.

            Kommentaar


              Brace yourselves...alates 37:40 paar minutit.

              Kommentaar


                Liiga hea on see täpsemalt kuidas?

                Kommentaar


                  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha see Reisile Sinuga on lihtsalt jõõõõõõhker
                  Saagimiga on see, et jutt-jutuks, kuid ma kogu elu teda ikka korralikuks MILFiks pidanud
                  Kes seda lõpuni ei vaadanud, vaadake
                  Alguses ongi piinlik, agano mul on kusi püksis reaalselt Ebanormaalne

                  edit: "Üllatus kogu eluks"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Liiga hea on see täpsemalt kuidas?
                    "robots will kill humanity and we all die"
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Who the fuck is Paul McCartney? http://www.buzzfeed.com/brianmcmanus...ry#.kd1vRD52ve

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        See on kurb lihtsalt mis Euroopast saanud/saamas on. Enamustel on niikuinii seni sellest ükskõik, kuni endal elu hea, ja peksa ei saa, kui valele tänavale satud. Malmö on ehe näide sellest.

                        Kommentaar


                          Saadame tofuu Malmösse komandeeringusse. Noh maailma päästma.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Haha
                              Sellega tuleb see meelde, et kui Iirimaaga mäng oli siis wikipedias oli Kassai nimi Eriline Türapea.

                              Kommentaar


                                Tundub et Kuzzer on wikis jälle möllamas käinud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X