320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli Starmani signaal terve õhtu jamanud ning mõtlesin, et äkki Facebooki lehel mingi üldteade vms. Samas leidsin päris toreda postituse.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Maakana olen ise ka Starman Zuum + Elisa internet tissi otsas. Suht samad emotsioonid. Meistrite Liigat ma enamasti ei vaata huvipuudusest ja kui huvi ongi, siis ikka ei vaata, sest TV6-t pole võimalik vaadata, kui läbi metsa Rebasekülas keegi traktorit peaks käivitama või veel hullem, väike tuulekene olema. Elisa netimaht täitub täiesti pöörase kiirusega, väidetavalt 80 giga mahtu, aga 20ndaks kuupäevaks on kiirus maas, sest "olete ületanud limiidi", kusjuures Elisa netti kasutab ainult abikaas ja õhtuti lapsed. Tööasjade ajamiseks on juba mitu aastat EMT (või noh, mis ta oligi... Telia?) 4G pulk, millel 60 giga mahupiirang. Kujundan, liigutan faile, teinekord striimin mõne mängu. Ei ole õnnestunud seni KORDAGI nende aastate jooksul "mahtu täis" tõmmata. Ärge tulge mulle rääkima, Elisa...
      Oktoobris lõpeb Starmani leping. Näääägemist! Telia hakkas pakkuma kodulahendust üle mobiilineti. Mulle sobib. Null probleemi olnud nendega ever, isegi linnas elades Elioniga ei suutnud kordagi raksu minna, klient ca 7-8 aastat.

      Kommentaar


        Ise olen olnud Starmani klient ca 5 aastat. Nüüd aasta lõpus kolin uude kohta ja olen täiesti veendunud, et jätan Starmaniga igaveseks hüvasti. Ma muidugi ei tea nüüd kuidas viimasel ajal olnud on Elion/Telial nende hindadega - on viimati tõstetud?

        Mind lihtsalt ajab see närvi, kuidas iga faking aasta on Starman oma teenust aasta alguses euro kallimaks teinud. Siis kui olen kirjutanud, et mis põhjusel see hinnatõus on tulnud, tuleb automaatvastus elu kallinemise tõttu. Selline suhtumine kliendi suhtes ajab juba närvi, et ma automaatvastuse saan!

        Kommentaar


          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Natuke Venemaad















            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Ma just olen tegemas valikut, kas valida korterisse teenusepakkujaks Telia või Starman. Telia/Elioniga pole varasemalt üldse probleeme olnud kuid mõtlesin vahelduse mõttes proovida ära Starmani. Kuid tundub siinsete kommentaaride põhjal, et peab ikka Teliale lojaalseks jääma.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Ma just olen tegemas valikut, kas valida korterisse teenusepakkujaks Telia või Starman. Telia/Elioniga pole varasemalt üldse probleeme olnud kuid mõtlesin vahelduse mõttes proovida ära Starmani. Kuid tundub siinsete kommentaaride põhjal, et peab ikka Teliale lojaalseks jääma.
                Võta Starman. Peaks olema odavam ja lisaks on viimasel ajal Telial sitaks seisakuid.

                Kommentaar


                  Olin ca 4 aastat Starmani klient, siis korteri vahetusega läksin Elioni peale üle kuna ei tahtnud Zoomboxi vms. Sisuliselt vahet ei ole. Minul ei ole Elion kordagi ära katkenud. Starmaniga oli probleeme ca korra aastas aga asjad said kiirelt lahendatud ja klienditeenindus on ok. Tookord oli hinnavahe ka mõned eurod (ma isegi ei mäleta kelle kasuks). Mina soovitan lähtuda elukohast ja loomulikult enda vajadustest. Minu jaoks sai otsustavaks see, et Elion pakkus rohkem saksa ja prantsuse kanaleid.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar



                    Cityl on ''fännilipud'' LED ekraanidest...täitsa perses. Welcome to modern football.

                    Kommentaar


                      Arsenal ei olegi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Iseenesest materjal pole ju oluline, aga kuidas need lipud tekivad? Kas fännidel on oma sõna sekka öelda, mis lipp nende juures flashib?
                        Kujutan ette, et pead ekraani rentima. Maksad seal nädala vms eest Fänniatribuutika võiks ikka olla reaalselt olemas, mitte ekraanil kuskil.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kujutan ette, et pead ekraani rentima. Maksad seal nädala vms eest Fänniatribuutika võiks ikka olla reaalselt olemas, mitte ekraanil kuskil.
                          Ma ei tea. Minu arvates võiks näiteks saada mingi raha eest fännilaule tellida. Noh, et tuleb kõlaritest. Meie liigamängudel võiks ka lindilt tulla ilge mäsu. Saaks rahulikult mängu vaadata, aga oleks samas justkui jalgpallikultuurne tunne.

                          Kommentaar


                            Tallinna Kalev vähemalt eelmine hooaeg seda tegi!
                            Okei mäsu asemel oli selline entel-tentel rohkem, aga point on sama..
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ei tea. Minu arvates võiks näiteks saada mingi raha eest fännilaule tellida. Noh, et tuleb kõlaritest. Meie liigamängudel võiks ka lindilt tulla ilge mäsu. Saaks rahulikult mängu vaadata, aga oleks samas justkui jalgpallikultuurne tunne.

                            Kommentaar


                              Jah, mõtlesin ka selle kirja panna et fännilaulud võiks terve mäng kõlaritest tulla. Ultrad on overrated.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Tribüünid saaks hologrammiga täita!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X