320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kas kuskil mängu ajal ka laule lastakse, va siis bundesligas ja Tln Kalevi mängudel, kui värav lüüakse? Kuulukse, et Tammeka kodumängudel pidi ka miskine laul tulema, kui Tammeka värava lööb.

    PS. Eestis on ka pealtvaatajaid juurde joonistatud. Küll mitte tribüünidele, vaid protokolli
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Aga kas kuskil mängu ajal ka laule lastakse, va siis bundesligas ja Tln Kalevi mängudel, kui värav lüüakse? Kuulukse, et Tammeka kodumängudel pidi ka miskine laul tulema, kui Tammeka värava lööb.

      PS. Eestis on ka pealtvaatajaid juurde joonistatud. Küll mitte tribüünidele, vaid protokolli
      Odavam tuleks ka näiteks mängijate asemel FIFA mootor tööle panna ja hologrammid väljakule. Nahh, me mingitele kolmanda maailma getopoistele miljoneid maksame!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Hea idee, aga patenti te ei saa. Vähemalt Premmis ja vist ka Bundesligas lastakse pooltel staadionitel värava peale mingit entel-tentelit ning paljudel staadionitel lastakse enne mängu meeldetuletuseks popimaid laule, nagu YNWA, Glory-glory või seebimullide laulu.
        Jep. Aga vähemalt tehakse seda siis, kui oma meeskond värava lööb. Viimati, kui Kolarov Lillekülas värava lõi, lasti makilt tähistuseks entel-tentelit. Not see on fucked up.

        Kommentaar


          Sa saad valesti aru.. Kalevis ei lasta värava puhul, aga lihtsalt mängu ajal!
          Salvestasid mingeid lapsi KÕIGE KÕIGE PAREM ON TALLINNA KALEV kisamas ja lasevad seda kõlarist.
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Aga kas kuskil mängu ajal ka laule lastakse, va siis bundesligas ja Tln Kalevi mängudel, kui värav lüüakse? Kuulukse, et Tammeka kodumängudel pidi ka miskine laul tulema, kui Tammeka värava lööb.

          PS. Eestis on ka pealtvaatajaid juurde joonistatud. Küll mitte tribüünidele, vaid protokolli

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Sa saad valesti aru.. Kalevis ei lasta värava puhul, aga lihtsalt mängu ajal!
            Salvestasid mingeid lapsi KÕIGE KÕIGE PAREM ON TALLINNA KALEV kisamas ja lasevad seda kõlarist.
            See veel parem ju Ma rääkisin muidu sellest ajast, kui Kalev kõrgliigas mängis. Peale seda pole käinud Keskstaadionil.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Ma just olen tegemas valikut, kas valida korterisse teenusepakkujaks Telia või Starman. Telia/Elioniga pole varasemalt üldse probleeme olnud kuid mõtlesin vahelduse mõttes proovida ära Starmani. Kuid tundub siinsete kommentaaride põhjal, et peab ikka Teliale lojaalseks jääma.
              Eelmises kohas oli Starmani misiganes 100 mega kiirus. Uues kohas pakub Elion max 20 kiirust. Noh, see 20 toimib ikka kõvasti paremini kui Starmani lubatud sada. Mõlemas kohas kasutan läpakaga. Elioni miinuseks ehk ainult kõrgem hind.

              Kommentaar


                [/QUOTE]

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Seda lasti Eesti-Inglismaa mängu ajal ka, kui Ruuni värava lõi. Nupuvajutaja on vist Manchesteri fänn.
                  UEFA korraldused. Siin ei saa nupuvajutaja seda vajutamata jätta.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    [/QUOTE]

                    Mul' on ka Malcolm Lincoln alati meeldinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      UEFA korraldused. Siin ei saa nupuvajutaja seda vajutamata jätta.
                      Sõprusmängudes ka v?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        UEFA korraldused. Siin ei saa nupuvajutaja seda vajutamata jätta.
                        Mingi väravajärgne muusika küll kohustuslik ei tohiks olla. Vähemalt Champions League ja Euroopa League pole kindlasti.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Mingi väravajärgne muusika küll kohustuslik ei tohiks olla. Vähemalt Champions League ja Euroopa League pole kindlasti.
                          Mulle meeldiks, kui igal mängijal oleks enda valitud lugu ja kui ta värava lööb, siis seda mängitaks. Avaks mängijatel täiesti uue külje.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mulle meeldiks, kui igal mängijal oleks enda valitud lugu ja kui ta värava lööb, siis seda mängitaks. Avaks mängijatel täiesti uue külje.
                            Sellisel juhul ma loodaks, et Kiidron ei löö enam väravaid.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mulle meeldiks, kui igal mängijal oleks enda valitud lugu ja kui ta värava lööb, siis seda mängitaks. Avaks mängijatel täiesti uue külje.
                              Kujutad ise ka ette kui õudne see võib olla? Ma mõtlen tänapäeva pallurite 'muusikamaitse'. Isegi snuukri tüüpide entrance tune'd pole kiita, mis siis sonksimeestelt oodata.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Kujutad ise ka ette kui õudne see võib olla? Ma mõtlen tänapäeva pallurite 'muusikamaitse'. Isegi snuukri tüüpide entrance tune'd pole kiita, mis siis sonksimeestelt oodata.
                                Dartsi vendadel on küll OK imo

                                Selle looga mööda panna ei saa:


                                sellega ka mite:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X