320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elina Vaata postitust
    Loomuliku intelligentsiga oleks kasulikum.
    Vaidlen vastu

    Kommentaar


      suuline, lugemised, sõnad, kuulmine - kõik loomulik intelligents ( a la kui palju aega arvutis nillid )
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        tra.. ma üldse ei saa aru, mida eksamiteks õppida... kui oskad, siis oskad, kui ei, siis ei..(võib-olla füüsika eksamiks saab õppida.. igast teoreetilist paska ja valemeid ehk natukene... ja ehk on mõni veel...)...

        a noh.. inka, kirjand ja mata on küll sellised, et kui 3 aastaga sittagi ei õppind, siis viimasel minutil ka munnigi ära ei õpi.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          tra.. ma üldse ei saa aru, mida eksamiteks õppida... kui oskad, siis oskad, kui ei, siis ei..(võib-olla füüsika eksamiks saab õppida.. igast teoreetilist paska ja valemeid ehk natukene... ja ehk on mõni veel...)...

          a noh.. inka, kirjand ja mata on küll sellised, et kui 3 aastaga sittagi ei õppind, siis viimasel minutil ka munnigi ära ei õpi.
          Õige jutt. Ega ma eriti polegi midagi viimastel päevadel õppinud.
          Tegin eelmiste aastate eksameid ja vaatasin üle kuidas kirja, reporti ja storyit kirjutada.
          Esmaspäeval on veel suuline osa.

          Edu kõigile homseks.

          Kommentaar


            hehh.. kui nüüd mõelda, siis inka eksam on kõige igavam ja mõttetum! seda ei viitisiks küll uuesti teha!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              ma ei viitsiks ühtegi eksamit uuesti teha, keskkooli ajal olid ainsad kasulikud asjad joomine jobutsemine olid ajad, olid majad

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                hehh.. kui nüüd mõelda, siis inka eksam on kõige igavam ja mõttetum! seda ei viitisiks küll uuesti teha!
                mõnes mõttes on kirjand suht ropp ja mõttetu. Samas praegu ilmselt kakuks küll pingevabalt mingi koomilise teose kokku. Tagasi vaadates oli ikkagi 6h kirjand see kõige nõmedam asi ja saab minu hääle. Inka, mata jm sellineon selles suhtes mõistli, et sult küsitakse konkreedselt midagi ja kirjutad vastuse. Kirjand on umbes nii et hunnik tühja paberit ees ja kuku majandama

                Kommentaar


                  isegi tänasel kõrvemaa jooksul oli vähe osalejaid ja ühtegi 1988-1989 sündinud inimest ei võistelnud ...seega tegid eksamit... aga jah tänane eksam oli üks raskemaid üldse ,mis kunagi tehtud :S olen väga õnnelik kui saan isegi 30 punkti kätte... ja enamus neist peaks tulema siis kirjutamise ja suulise pealt kokku... lugemine ja kuulamine ning grammatika olid ikka väga raksed... kindlalt raskemad kui eelnevad 3-4 aasta eksamid mida teinud olen... ja seal ei olnud palju teha selle loomuliku intel(l)igentsiga

                  Kommentaar


                    100% sinuga nõus. See oli ikka väga väga raske. Ma oleks ka 30 puntkiga rahul.

                    Kommentaar


                      Haigelt raske oli jah.Ma ütlen, et mõned sõnad olid sellised mille tähendust inglased ka ei tea! Eriti loll oli see kuulamine minumeelest,mingi rämeda aksendiga vennad räägivad nii kiiresti kui võimalik ja siis meie vaesed õpilased peame sealt kuskilt selle õige vastuse ära tundma...

                      Kommentaar


                        Kõige hullem oli kuulamise juures see ,et meil oli eksam saalis ja ma istusin taga viimases reas. Pehme keelega inglaste jutt ei jõudnud just kõige paremini kohale.

                        Kommentaar


                          Jap ma olin ka taga ja kaja tegi asja ainult hullemaks.

                          Kommentaar


                            Ei tea mulle küll eksam meeldis, saigi üle pika aja ajusi ragistada, teine kuulamine oli ainult raske imo, aga enamus hammustasin läbi. Ülejäänd ülesanded olid suht normid, selles T, F, NI lugemises oli mingi väide 2 lause kohta, mida ma mingi 10 minti nuputasin ja selle retardi kohta tehtud lugemises jooksis ka paar korda kuul kokku, muidu läksid asjad kiiresti, aga mis ma ikka siin ikka hooplen, ootame tulemused ära
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Meil oli hea.
                              CD oli perses ja siis alguse tümakas oli remixitud. Mingi haigelt nõkkas koguaeg.
                              DJ Exam'iks ristiti see plaat. Aga lõpuks lahenes asi.
                              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                              Kommentaar


                                Küpsuskirjand? Kas see kes saab 20 pointsa on siis ebakompetentne gümnasist kes ei saa tulevikus elus hakkama või pole piisavalt "küps" et keskat lõpetada? haige nimetus!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X