320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    78 punkti füüsika eest on täiesti rahuldav tulemus. Enne eksameid lootsin mates ikka kõige rohkem saada ja kartsin enim kirjandit. Näe, mis nüüd hoopis välja tuli.

    Kommentaar


      Füssis 99p

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Mulle kolksatas siis moblale sõnum, et ühiskonnas 87.
        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Mnjah, 95, päris rahul.
        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Täitsa üllatunud - 94
        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Shallalala, shalalala

        Give me 1! Give me 0! Give me 0!
        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Füssis 99p
        Nohik!!!

        Kommentaar


          No ma üritasin parimat, aga välja kukkus nagu alati.

          Kommentaar


            Lahutage Peku kirjanditulemusest 90 ja saate vastuseks punktisumma, mille teenis Eesti tulevikulootus Kaimar Saag lõpukirjandis

            Kommentaar


              Kuidas kurat see võimalik on? Piirdus ainult pealkirja ja enda nimega või?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Seda küsivad kõik, aga ma kahjuks ei tea, kuulsin vaid tulemust

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Kuidas kurat see võimalik on? Piirdus ainult pealkirja ja enda nimega või?
                  riigieksamile ei lisata oma nime
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    riigieksamile ei lisata oma nime
                    No võib-olla sellest tuligi niisugune skoor... Üsna uskumatu tegelikult. Sellise tulemuse saavutamiseks peab vist põhikooli tasemel grammatika olema, või siis tõesti jalgpall kupli asemel.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kuule kuule, mul on grammatikaga kõik korras ja ma ei taha väga uskuda, et ma üle seitsme punkti praegu gümnaasiumi kirjandis ei saaks

                      Kommentaar


                        Pardon, algkooli tahtsin öelda. Kuigi ka see oleks vist isegi kolmanda klassi põnnidele solvav.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          no see kirjand võib mõnele ikka tõsist peavalu valmistada. Kõik ei ole loodud kirjandi kirjutamiseks. Ma kirjutasin 12. klassi esimese proovikirjandi 18-le punktile. Riigieksamil tuli 54. Seal kirjandis on nii palju asju millega mööda panna. Kui tunnis kirjutad stabiilselt 30-40 peale siis päris eksamil võib vabalt täiesti perse asi minna.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            no see kirjand võib mõnele ikka tõsist peavalu valmistada. Kõik ei ole loodud kirjandi kirjutamiseks. Ma kirjutasin 12. klassi esimese proovikirjandi 18-le punktile. Riigieksamil tuli 54. Seal kirjandis on nii palju asju millega mööda panna. Kui tunnis kirjutad stabiilselt 30-40 peale siis päris eksamil võib vabalt täiesti perse asi minna.
                            mul oli proov 20 ja riigieksam 43, ei kurda eriti
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kas kuskilt eelmise aasta Tallinna Ülikooli sisseastujate pingeridasid saab vaadata?
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Sellise tulemusepuhul teen mina panuse läbipõlemisele. Lihtsalt närvid ütlesid üles ja andis põhimõtteliselt plank lehe. Mul juhtus seda keskas tihti, et mitte öelda alati, kirjandeid kirjutades. Lõpukirjandiks valmmistusin kaks nädalat just psühholoogiliselt, et kui midagi kirja saab on väga hästi ja 75 kukkus
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X