320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Türgi asemel – Austraalia, Aafrika, Hiina, Bulgaaria, Belgia, Küpros, India, Ukraina, taani,
    Horvaatia, Mesopotaamia..
    No Mesopotaamiaga põhimõtteliselt mööda ei pandudki. Sõltub sellest, kuidas küsimus oli formuleeritud ja kas riigikontuur oli maha joonistatud või mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      ?? Teema on ju endast rääkimiseks just.
      Nojah, nagu öeldakse : kaka juhtub.
      Teema oli selleks mõeldud, aga mina tahtsin vähekene teistmoodi kirjutada. Ma usun, et nad seda teemast mööda kirjutamiseks ei loe, sellessuhtes et kogu kirjand on ju nagunii MINU seisukohast kirjutatud ja mõtted ka MINU omad, seega ei pea ma igas lõigus rõhutama, kuidas need teosed MIND mõjutanud on.
      Igastahes suutsin ühes kirjandis kasutada päris mitut raamatut : Paulo Coelho "Alkeemik"; Paulo Coelho "Veronika otsustab surra" ; Andrus Kivirähk "Mees, kes teadis ussisõnu"; Andrus Kivirähk "Rehepapp"; Karl Ristikivi "Tuli ja raud"; Anton Hansen Tammsaare "Tõde ja õigus".

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Paulo Coelho "Alkeemik"; Paulo Coelho "Veronika otsustab surra" ; Andrus Kivirähk "Mees, kes teadis ussisõnu"; Andrus Kivirähk "Rehepapp"; Karl Ristikivi "Tuli ja raud"; Anton Hansen Tammsaare "Tõde ja õigus".
        Kontrollijatel on nendest raamatutest aastate jooksul päris korralik kopp juba ette tulnud, iga teine vana kirjutab neist midagi
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Kontrollijatel on nendest raamatutest aastate jooksul päris korralik kopp juba ette tulnud, iga teine vana kirjutab neist midagi
          Tõsijutt, aga vähemalt pole tegu kohustuslikku kirjandusse kuuluvate teostega (peale "Tõde ja õigus"-e muidugi, mida ma väga põgusalt mainisin). Aga ma läksin meelega selliste raamatute peale, ei viitsi mingit rebel teemat ajada, siis vaadatakse kohe, et ei mõtle nii, nagu peab !

          Kommentaar


            Nonii. Ühiskond on läbi ja läks vist päris hästi. Mõned sellised nipikad olid, kust tean, et kaotan paar punkti, aga üldjoontes decent. Faking, isegi sotsiaalse sidususe küsimus oli sees :P


            PS! Nimetage mulle tootmistegurid, mis liigituvad tootmisresursside alla: 1)kapital 2)inimkapital 3)loodusressursid

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              PS! Nimetage mulle tootmistegurid, mis liigituvad tootmisresursside alla: 1)kapital 2)inimkapital 3)loodusressursid
              1) raha ja seadmed
              2) tööjõud ja tarkus
              3) mets ja nafta

              Loodetavasti tuleb 100 punkti lähedusse.

              Kommentaar


                Haha, idiotas banderas. Tööjõu mõtlesin välja, teise numbri alla ei mõistnud midagi muud panna kui tarbijad. Aga muidu oli väga lihtne. Arutluse teemad on alati nii lihtsad olnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Arutluse teemad on alati nii lihtsad olnud?


                  Üldiselt küll, jah. Palju mõnusam sellistest teemadest kirjutada kui kirjandiga võrrelda...

                  Kommentaar


                    Mitu eksamit peab gümni lõpetaja sooritama ?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      5 eksamit, millest vähemalt 3 riigieksamit, võivad ka kõik olla riigieksamid.

                      Kommentaar


                        Mis vahe on riigieksamil ja lihtsalt eksamil ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Riigieksamit hinnatakse Tallinnas 100p skaalal. Koolieksami koostab aineõpetaja ja hindab eksamikomisjon ja saad hinde(vähemalt meie koolis on nii).

                          Kommentaar


                            Kirjandi kirjutasin tolle sotsiaalmeedia värgi kohta ja ühiskonna eksam oli minu meelest väheke raskem, kui oodanuks. Kuidagi rohkem oli rõhutud teooriale. Oleks lootnud rohkem piltidega või diagrammidega ülesandeid. Viimane kaardi ülesanne oli ka muidugi kuki-muki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Riigieksamit hinnatakse Tallinnas 100p skaalal. Koolieksami koostab aineõpetaja ja hindab eksamikomisjon ja saad hinde(vähemalt meie koolis on nii).
                              Ühtlasi on ka see vahe, et riigieksamid on vaja ilmtingimata ära teha, kui soovid kõrgkooli edasi õppima minna. Koolieksamist piisab kooli lõpetamiseks. Vähemalt kutsekooli lõpetamiseks. Gümnaasiumi kohta ei tea.

                              Kommentaar


                                Inkaks vaata üle, kuidas erinevaid kirju täpselt vormistada tuleb. Ise vaatan vist test.ee-s ka natuke ringi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X