320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellegil veel oli täna eesti keele eksam?

    Muidu ma sain eesti keele 4, ehkki ma ei oodanud et nii läheb.
    Matemaatika ja inglise keel on veel tulekul ...
    Adiós amigos

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kellelgi, mitte kellegil. "et" ette käib koma.
      Sinna Su "5" läkski.
      No ma eeldan, et viiest oli ikka asi väga kaugel.
      Adiós amigos

      Kommentaar


        Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
        Kellegil veel oli täna eesti keele eksam?
        Sain 82 punni.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          What the fuck?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mu õde tegi ka seda eksamit, rääkis et väga killer olevat olnud. Ta pole just kõige suurem matemaatika fänn, kuid sai isegi hindeks kolme (arvestades, et ikka korralik nelja-viieline õpilane on väga õnnelik, et kolme sai, siis see peaks ka näitama, kui raske see oli). Tuleb siiski arvestada, et tegemist oli kümnendikega, kellel enamusel ei olnud kõiki teemasid käsitletud, mis katseeksamil läbiti. Seda nõmedam oli aga kooli suhtumine, kuna katseeksami hinne võrdsustati minu arusaamise järgi terve kursusehindega. Mis on minumeelest veidi ebaõiglane. 21. KK käib siis jutt.

            Ahjaa, tahtsin veel öelda ka, et veits halb seis praegustel kümnendikel, täitsa katsejänesteks tehtud teised.

            Kommentaar


              Huh, tuli 4 mingi ime läbi eesti keeles ära. Vaadates õigeid vastuseid tekkis kohe selline tunne, et mis kurat mul viga oli, et ma nii lolle vigu tegin. Emakeele 3 saamine oleks juba piinlik olnud.
              Reedel matemaatika siis. Ilmselt tekib mul raskusi magama jäämisega neljapäeval.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Eks see matemaatika olegi raske. Peab ise mõtlema ja värki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Huh, tuli 4 mingi ime läbi eesti keeles ära. Vaadates õigeid vastuseid tekkis kohe selline tunne, et mis kurat mul viga oli, et ma nii lolle vigu tegin.
                  Tänavune eksam oli väga kerge. Piinlik peaks olema ka nelja pärast

                  Kommentaar


                    Gümnasistide eksamite tulemused võiks juba laekuma hakata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tomm Vaata postitust
                      Gümnasistide eksamite tulemused võiks juba laekuma hakata.
                      tead ma vist ei tahagi seda geograafiat hetkel näha nii väga, minupoolest võib neil veidi pikemalt ka minna!

                      Kommentaar


                        fuck yeaah! täna oli mul I kursusel siis viimane suuline eksam ning nüüd saab ametlikult ülehomsest jalkalainele lülituda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          fuck yeaah! täna oli mul I kursusel siis viimane suuline eksam ning nüüd saab ametlikult ülehomsest jalkalainele lülituda.
                          Fuck yeah, mul oli täna baka töö kaitsmine. Vutipidu alaku ja õlled voolaku

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            tead ma vist ei tahagi seda geograafiat hetkel näha nii väga, minupoolest võib neil veidi pikemalt ka minna!
                            haha, sama siin eesti keele võiks ehk isegi teada saada, aga matat jne parandagu veel vähemalt poolteist nädalat.

                            Kommentaar


                              Kui siin juba eesti keele eksamist räägiti, siis sain 71 punkti ja hinne 5 jäi kahjuks kirjandi taha, kust tuli ainult 21 punkti. Muidu on kirjandi eest alati maksimum tulnud, aga no mis sa teed. Kui teiste ülesannete lahendamisele läheb 2 tundi, siis kirjandi ajaks enam mõte enam lihtsalt ei töötanud : p
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Proovin ennast päev varem anatoomia suulisele sebida. Tunni aja pärast peaks sisse minema. No ei viitsi lihtsalt õppida. Tuleb, mis tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X