320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Nagu midagi sellist?
    No vot. Nüüd siis ongi käes ja hakkas kummitama



    Mõistagi siis Johnny B asemelt Ronny G
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      No vot. Nüüd siis ongi käes ja hakkas kummitama



      Mõistagi siis Johnny B asemelt Ronny G
      Äkki hoopis Ronny G Goode

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Minujaoks ka veidi kummaline, kuidas lamp vend Kuressaarest nönda huviorbiiti sattunud on. See muidugi enam üllatus pole, et nüüd kullakaevurid teda rändkarikana kasutavad. Köik sai alguse siis, kui supergängster aka. beebilöust hakkas ühes saare klubis tihedamalt esinemas käima. Baaris rummikokse segav megadekolteega Ingrid muidugi märkas seda imelist laval räuskamist, laua viinast umbe joomist ja mikrite purukslöömist, mis turvad segadusse ajas. Aeg oligi teha elus upgrade ja Ronist lahku minna - feimi saatel paremale püünele ja öötööst lahti köik ühe hoobiga. Murest murtud (mitte veel kuulsal)Härral kulus vaid nädal aega joomist, et läheks pirn peas pölema - See oli ju tegelikult hea! Kuulsaks saava tibi ex on nišiturul hinnatud kaup, kui imidzit säilitada. Rest is history
        PIIIIIRIISAAAAAAR siin peaksid kindlasti sina sekkuma

        Kommentaar


          Ärge erutuge, kaala on lihtsalt kade.
          Sest kui vaadata neid naisi, kellega Ron ja kaala on viimastel aastatel asju ajanud, siis... Ron on saarelt jõudnud Imolasse ja kihutab seal F1-te punase Ferrariga, kaala väntab ikka veel Käina maakondlikke võistlusi jalgrattaga, millel kett kohati maha tuleb.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Äkki hoopis Ronny G Goode
            jätk:

            Kommentaar


              Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
              Ärge erutuge, kaala on lihtsalt kade.
              Sest kui vaadata neid naisi, kellega Ron ja kaala on viimastel aastatel asju ajanud, siis... Ron on saarelt jõudnud Imolasse ja kihutab seal F1-te punase Ferrariga, kaala väntab ikka veel Käina maakondlikke võistlusi jalgrattaga, millel kett kohati maha tuleb.
              Merylin Nau mõne mehe jaoks Ferrari... elu ja inimesed ikka oskavad üllatada

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Merylin Nau mõne mehe jaoks Ferrari... elu ja inimesed ikka oskavad üllatada
                Pigem vana 1.9TDI passat //viimased kaks lehte on kuld

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Merylin Nau mõne mehe jaoks Ferrari... elu ja inimesed ikka oskavad üllatada
                  Kui mul raskeks läheb ja ma millegist aru ei saa, siis otsin tihti abi googlest ning wikipediast.
                  Saadan sulle lingi kus targad inimesed lihtsa asja ilusti lahti seletavad: https://et.m.wikipedia.org/wiki/Iroonia

                  Kommentaar


                    Aasta parimate postituste teemas saaksid paari eelneva lehe omad kõrged kohad, high five

                    Kommentaar


                      Selle wannabe gängsteri või grändmäster ronny sõrmustega seoses meenus mulle põhikooliajast üks kõõrdsilmne mustlane, kes ka mingeid sõrmuseid sõnadega ,,bljäät, osta klotser ära nah” äritseda püüdis. Kurat, kui ta veel mingit klubiliikmestaatust ka oleks pakkunud, siis oleks vast ligi võtnud küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
                        Kui mul raskeks läheb ja ma millegist aru ei saa, siis otsin tihti abi googlest ning wikipediast.
                        Saadan sulle lingi kus targad inimesed lihtsa asja ilusti lahti seletavad: https://et.m.wikipedia.org/wiki/Iroonia
                        noh vaata kui ma regan praegu uue konto ja kirjutan 15 aasta pärast, et "koroonaviirus oli VaNdEnÕu", siis see kõva iroonia võib jääda tabamatuks. täna teeksin oma konto alt, mine tea, äkki saadakse isegi aru.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            23. märtsil kell 14.54 teatati häirekeskusele, et Põltsamaa vallas Pajusi külas jäi kass Paksu maja räästas oleva kohtvalgusti auku peadpidi kinni.


                            Õudsed lood Eesti varjupoolelt.

                            Kommentaar


                              Mõnuagendi profiilipilt uudistesse jõudnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                said kuulsaks

                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X