320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi kõige lahjema Minti paketi poolt pakutav nett on maal kiirem, kui see Elioni miskine lahja nett, mille eest kordi rohkem tuleb maksta !

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Isegi kõige lahjema Minti paketi poolt pakutav nett on maal kiirem, kui see Elioni miskine lahja nett, mille eest kordi rohkem tuleb maksta !
      Muideks, váhemalt kunagi ostis Elisa Elionilt teenust ehk Mint ja Elion olid úks ja see sama. Ei tea, kas see ka praegu nii on.

      Kommentaar


        Algselt postitas taimomees Vaata postitust
        Muideks, váhemalt kunagi ostis Elisa Elionilt teenust ehk Mint ja Elion olid úks ja see sama. Ei tea, kas see ka praegu nii on.
        Päris niimoodi see ei tohiks olla. Üldiselt on loogika selline, et Elion on saanud kunagiselt Eesti Telefonilt ( ehk siis põhimõtteliselt riigilt) päranduseks kogu vabariiki katva vaskkaabli võrgu, mida ta peab siis hooldama ja remontima ja ehitama, samuti on konkurentsi ja sideameti poolt ettenähtud, et Elion peab vaba ressursi ( ehk siis vabade vaskkaablipaaride) olemasolul rentima neid kaableid teistele teenustepakkujatele ( rendi meetri hind on samuti sideameti poolt määratud, ning naeruväärselt madal). Ehk siis Elisa ja ka teised teenusepakkujad kasutavad just eriti maapiirkondades kui ka suuresti linnades Elioni vaskkaabli võrkku, kuna nad ei taha teha investeeringuid enda võrgu ehitamiseks. Elion seevastu on nüüd juba aastaid 4-5 ehitanud välja oma optilise kaabli võrkku, millel veel hetkel konkurentidele jagamise kohustust ei ole ja vaevalt, et ka tuleb ( kuna võrk on ehitatud välja puhtalt enda finantseeringutest).

        Kommentaar


          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
          Muideks, váhemalt kunagi ostis Elisa Elionilt teenust ehk Mint ja Elion olid úks ja see sama. Ei tea, kas see ka praegu nii on.
          Võimalik jah, aga ühes variandis oli tegemist kaabliga internetiga (ehk läbi telefoni) ja teisel juhul väike USB-junn, mille kiirelt läpakaga ühendad... minu vildakas loogika pakuks, et esimene võiks kiirem olla, aga võta näpust.

          Kommentaar


            Kasiinos maksab 0,5l kodumaist õlut samapalju kui 0,25l gaseeritud/gaseerimata vett.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Isegi kõige lahjema Minti paketi poolt pakutav nett on maal kiirem, kui see Elioni miskine lahja nett, mille eest kordi rohkem tuleb maksta !
              See lahja netipakett võib selle eest olla kordades kvaliteetsem (pole kaduma minevaid pakette) ja lõpptulemusena kiirem, kui Minti pakett.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                Kasiinos maksab 0,5l kodumaist õlut samapalju kui 0,25l gaseeritud/gaseerimata vett.
                USA kasiinodes on alkohol näiteks täiesti tasuta. Peaasi, et võimalikult palju maha mängid.

                Algselt postitas elx Vaata postitust
                See lahja netipakett võib selle eest olla kordades kvaliteetsem (pole kaduma minevaid pakette) ja lõpptulemusena kiirem, kui Minti pakett.
                Võimalik. ei oska võhikuna selliseid asju hinnata. Aga kui lehed laevad kiiremini, stramid jooksevad paremini jne, siis olen mina Mintiga esialgu rohkem rahul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Võimalik. ei oska võhikuna selliseid asju hinnata. Aga kui lehed laevad kiiremini, stramid jooksevad paremini jne, siis olen mina Mintiga esialgu rohkem rahul.
                  No kui mahu täis tõmbad ja nad su neti aeglaseks lükkavad küll siis kirud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007
                    USA kasiinodes on alkohol näiteks täiesti tasuta. Peaasi, et võimalikult palju maha mängid.
                    Kui sa mulle võidust korraliku jootraha jätaks, ma pakiks sulle terve baari tasuta kaasa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      No kui mahu täis tõmbad ja nad su neti aeglaseks lükkavad küll siis kirud
                      kui ainult kahel nädalavahetusel kuus netti kasutan, siis seda hirmu vist pole

                      Pealegi andmemahu lugeja eniveis peal (saab jälgida) ja kuraski torrentid nagunii ei toimi selle pulgaga, pole viitsinud sellele lahendust otsida ka...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Kas miski saaks olla veel badassim kui Porsche Cayenne numbrimärgiga OUTLAW1?
                        Juhtusin reedel nägema X5 mille number oli X 5. On kaks võimalust- auto omanik on raha peale vihane või siis väga vaimuvaene inimene.
                        Isegi MOCKBA 6 on originaalsem.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          August läinud, kuri ilm.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Kuigi on 1. september, oleks autojuhid justkui veelgi ülbemaks ja ükskõiksemaks läinud
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Sinine Gatoreid ei tee pissi siniseks, ükskõik kui palju ma seda sisse lahmin.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Kuigi on 1. september, oleks autojuhid justkui veelgi ülbemaks ja ükskõiksemaks läinud
                                Kuigi täna ei ole 1. september.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X