320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zoolazorts Vaata postitust
    mul juba rohkem kui üksteist!
    Ehk siis ca 0,00073 postitust päevas?

    Kommentaar


      Inimesed, kes on aastaid linnas elanud, ei mõista, et jalakäijate valgusfooris rohelise tule nõudmiseks väikesele munale vajutamisel pole reeglina mõtet.
      sigpic

      Kommentaar


        Kui tuttavad satuvad rongis/bussis kokku siis enamasti toimub jutuajamine sõidu alguses ca 10-15 min ning seejärel natuke enne kohalejõudmist. Ülejäänud aja vaikitakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Inimesed, kes on aastaid linnas elanud, ei mõista, et jalakäijate valgusfooris rohelise tule nõudmiseks väikesele munale vajutamisel pole reeglina mõtet.
          Oleneb kohast ja kellaajast.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Inimesed, kes on aastaid linnas elanud, ei mõista, et jalakäijate valgusfooris rohelise tule nõudmiseks väikesele munale vajutamisel pole reeglina mõtet.
            Minu arust on see rohkem psühholoogiline tegur,et kui vajutan siis läheb kiiremini.

            Kommentaar


              Näiteks Tallinnas, Paldiski maanteel on Mustjõe peatuse ja Looga peatuse juures sellised foorid, mis ilma nupuvajutuseta MITTE KUNAGI roheliseks ei lähe. Nii kui vajutad, läheb kohe. Loomulikult, kui alles oli roheline, siis ta üks pool minutit ootab, muidugi...
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Ka Järvel (seal terviseradade kõrval) asuvad foorid niisama passimise peale roheliseks ei lähe ja terve Vabaduse puistee on täis foore, mis annavad rohelist vaid nupule pressides.

                Pargi tänaval jalgrattaga liigeldes olen Vabaduse puistee ületamiseks sunnitud autode puudumisel vajutama jalakäijate foori nuppu, sest autode foor annab rohelist vaid autodele. Jalgratturit see kuradi foor aimata ei suuda ja kui auto seisab foorist natuke liiga kaugel, siis võibki sinna ootama jääda
                Ükskord käisin ühele vanamehele isiklikult ütlemas, et kui tahab kunagi siit ka üle saada, siis ajagu oma käru meetrike edasi. Oli vaeseke seal juba omajagu oodanud
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Lillekülasse jalutades üle Tehnika tänava ju samuti läheb kohe nupuvajutuse peale roheliseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Inimesed, kes on aastaid linnas elanud, ei mõista, et jalakäijate valgusfooris rohelise tule nõudmiseks väikesele munale vajutamisel pole reeglina mõtet.
                    Reaalselt toimib nupp Tartus, kaunase pst fooril, hommikul 7 aeg. Peale vajutades roheline KOHE vilgub.
                    varupallivarupumpaja

                    Kommentaar


                      Ma muidugi mõtlen neid foore, mis reaalselt vist ainult öisel ajal ehk reageerivad vajutusele. Nagu Tartu mnt bussijaama juures või Pärnu mnt-Tondi tn ristumiskohas. Peaks nagu mõistma, et abi pole vajutusest.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Livescore on pask. Kord on sait maas, siis ei näe kes väravaid on löönud. Mina läksin igaljuhul flashscorele üle.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Õige nimi, palju vajaliku infot, ilus graafika, saadaval maa all ja maa peal = SofaScore
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Livescore on pask. Kord on sait maas, siis ei näe kes väravaid on löönud. Mina läksin igaljuhul flashscorele üle.
                            Mul suutis ka see livescore nädalavahetusel üle visata, aga nende kaitseks peab mainima et telefoni App on neil igati vinge ja töötav.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              See ei ole anekdoot.

                              Tulin Kalevist, jalutasin mööda Juhkentali tänavat linna poole. Olümpia bussipeatuses möödusin kahest noorepoolsest daamist. Üks oli blond, teine punapea. Nad seisid kastanipuu all. Üks korjas maast ilusa värske kastani, mis ilmselt asfaltile kukkudes oli oma okkalisest kestast vabanenud, veeretas seda peos ja ütles siiralt: "Ma olen alati mõelnud, et KUST need punased munad tulevad?!" Teine vaikis ja naeratas. Ka tema ei teadnud.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Livescore on pask. Kord on sait maas, siis ei näe kes väravaid on löönud. Mina läksin igaljuhul flashscorele üle.
                                nutitelefonile parim
                                FotMob is the essential app for matchday. Get live scores, fixtures, tables, match stats, and personalised news from over 500 football leagues around the world.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X