320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Infoajastu on imelik. Eile õhtul sain teada, et vahepeal keerati kella - poleks öeldud, poleks tähele pannudki. Ja nüüd loen kuskilt Delfist, et väljas olevat sajandi torm, võtan klapid korraks peast ja kurat - ongi. Järgmiseks ütleb keegi, et on jõulud.

    Kommentaar


      31-selt moshimine pole hea. Kael, rsk, on valus.

      Kommentaar


        Sisenedes eelmisel ööl alla kuue tunni maganuna umbes kell 19:00 Linnu tee peatusest trolli peale nr 4, mis on peaaegu tühi (kuigi tavaliselt on sellisel ajal mustamäe poole suunduvad trollid veel üsna puupüsti täis), mille validaator näitab kellaaega 10:16, tabloo järgmist peatust "Kelmiküla", kandes tüdrukult laenatud mütsi millel on pandakaru nina, silmad ja kõrvad, tekib ikka tõsine vajadus realitychecki järele. Aga vist oli ikka päris...

        Kommentaar


          sõitsin mingi 18 ajal umbes troll4-ga Keskuse suunas ja Tedre või Linnutee juures näitas Kelmiküla.

          Kommentaar


            See pole veel midagi. Ükskord pidi saama buss 32'ga pärast Ädalat otse Vana-Pääskülla.

            Kommentaar


              Mu töökoht (ettevõte) sarnaneb suuresti AC Milani mängude vaatamisega. Alustad entusiastlikult ja lootusrikkalt ning päeva lõpuks on ikkagi tegu perversse masohhismiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                31-selt moshimine pole hea. Kael, rsk, on valus.
                Ma pidin guuglist järgi vaatama, mis see on.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  See on müstika, kui kiiresti kõrvaklappide juhe taskus sõlme läheb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas miki Vaata postitust
                    See on müstika, kui kiiresti kõrvaklappide juhe taskus sõlme läheb.
                    Veelgi suurem müstika on see, kuivõrd kergesti nende otsikud ära kipuvad tulema

                    Kommentaar


                      Algselt postitas miki Vaata postitust
                      See on müstika, kui kiiresti kõrvaklappide juhe taskus sõlme läheb.
                      Ma olen veendunud, et siis kui sa ei vaata ja eriti siis kui sa magad, ärkavad need värdjad ellu ja meelega seovad ennast nii sõlme.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        See seob sõlme need

                        Kommentaar


                          Ma kasutan taktikat pooleks, pooleks, pooleks ja pooleks kuni jääb alles ca 10 sentimeetrine pooleksjuhtmete kuhi. Elu lill!
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Selle vastu juba aastaid tagasi hakati lukuga kõrvaklappe tegema, enne taskusse panemist tõmbad luku kinni, saad iga kell ilma sõlmedeta need sealt ka hiljem kätte.

                            Kommentaar


                              Telekanali Universal lemmik film on küll F&F Tokyo drift. Tuleb seda vähemalt kord nädalas.

                              Kommentaar


                                Statistikat kinnituseks pole, aga Facebooki järgi tundub Olen olevat populaarseim perekonnanimi Eestis.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X