320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma muuseas olen kuulnud vanadekodus sellist sõimu keskpäevase seebika pärast, et vähe pold.

    Kommentaar


      Tegelt on see üsna kurb ju. Inimene on vanadukodus, tema maailmas pole just palju asju enam järgi ilmselt mis teda rõõmustaks ja keegi kurat läheb veel tema seebika kallale.

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Tellige mammidele kordus tv. Saavad vahetustega 24/7 oma asju näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Tellige mammidele kordus tv. Saavad vahetustega 24/7 oma asju näha.
          Ole nüüd. Samamoodi oli ju kunagi naiste kisa, et miks peab jalkat otse vaatama, aga Mamma Miat võiks korduses näha. Mutid on üldiselt vananenud naised, kes on muutunud veelgi vähem arusaavamaks. Ehk siis tee neile selgeks, et kumb peaks kordust vaatama ja kumb otsepilti.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Tegelt on see üsna kurb ju. Inimene on vanadukodus, tema maailmas pole just palju asju enam järgi ilmselt mis teda rõõmustaks ja keegi kurat läheb veel tema seebika kallale.

            siis veel oli lisakäik, et selgus, et võitjaks jäänud proua ei osanud paraku kanalit tagasi vahetada oma seebika peale. siis sekkus sinna üks meesterahvas, kes muidu pidevalt väitis, et ta pole hoolealune, vaid töötaja ja pani hoopis eurospordist peale selle veidra pilusilmade jalgadega võrkpalli laadse mängu. kusjuures tundus, et köitis kõiki telekaruumis viibijaid.

            Kommentaar


              Sellega meenus mulle veel üks lugu kusagilt hooldekodust. Kellelgi tuli seal vinge idee, et anname hoolealustele odavad fotoaparaadid, las teevad pilte enda elust ja siis pärast paneme mõned neist paberi peale ka. Rahvas oleks rõõmus ja puha.
              Noh, tegelased siis pildistasid nädal otsa, mille järel viidi mälukaardid fotostuudiosse, et siis sealt valik teha ja pilte paberile panna.
              Igatahes kuulutati seejärel projekt läbikukkunuks, kuna valdav osa pilte oli m*nnidest ja v*ttudest.

              Kommentaar


                vau selle hooldekodu jutu peale.

                Aga Magdaleenas on tore see, et ainus telekas on mingi Samsungi ilgelt vana juust, mis näitab ainult kolme eesti keelset kanalit. Ja pilt on selline et kui nt vaatad Etv-d, siis kohati käib lainetusena üle ekraani Kanal 2 pilt. Kuna enamus patsiente venelased jällegi, siis nendel pole telekast sittagi vaadata ja panevad palatis tühja. Samas tuleb sellisel juhul taluda vene turakaid, kes palatis raadiost paska vene muusikat kuulavad.

                Kommentaar


                  eriüksuslased ei sõida Citroen C3-ga.
                  Eksperdid...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kui oleks meedias näopiltide asemel nende käterätid välja pandud, siis oleks nad juba ammu ära tuntud.

                    Sellega meenub mulle veel üks lugu. Kunagi tuli üle piiri mingi persetäis teiserassilisi ja neid hakati Lõuna-Eestis taga otsima. Üleskutsed olid kõikjal meedias, et kui näete võõra päritoluga inimesi, siis andke teada. Haapsalust igatahes tuli ühe mureliku proua kõne häirekeskusesse, et ta nägi kohalikus Säästumarketis neegrit. Proua pakkus, et tegu võiks olla kusagil Misso kandis üle tulnud illegaalse immigrandiga.

                    Kommentaar


                      Juhtub. Ma kunagi käskisin turvamehel objektilt ühe mustlase välja saata, kuna helistati, et too tülitab inimesi ja kerjab raha. Turva vaatas ringi, nägi neegrit ja hakkas teda lambist välja viskama, õnneks üks ta vanem kolleeg nägi seda ja lahendas olukorra. Selgus, et suhtlustasandil suht rahuldavalt eesti keelt rääkinud tüüp sõnast mustlane siiski päris aru ei saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Juhtub. Ma kunagi käskisin turvamehel objektilt ühe mustlase välja saata, kuna helistati, et too tülitab inimesi ja kerjab raha. Turva vaatas ringi, nägi neegrit ja hakkas teda lambist välja viskama, õnneks üks ta vanem kolleeg nägi seda ja lahendas olukorra. Selgus, et suhtlustasandil suht rahuldavalt eesti keelt rääkinud tüüp sõnast mustlane siiski päris aru ei saanud.
                        Ajasid mu naerma. Hea.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Juhtub. Ma kunagi käskisin turvamehel objektilt ühe mustlase välja saata, kuna helistati, et too tülitab inimesi ja kerjab raha. Turva vaatas ringi, nägi neegrit ja hakkas teda lambist välja viskama, õnneks üks ta vanem kolleeg nägi seda ja lahendas olukorra. Selgus, et suhtlustasandil suht rahuldavalt eesti keelt rääkinud tüüp sõnast mustlane siiski päris aru ei saanud.
                          Ilmselt oli tegu poliitiliselt haritud inimesega, kes teadis, et neegrit tuleb pigem mustaks kutsuda ja kui mustlane, ju siis see ongi poliitkorrektne neeger.

                          Kommentaar


                            Anu Saagim polegi MILF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Googli järgi on ta enda vanuse poolest GILF, lapse vanuse poolest MILF. Iseasi, kas seda -ILF suffiksit on mõtet sinna toppida.
                              Ma mõtlesin, et küsimus on ka M-is ja G-s.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Kas meesvariandid on Dilf ja, noh, Grilf siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X