320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Toda leiutist olen varemgi esitlenud, kuid täna tahvelarvuteid uurides lõi pildi selgeks sensorite osas. Nimelt on tahvelarvutitel tihtilugu olemas järgmised sensorid: akseleromeeter, valgussensor, güroskoop, GLONASS, GPS, G-Sensor.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      jep, ta on üks neid väheseid poliitikuid kes on olnud võimeline ise raha teenima ja makse maksma mitte ainult teiste makstud makse tarbima
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        jep, ta on üks neid väheseid poliitikuid kes on olnud võimeline ise raha teenima ja makse maksma mitte ainult teiste makstud makse tarbima
        Jubedalt kahtlen selles väites.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Soccerneti foorumil saab ja peab kätt pulsil hoidma igal ajal ja igas kohas. Ka ühe suvalise Kopli Maxima kassasabas, nagu ma eile enda üllatuseks avastasin.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Soccerneti foorumil saab ja peab kätt pulsil hoidma igal ajal ja igas kohas. Ka ühe suvalise Kopli Maxima kassasabas, nagu ma eile enda üllatuseks avastasin.
            Mis juhtus?

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Mis juhtus?
              Mingi tüüp lappas oma tahvlis minu ees järtsus seistes siinset foorumit. Ei tihanud end tutvustama hakata, kõiksugu labiilsete grafomaanide kontsentratsioon on paraku siin järsult kasvanud ja kunagi ei tea, kas koperdad mõne kirkama kriidi või nürima pliiatsi otsa.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Ajakirjanikud elavad meil hästi, kui kolmandik summast pole mitte m*nnigi
                Näiteks glögi hinnad, mida müüakse nii Tallinnas kui Kölnis 0,2-liitrise topsi kaupa, eriti palju ei erine. Kölnis saab pisikese sõõmu glögi, mis sisaldab ka alkoholi, kätte 2,50 eest. Eestis tuleb alkoholisisaldusega sama suure koguse glögi eest välja käia euro rohkem ehk 3,50. Alkoholivaba glögi saab Tallinnas 2,50 eest.
                Euroopa üheks parimaks valitud Kölni jõuluturul ei erine hinnad palju sellest, mida saab meie oma kohalikult Tallinna raekoja platsil asuvalt jõuluturult.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ajakirjanikud elavad meil hästi, kui kolmandik summast pole mitte m*nnigi


                  http://tarbija24.postimees.ee/301982...-jouluturgudel
                  Õpi lugema. Ma saaks aru, kui sa ütleksid, et neljandik pole m*nnigi.

                  Võrdleme:

                  2,50
                  3,50

                  Sarnaseid ühikuid: 3 (,; 5; 0)
                  Erinevaid ühikuid: 1 (2 vs. 3)

                  Seega on neljandik erinev. Mis pole ju suur erinevus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Õpi lugema. Ma saaks aru, kui sa ütleksid, et neljandik pole m*nnigi.

                    Võrdleme:

                    2,50
                    3,50

                    Sarnaseid ühikuid: 3 (,; 5; 0)
                    Erinevaid ühikuid: 1 (2 vs. 3)

                    Seega on neljandik erinev. Mis pole ju suur erinevus.
                    Sarnased ja erinevad ühikud analüüs jääb mulle mõistmatuks, kuna ma pole kirjanduses väga tugev. Aga 2,50 pealt 3,50 peale on 40% kallim, noh matemaatiliselt.

                    Kommentaar


                      Vau. Ka Neljandik pole suur erinevus. orbitaaljaama märkus tundub tühisena.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Sarnased ja erinevad ühikud analüüs jääb mulle mõistmatuks, kuna ma pole kirjanduses väga tugev. Aga 2,50 pealt 3,50 peale on 40% kallim, noh matemaatiliselt.
                        No ma katsusingi teile teha puust ja punaseks humanitaarist ajakirjaniku arusaama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Vau. Ka Neljandik pole suur erinevus. orbitaaljaama märkus tundub tühisena.
                          kolmandik vs neljandik.......

                          Kommentaar


                            veik app
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Lähen küsin 10% palatõusu 1000,00EUR -> 9000,00EUR, vaatan mis ülemus kostab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Lähen küsin 10% palatõusu 1000,00EUR -> 9000,00EUR, vaatan mis ülemus kostab.
                                Damn, sa nagu tõesti ei saanud irooniast aru?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X