320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läksin bussi number viie peale. Sain umbes nii peale, et ma oleks pidanud seljaga vastu ust olema. Ja siis ka kõhtu sees hoidma. Terve ukseesine oli triiki kananäoga mutte täis, kelle silmadest võis näha ainsa ajutegevusena eelmise „Armastuse Saladuste“ osa analüüsi. Samas oli lõõts ja istmeridade vahed jummala tühjad. Ja nii ma siis võtsin nagu Al Bundy enda vihmavarju ja arvutikoti. Hüüdsin võitluslause "Vabandust!" ja surusin end mõnuga läbi mutikarja. Kolm sekundit hiljem oli võitlus läbi, mina vabas kohas seismas. Mutid vaatasid mind pilguga, kus armastuse saladuse oli asendanud "on ikka mats"-analüüs. Mõni vaatas mind väga ebasõbraliku pilguga, mispeale ma neil silma tegin. Ja minu kõrvaklappides üürgas maniakaaldepressiivsusest rääkiva rokkooperi Most Lamented Tragedy maniakaalne osa ehk Dimed Out. Ma tundsin end nii hästi…

    Kommentaar


      Sookure inglise keelne nimetus on common crane!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Läksin bussi number viie peale. Sain umbes nii peale, et ma oleks pidanud seljaga vastu ust olema. Ja siis ka kõhtu sees hoidma. Terve ukseesine oli triiki kananäoga mutte täis, kelle silmadest võis näha ainsa ajutegevusena eelmise „Armastuse Saladuste“ osa analüüsi. Samas oli lõõts ja istmeridade vahed jummala tühjad. Ja nii ma siis võtsin nagu Al Bundy enda vihmavarju ja arvutikoti. Hüüdsin võitluslause "Vabandust!" ja surusin end mõnuga läbi mutikarja. Kolm sekundit hiljem oli võitlus läbi, mina vabas kohas seismas. Mutid vaatasid mind pilguga, kus armastuse saladuse oli asendanud "on ikka mats"-analüüs. Mõni vaatas mind väga ebasõbraliku pilguga, mispeale ma neil silma tegin. Ja minu kõrvaklappides üürgas maniakaaldepressiivsusest rääkiva rokkooperi Most Lamented Tragedy maniakaalne osa ehk Dimed Out. Ma tundsin end nii hästi…
        päris hea

        ainult et pärast New Yorki või Tokyo metroos tipptunnil trügimist tundub mistahes eesti "täis" bussis trügimine enamvähem - lauluviisil "Kord olid niidud rohelust täis" jalutuskäiguna....
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          SF Giants'i mängijatel on parimad nimed pesapallis.

          Joe Panik
          Angel Pagan
          Buster Posey
          Madison "Mad Bum" Bumgarner

          Kõik neli on tegijad ka pealekauba.

          Kommentaar


            Olen viimase nädala jooksul lugenud ja nõustunud 2x Marv3lollus'e postidega ja korra Linnupoja omaga. Mõistlik kiiremas korras arstile helistada?

            Kommentaar


              Targem oleks, Linnupoja postiga nõustumise puhul võib diagnoos raske olla.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Olen viimase nädala jooksul lugenud ja nõustunud 2x Marv3lollus'e postidega ja korra Linnupoja omaga. Mõistlik kiiremas korras arstile helistada?
                Pane mulle ka aeg kinni kui helistama hakkad. Peale suvepäevi ma hakkasin arvama et Mõnuagent on ka normaalne inimene...
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Pane mulle ka aeg kinni kui helistama hakkad. Peale suvepäevi ma hakkasin arvama et Mõnuagent on ka normaalne inimene...
                  ai raisk.. vikerkaar on nakkav.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Sindi linna postiljon on vist võlur, ilmub ja kaob nii vaikselt et kuigi ma samal ajal aias toimetan, ei pane ma kunagi täpselt tähele millal ta selle postimehe sinna postkasti on jõudnud sokutada ja vaikselt haihtuda..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      ai raisk.. vikerkaar on nakkav.
                      Kõige meeldivam fänn oli ikka mingi kiilakas, kellele oli "Flora" rinnale tätoveeritud.
                      Dialoog oli umbes selline:

                      Flora: "Tere. Tahan sul kätt suruda, foorumi suurim tolerast."
                      Mina: "No tere, kes sa ise üldse oled?"
                      Flora: "Las see jääb. Kes teab, see teab."

                      Ümbruses olnud pakkusid ballackit, aga ballacki tunnen ma ära. Herr Ratnikov tuvastas pärast Floras diftongi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        ai raisk.. vikerkaar on nakkav.
                        Francescole oli see väga-väga nakkav.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Francescole oli see väga-väga nakkav.
                          Kas ma nüüd meeldin sulle väga-väga palju?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kõige meeldivam fänn oli ikka mingi kiilakas, kellele oli "Flora" rinnale tätoveeritud.
                            Dialoog oli umbes selline:

                            Flora: "Tere. Tahan sul kätt suruda, foorumi suurim tolerast."
                            Mina: "No tere, kes sa ise üldse oled?"
                            Flora: "Las see jääb. Kes teab, see teab."

                            Ümbruses olnud pakkusid ballackit, aga ballacki tunnen ma ära. Herr Ratnikov tuvastas pärast Floras diftongi.
                            Kas ta on ise second best tolerast foorumis või?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Kas ta on ise second best tolerast foorumis või?
                              Ma pidasin end ise second bestiks Tofu järel ja Elxi ees. Aga ma ei saanudki aru, et mis värk oli.

                              Kommentaar


                                Panin Maximas tähele silti, mis ütles, et Maxima ostutšekiga saab Nõmme Kalju kodumänge tasuta vaatama. Ongi nii, et ostad pudeli vett ja saad tasuta mängule või on seal mingi konks ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X