320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pulmapildid on FB asendunud koolipiltidega. Sügis on vist käes.

    Kommentaar


      Astusin esimesel septembril väravast välja. Vaatan ühele poole: teeristil avarii. Vaatan teisele poole: keegi ülekäigurajal alla jäänud. Polnudki see aasta Nõmmel neid pulgakommidega mente, kes lapsi üle tee juhendavad.

      Kommentaar


        Päris haige üritus ikka.

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Kalamaja Põhikooli kõige normullima kõne avaaktusel pidas üllatus üllatus Katrin Tammemägi! Kohaliku kiriku papp ja direktor ajasid mingit oma kammi! Aga no Tammemägi ise......ah las ta olla
          fotosüüdistus kah
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Minu lemmikaeg foorumis on koondisemängude periood. Inglise klubide tavatrollid on siis enamasti vait ja mõtestatud juttu ilmub justkui rohkem.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Läksin Kolde poodi, sest see pole mingi nõme supermarket, vaid vanakooli pika ja kõrge letiga pood, kus tuleb teenindava kodanikuga suhelda ja kus pealegi müüakse head vene õlut Mohnatõi Smel. Aga see oli otsas, seega võtsin midagi muud. Makstes märkasin kassa kõrval letil ilusaid rohelisi kimbukesi, värske sibul, petersell, basiilik võib-olla. Meenutas mulle, et kodus on vajaka piparmünt, et teha akuraatselt Jamie Oliveri retsepti teokarbikeste (see on siis pasta, mitte puhas kaltsium, obv), peekoni, herneste ja koorega. Küsisin pinitoksimist peatades, et aga õu, kas teil äkki piparmünti ei ole? Müüja tegi näo, et mõtleb sama pingsalt nagu mõned Rooside sõja telesaates, sõrmitses korra letil lebavat sibulabuketti, vaatas ühte letialusesse sahtlisse ja siis teise - neis tõenäoliselt hoiti nõuka ajal nailonsukkpükse ja muud defitsiitset kaupa - ja ütles siis kahetsevalt, et ei, otsas on. "Aga mjeil on orbiti batsille!"
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                et nagu mismõttes?
                eesti on selgelt kristlike traditsioonidega maa ju, meeldigu see meile või ei. peaaegu kogu meie elu on kuidagi kristlike elementidega läbi põimitud.
                vaata kasvõi kalendrit - aastaarv (2015) kristuse sündimise järgi, aasta algusepunkt (1.jaanuar) jeesuse ümberlõikamise kuupäeva järgi (vana testamendi järgi olid juudid kohustatud sooritama selle protseduuri 8. päeval pärast sündimist).

                või kasvõi see et ma neid tähti siin ladina kirjas tipin, mitte näiteks kirillitsas v araabia tähestikus... see ju otsene tulem nimelt sellestsamast 800 aasta vanusest sündmusest.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  fotosüüdistus kah
                  What is this shite...oh oudust...

                  Kommentaar


                    Mu facebooki seinal kohtab erinevaid inimesi - osad pagulaste vastased, teised pooldajad. Ühesõnaga tavaline teema. Vahepeal ilmuvad aga postitused, kus keegi laigib või kirjutab ise mingi südantlõhevasta postituse pagulaste teemal, mille osaks on vajadusel "vihaõhutajatest" sõpradest loobumine. Ma ei mõista, mis värk sellega on. Mul küll selliseid sidemeid ei ole, kus sõprus kõikide seisukohtade kattumisele tugineb. Või on see siis pelgalt facebooki sõpside värk.

                    Kommentaar


                      Talv läheneb. Inimesed ei oska autoga sõita.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Talv läheneb. Inimesed ei oska autoga sõita.
                        Mina ütleks vastupidi, suvel just on maanteed mingeid sepikuid täis, kes talvel isegi sõita ei julge.

                        Kommentaar


                          Arbet ja Kurbas olid trennis kui mõistust jagati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Arbet ja Kurbas olid trennis kui mõistust jagati.
                            Trennis nad nüüd küll ei olnud...

                            Kommentaar


                              Selleks, et HV Vaba mikrofoni teemadesse uus kasutaja postitada saaks peab tegema pangalingi kaudu makse.

                              Olgu, tegelt saab ID kaardiga ka end autentida, aga kel pole see 24/7 arvuti taga siis ühe posti pärast küll ei hakka seda protsessi läbi tegema.

                              Kommentaar


                                Retro FM õnnitles helilooja Heldur Jõgioja 79. sünnipäeva puhul



                                (härra suri juba 5 aastat tagasi)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X