320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Tunnistan, et ei saa aru, mida puutub siia E200 ja sinu keeleoskus? Pidasin silmas, et sa oled, nagu Vesipruul Tatikale ütles, noh, natuke nagu kentsakas inime.
    Sa pead tulema sealt ajaloost välja ja jõudma päris inimeste seltsi, oleks mõeldav? Aasta on 2019.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sa pead tulema sealt ajaloost välja ja jõudma päris inimeste seltsi, oleks mõeldav? Aasta on 2019.
      Ei saa jälle su salapärast aru aga see vist pole ajalugu, vaid tänapäev, kui sind satsi ei võetud? Aga OK, ma ei viitsi rohkem norida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ole nüüd härra Väin. Mu jalad on kiiremad kui su lipp.
        Mida iganes, härra Riiberg,
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mida iganes, härra Riiberg,
          Jah, just! Said mu perekonnanime teada, aplaus! Oli väga raske?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Jah, just! Said mu perekonnanime teada, aplaus! Oli väga raske?
            Ei olnud, aga hea vihje oli see, et oled kiirem kui mu lipp. Peale seda oli pilt selge.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Võtke tuba.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Jah, just! Said mu perekonnanime teada, aplaus! Oli väga raske?
                Eesnimi ka teada http://jalgpall.ee/voistlused/player/34512

                Kommentaar


                  Algselt postitas Converse Vaata postitust
                  Tegelt on Sambaz Heroli konto.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Tegelt on Sambaz Heroli konto.
                    Meelitaja.

                    Kommentaar


                      Grossi pood müüb LX Poweri energijajooki (Y)
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        McDonalds( 5,5 bruto) maksab rohkem oma teenindajatele kui Stockmann( 4,1 bruto)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          McDonalds( 5,5 bruto) maksab rohkem oma teenindajatele kui Stockmann( 4,1 bruto)
                          Tegelikult ma siiralt mõtlen, et miks inimesed on nõus sellist tööd tegema sellise palga eest nagu 4,1 bruto. Asi ei ole alavääristamises, vaid see on ju reaalselt tegelikult ikkagi pingeline,üksluine ja vaimselt väga kurnav. Samuti kui võtta CV keskus lahti, siis on seal ju tööd reaalselt igale maitsele ja cv-sid saates ning lati normaalsena hoides kuhugi ikka saad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tegelikult ma siiralt mõtlen, et miks inimesed on nõus sellist tööd tegema sellise palga eest nagu 4,1 bruto. Asi ei ole alavääristamises, vaid see on ju reaalselt tegelikult ikkagi pingeline,üksluine ja vaimselt väga kurnav. Samuti kui võtta CV keskus lahti, siis on seal ju tööd reaalselt igale maitsele ja cv-sid saates ning lati normaalsena hoides kuhugi ikka saad.
                            Mis puutub Stockmanni, siis nemad võtavad uusi töölisi väga harva. Nad harjunud oma töölistega, neil on mugavustsoon seal. Keskmine Stockmanni tööline on kuskil circa +38 ja nad ei usaldagi nooremaid. Sest, et noorem teab ja oskab rohkem küsida, kui 15 aastat olnud firmas inimene. See on üsnagi läbiv nähtus neile. Samal ajal nad kiruvad, et nende majandusnäitajad on sitad, tõsiselt sitad. Seal on põhjuseid palju, üks näitaja on muidugi see 4,1 bruto palk. Märgilise tähendusega on pigem nende suhtumine" me olemegi suunatud rikkale kliendile+35 inimesele) Mis pole tootnud viimased 4 aastat juba, sest vanem rikas klient ei käi poes igapäev. Ja nii edasi ja nii edasi. Nad on peatselt pankrotis. Toidupood toodab ainult kasumit.

                            Kommentaar


                              Kiire parandus, 4,1 on katseajal, peale mida hakkab astmekaupa tõusma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vunts Vaata postitust
                                Kiire parandus, 4,1 on katseajal, peale mida hakkab astmekaupa tõusma.
                                soovin edu et sul katseaeg ikka edukalt läbitud saaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X