320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes eelistaks aastaringset vööndiaega ehk talveaega?
    Sügavalt pohh.

    Kommentaar


      Päevas on ju ikka sama palju tunde, et mis vahet on, et millal valgeks täpselt läheb ja millal pimedaks, ei?

      Kommentaar


        Käisin jalutamas ja pean ütlema, et jalakäija vaatenurgast on Reidi tee ikka erakordselt kole koht. Auto- ja bussisõidu osas muidugi geniaalne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Päevas on ju ikka sama palju tunde, et mis vahet on, et millal valgeks täpselt läheb ja millal pimedaks, ei?
          +1. See mõjutab neid, kellel on rigid päevaplaan - saavad ühe tunni vähem magada. Lahendus oleks järgmine päev 1 tund varem magama minna muidugi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Päevas on ju ikka sama palju tunde, et mis vahet on, et millal valgeks täpselt läheb ja millal pimedaks, ei?
            stok ärkab valel ajal

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes eelistaks aastaringset vööndiaega ehk talveaega?
              Mina eelistaks. Moskva ajas elades nihkuks elu kellaajaliselt veel hilisemaks ja oleks jälle jama. Näiteks lõppeks õhtused Meistrite liiga mängud veidi enne kella üht öösel.

              Samas pole mul midagi ühtse kellakeeramise vastu. Ongi natuke vaheldust. Saab sügisel-talvel hommikuti kauem magada ja kevadel-suvel varem üles.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Päevas on ju ikka sama palju tunde, et mis vahet on, et millal valgeks täpselt läheb ja millal pimedaks, ei?
                kui suvel Tartus emajõe ääres Väikses Vines karahvin või kolm veini jood, siis on ikka vahe küll, kas pime on kell 22:00 või 23:00.

                Kommentaar


                  Brasiilias elades oli sitaks imelik kell 11 hommikul mingis baaris olla ja premmi mänge vahtida. Ma arvan, et parim lahendus oleks kui eestis keerataks kell Greenwhichi aja peale, siis on kõik premmi mängud normaalsel ajal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kui suvel Tartus emajõe ääres Väikses Vines karahvin või kolm veini jood, siis on ikka vahe küll, kas pime on kell 22:00 või 23:00.
                    Pärast kolme karahvini pole ju vahet, kas on suvi või talvgi.

                    Kommentaar


                      Mõtlesin nüüd, et esimese aprilli saaks päris mahlaka ju...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sa ütlesid päevas, aga mõtlesid ööpäevas? Mis mul sest kasu, kui talveajal kell 3AM valgeks läheb? Suveaeg selleks ongi, et õhtul oleks tund aega rohkem valgust.
                        Ma ei teagi, käid veidi varem jooksmas, teed naisele ja lastele süüa. Teed tööd ette ära ja hakkad kell kaks jooma ja keerad kell 22 magama?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Lihtsa elu Mõnnu.
                          Ei, noh, suures plaanis saab ju aru küll, et üks pool on mugavam ja üleüldse. Aga ma reaalselt ei näe antud teemas üleüldse vahet, et kas kella keeratakse, kas on suveaeg või talveaeg. Mingis elukvaliteedis ei muutu ju mitte midagi. Vähemalt mitte selliselt, et mina sellest aru saaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei, noh, suures plaanis saab ju aru küll, et üks pool on mugavam ja üleüldse. Aga ma reaalselt ei näe antud teemas üleüldse vahet, et kas kella keeratakse, kas on suveaeg või talveaeg. Mingis elukvaliteedis ei muutu ju mitte midagi. Vähemalt mitte selliselt, et mina sellest aru saaks.
                            Ära aja, igal aastal pidi see nii paljude pead sassi ajama, et psühhiaatriakliinikud sunnitud drive-in punkte rajama.

                            Kommentaar


                              Talvel on mõnusam, kui õhtul valges koju saab. Hommikul on niikuinii pime. Suvel jällegi mõnusam chill ‘n grill jms teha. Moskva aega pole vaja, meie piirkonna suveaeg on täiesti okei.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Ära aja, igal aastal pidi see nii paljude pead sassi ajama, et psühhiaatriakliinikud sunnitud drive-in punkte rajama.
                                Minu kui unehäiriku jaoks on just hea, kui õhtul varem pimedaks läheb ilmselt. Hommikul magad iseenesest ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X