320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See "I cant breathe" loosung on mulle kui astmaatikule veits mage. Mida teavad nemad meie struggle'ist? Muidugi osad protestijad võib-olla on ka astmaatikud. Nemad on osa kultuurist ja võivad seda kasutada.

    /trollimine läbi

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ta võib teistsugune olla, aga rassism ja probleem on see siiani. Sul on Eestis terve maakond, kus seda probleemi esineb päevast päeva. Sul on Tallinnas kaks linnaosa, kus sa võid vales kohas liikudes rahus lõuga saada sellepärast, et sa valest rahvusest oled.

      Sellega ei ole reaalselt ju mitte keegi tegelenud? Ja natukene piinlik on vaadata, seda Eesti white trashi, kes läheb Rocca ette, et kuhugi galeriisse saada ning instat vaadates näeb neid samu ,,I cant Breathe,, ,,White silence is Violence,, plakatitega sepikuid instas esinemas ja näitamas kui ägedad nad on ning arusaadavalt oli see suht ka ainus põhjus miks sinna roniti.

      Meil ei käi politsei mustanahalisi nüpeldamas ja meie ühiskond on teistsugune. Lihtsalt aetakse taga oma American Dreami ning arvatakse, et kõik, mis toimub seal on õige ja nii peame ka meie tegema. 99%, kes seal eile protestisid neil pole Usa ühiskondlikust korraldusest ju reaalselt õrnaaimugi.
      Ei oska sellise asjaga oma 29 eluaasta jooksul kokku puutunud ja ma elan Maardus ning olen liikunud piisavalt ringi ka Tallinnas ning Lasnamäel.

      Kommentaar


        Jep, nasfal pakub nüüd korralikult üle. Täispeaga on igal pool kakerdatud ja no problemo ever.

        Kommentaar


          Aa ja tahtsin öelda veel ka seda, et ainus kord, kus ma reaalselt peksa olen saanud, juhtus Tartus, kus mingid toredad maalt tulnud jorsid peksid täispeaga Sõbra maja ees prügikasti. Kui neist mööda oma toonase sõbrannaga kõndisin, siis lendasid selja tagant peale. Täitsa eestlased olid. Ehk sinu isiklik kogemus vs. minu isiklik kogemus, suvalisel hetkel võid peksa saada alati, kui vastaspool on totaaltross.

          Kommentaar


            Olen siin teemas hetkel vaikne olnud, sest kasutaja Mõnuagent 007 on juba kõik üsna tabavalt kirja pannud. Äärmused ongi hullud, keegi ei kiida heaks vägivalda, probleemile pole kiiret lahendust, kuulame rohkem eksperte/spetsialiste, mitte poliitikuid jne.

            Perioodil kui töötasin Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnas nägin kõike: inimesi, kes olid eestlaste suhtes rassistlikud, kes venelaste, kes ei sallinud neegreid... Üks prõua oli ise ilge vänt ja kõik tema probleemid tekkisid tema arvates ainult nahavärvi pärast. See viimane, "igavene ohver" kukkus korra ka poes räuskama, kui vanem müüja keeldus dollareid aktsepteerimast ning lausus miskit stiilis: "We do not take your money." Mutt lasi siukese kisa lahti, et uhtöi:"What do you mean MY MONEY jne." Mind ta pidas kuni lõpuni rassistiks, sest ma ütlesin talle korra/paar, et tema probleemid on vaimsed, mitte seotud nahavärviga.

            Ole hiidlane või hiinlane, loll on loll ja mina kellegile pelgalt nahavärvi/päritolu põhjal hinnanguid ei anna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma sain Koplis elada kunagi 3 nädalat kui juba esimeseks tõmblemiseks läks. Sõbraga käisime kunagi esimest korda Lasna baaris ning vedas, et proteese ei pea kandma. Ju mul halb karma lihtsalt.
              Eks seal võib palju muutujaid olla ja kindlasti ei kaalu minu kogemus sinu oma üle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Eks seal võib palju muutujaid olla ja kindlasti ei kaalu minu kogemus sinu oma üle.
                Ses osas, et ma olen Nasfali kaks korda elus näinud ja ma küll kummalgi korral teda panegüüriliselt ja hagiograafiliselt selliseks tüübiks ei pidanud, kes peaks mingi kaklusmagnet olema.

                Samas ei ole tema väited ka mittefalsifitseeritud ja tautoloogiliselt võib tema ja ka meie juttu pidada belletristikaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ses osas, et ma olen Nasfali kaks korda elus näinud ja ma küll kummalgi korral teda panegüüriliselt ja hagiograafiliselt selliseks tüübiks ei pidanud, kes peaks mingi kaklusmagnet olema.
                  Said võõrsõnade leksikoni kingiks kuskilt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Said võõrsõnade leksikoni kingiks kuskilt?
                    Lugesin soccernetti!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ses osas, et ma olen Nasfali kaks korda elus näinud ja ma küll kummalgi korral teda panegüüriliselt ja hagiograafiliselt selliseks tüübiks ei pidanud, kes peaks mingi kaklusmagnet olema.

                      Samas ei ole tema väited ka mittefalsifitseeritud ja tautoloogiliselt võib tema ja ka meie juttu pidada belletristikaks.
                      Not gonna lie, terminit "panegüüriliselt" pidin googeldama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Not gonna lie, terminit "panegüüriliselt" pidin googeldama.
                        not gonna lie vol 2 - pidin kõik need rasked sõnad ära googeldama!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Not gonna lie, terminit "panegüüriliselt" pidin googeldama.
                          +1

                          Kommentaar


                            Kõik leitavad muidu suurepärasest loost, aga kus kohe alguses läheb onama. https://soccernet.ee/artikkel/igauks...teigeri-dokist

                            P.S. Seda postitust kirjutades guugeldasin ainult tautoloogilist. Sest esimesed kaks olid juba lugu lugedes guugeldatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ses osas, et ma olen Nasfali kaks korda elus näinud ja ma küll kummalgi korral teda panegüüriliselt ja hagiograafiliselt selliseks tüübiks ei pidanud, kes peaks mingi kaklusmagnet olema.

                              Samas ei ole tema väited ka mittefalsifitseeritud ja tautoloogiliselt võib tema ja ka meie juttu pidada belletristikaks.
                              Ega ma näiteks tõingi selle seepärast, et mõlemad olukorrad on nagu ise minuni jõudnud. Lasnamäel oli tegelikult eriti naljakas olukord ja kahele härrasele ei meeldinud absoluutselt täispeaga see, et ma oskan vene keelt, aga sõbraga rääkisin mõttetus eesti keeles ja nende arust oli see provotseeriv....

                              Kommentaar


                                Ma käisin eelmine nädal mitmes Narva söögikohas ja seal tõesti ei kottinud, et mis keeles ma rääkisin. Aga sellega meenus muidugi juhtum, kui kunagi olid suvepäevad ja samal ajal Sillamäe - Flora mäng. Poolajal helistas talle üks foorumlane ja jauras, et me anname neile tibladele peksa, kuna nad mölisevad siin. Lõppes vastupidiselt ja pärast kirjutasid kõik ajakirjandusväljaanne, kuidas Sillamäe fännid kolkisid vaeseid Flora fänne, kes polnud asjaga üldse seotud.

                                Äkki polnudki, ma ei tea, aga ses suhtes on ju kõik ka enda suhtluses kinni, vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X