320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Mis kuradi kohus riigi ees. Kui kriminaalkaristust ei oleks siis näitaks 95% kodanikest sõjaväele keskmist näppu. Mõttetu tilu-lilu.
    sõja korral oleks sa vast esimese laevaga põgenemas?

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Mis kuradi kohus riigi ees. Kui kriminaalkaristust ei oleks siis näitaks 95% kodanikest sõjaväele keskmist näppu. Mõttetu tilu-lilu.
      Kui poleks kohustust ei maksaks 99% makse ka ja oleksime põlvini pasas nagu Kreeka. Me võime tuua igasugu näiteid, mida me teeks või ei teeks, kui oleks kohustus iseasi, kas see on argumenteeritud arutelu
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        sõja korral oleks sa vast esimese laevaga põgenemas?
        Laevaga põgenemise võimalust otsima haktes oleks ma vist tiba hiljapeale jäädud. Mis muusse puutub siis ma jään endajuurde kindlaks. Põhineb ju kogu kaitsestrateegia sellel, et hädapuhul riisutakse üle riigi mingi hunnik õnnetuid kokku kes siis Tallinna lähiümbrusesse ringkaitsesse pannakse. Seejärel üritatakse mingi 40 või miskit päeva vastu pidada. Ja kui abi tolleks ajaks ei tule, mida nagunii ei juhtu, paneb mingi hunik "kultuurikandjaid" kuhugi üle lombi ja ülejäänud saadetakse heal juhul taiga loodust nautima või halvemal juhul aetakse kohe kraavi. Ma ei pea sellises tsirkuses osalemist otstarbekaks.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Laevaga põgenemise võimalust otsima haktes oleks ma vist tiba hiljapeale jäädud. Mis muusse puutub siis ma jään endajuurde kindlaks. Põhineb ju kogu kaitsestrateegia sellel, et hädapuhul riisutakse üle riigi mingi hunnik õnnetuid kokku kes siis Tallinna lähiümbrusesse ringkaitsesse pannakse. Seejärel üritatakse mingi 40 või miskit päeva vastu pidada. Ja kui abi tolleks ajaks ei tule, mida nagunii ei juhtu, paneb mingi hunik "kultuurikandjaid" kuhugi üle lombi ja ülejäänud saadetakse heal juhul taiga loodust nautima või halvemal juhul aetakse kohe kraavi. Ma ei pea sellises tsirkuses osalemist otstarbekaks.
          idioot oled
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
            idioot oled
            Tänan selle sisuka ja suurepäraselt argumenteeritud iseloomustuse eest. Aga no mis sa tüüpiliselt kaasrahvuse esindajalt ikka ootad.

            PS: Ärge muretsege. Nagunii mingit taplust ei tule. Kõik elavad õnnelikult om 60 ruudusel alepõllul edasi, garaažis tuunitud Jaapani pereauto ja küprok putkas ülbe eit kes arvab, et tema just see maailma naba on...
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              boobek, sa oled tüüpiline vemps, kes tõmbas nõukogude eestist minema ning nüüd on rahvuskangelane. Sõjaolukorras tõmbad minema, Eesti kaitsjad langevad, sõja lõppedes oled tagasi nagu õige mees kunagi? (või olen valesti aru saanud?) ja mis sellest Tallinna jutust (sinu kirjutatud ringkaitsest) välja lugeda võib? Minu teada on eestis pataljonid/brigaadid ning neil ju käsud/värgid, kes mida kaitseb. Või eksin?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Tallinn ongi ju Eesti. Ülejäänud suvaline tühermaa väljaspool Tallinna.

                Kommentaar


                  To boobek :
                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  sõja korral oleks sa vast esimese laevaga põgenemas?

                  Oi oi. Aint valge perse veel lehviks päikeseloojangus. Väike reality check teile kõigile, kes te mõtlete, et kui jamaks läheb, siis panen laevaga rootsi. Kui jamaks reaalselt läheb, on merepiir esimene asi mis lukku tõmmatakse. Ja mitte üks kormoran ei lenda ega räim ei uju võõrasse vette. See on strateegiline ala ning vastase väed asuvad seda koheselt enda kasuks pöörama. Ja muidugi ei lase ka meie riik karjade viisi noortel meestel argpüksidena siit uttu tõmmata. Siis võitleme viimse veretilgani, kui vaja. Täismees ja kusik kõrvuti.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    ma arvan, et vaenlasega koos juua on kasulikum kui nendega sõdida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mis siin toimub, krdi sibulad on juba Narva all w?
                      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                      Kommentaar


                        Põhineb ju kogu kaitsestrateegia sellel, et hädapuhul riisutakse üle riigi mingi hunnik õnnetuid kokku kes siis Tallinna lähiümbrusesse ringkaitsesse pannakse.
                        Äkki tõestaks sellist väidet?
                        Aga üldiselt sul on nii jobu jutt, et piinlik võiks olla.

                        Kommentaar


                          Ei taha siin kummagi poole seisukohtadega (täielikult) nõustuda.

                          Aga lihtsalt ääremärkuse korras mainiksin, et kui peaks mingi konflikt puhkema, siis päris möödunud sajandi kahekümnendate aastate stiilis see praegune konflikt enam ei toimuks.

                          Ja seda ka, et minu meelest pole "riigi eest kohustuse täitmine" see kui kaheksa kuud kroonus veeta, vaid see, kui konflikti korral kõige efektiivsemalt oma riiki toetada.

                          Nujh, nüüd on see siis öeldud ja olen rõve riigile mittetruu rott kes pageb esimesel võimalusel kuratteabkuhu ega armasta oma riiki ja kõik muud toredused .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Tänan selle sisuka ja suurepäraselt argumenteeritud iseloomustuse eest. Aga no mis sa tüüpiliselt kaasrahvuse esindajalt ikka ootad..
                            Parem ma säästan ennast ning ei lasku sinu sisutihedate ning äärmiselt arukate mõttevälgtuste risttulle!
                            Ooo suur kosmopoliit
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Aga vahepeal tähelepanek ka.
                              Mul on tekkinud allergia selle vastu kui keegi iseloomustab mind sõnaga "armas".

                              Ja ühtlasi ma kaldun arvama, et selle tähendus on:
                              85% "and whoop, like thiz you are friendzooneeeeed"
                              mingi tõenäolsusega "aww, you are really so sweet, now let's fuck"
                              ja ülejäänud 14,999 % juhtudest on see lihtsalt esimene suht mittemidagiütlev omadussõna, mida kasutada kui paremat pähe ei tule

                              P.S et see kehtib siis naisterahva suust selle sõna kuulmise korral. Praegu ei tulegi ette, et mõni meesterahvas oleks nii iseloomustanud .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Aga vahepeal tähelepanek ka.
                                Mul on tekkinud allergia selle vastu kui keegi iseloomustab mind sõnaga "armas".

                                Ja ühtlasi ma kaldun arvama, et selle tähendus on:
                                85% "and whoop, like thiz you are friendzooneeeeed"
                                mingi tõenäolsusega "aww, you are really so sweet, now let's fuck"
                                ja ülejäänud 14,999 % juhtudest on see lihtsalt esimene suht mittemidagiütlev omadussõna, mida kasutada kui paremat pähe ei tule

                                P.S et see kehtib siis naisterahva suust selle sõna kuulmise korral. Praegu ei tulegi ette, et mõni meesterahvas oleks nii iseloomustanud .
                                Sa oled päris armas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X