320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ära muretse. Saksamaa koondis jääb tugevaks iga vanusekäigu ajal. Aga kui arvestada, et 9 venda tänasest algkoosseisust tegid debüüdi Eesti vastu, mille nad võitsid 5-0, siis muretsema peaksime hoopis oma koondise käekäigu pärast
    Kaldun arvama, et mängijate tase oli viimane, mis algsele postitajale muret valmistas. Schmidt ja Schwantz ftw! Kui mul pole õigus, siis vabandan, kui on, siis palun antud teemat mitte edasi arendada
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      vaatasin praegu poiste nimesid ning ainuüksi brandenburgerist peaks piisama, et kindlustada saksamaa (jalgpalli) jätkusuutlikkus järgmiseks 100 aastaks.

      ja pildi järgi sellest poisist:


      MAX DITTGEN!

      Kommentaar


        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        Kaldun arvama, et mängijate tase oli viimane, mis algsele postitajale muret valmistas. Schmidt ja Schwantz ftw! Kui mul pole õigus, siis vabandan, kui on, siis palun antud teemat mitte edasi arendada
        Jumal paraku, said tõesti ainsana poindile pihta.
        Aga ärgem arendagem tõesti seda teemat edasi. Pärast olen veel viimati paha ja...

        Kommentaar


          Kui pauk unepealt lahti läheb on uni paugupealt läinud

          Kommentaar


            Algselt postitas Cule Vaata postitust
            Sa olid seal oma kilbi ja nuiaga või?Kuulsin, et ei läinud väga hästi. JVK omas.
            Täpselt nii läks kahjuks.

            Olin jah kilbi ja nuiaga seal. Aga muidu oli päris kõva üritus. adrenaliin oli sees ja päris fun oli.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Kas viga on ainult minus või ongi superkuu kõik naised übervihaseks muutnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas viga on ainult minus või ongi superkuu kõik naised übervihaseks muutnud?
                viga. sinus.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  viga. sinus.
                  No ma ei usu.

                  Kommentaar


                    kõik naised ümbervihased küll pole. Et kas tõesti viga sinus või siis mingi kolmas variant.

                    Kommentaar


                      Loo "Sweet child o mine" kuulmine Bowlingut mängides toob kaasa Strike` i .
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        15 minutit enne eksami toimumist tänu kursakaaslase telefonikõnele teada saada, et eksam toimub, oli päris tore.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Täna sai esimest korda linnas jalgrattaga sõidetud, ellu jäin Päris mõnus kogemus oli üle mitme-mitme aasta taas ratta selga ronida. Teinekordki
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Urmas Paetil on iPhone

                            Kommentaar


                              õnneks ei ole peded poksiklubi liikmed
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Täna ei mängitagi EPLi viimast vooru. Endal oli tuli takus, et köögis söögi kella viieks ikka valmis saaks
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X