320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas need pildid olid muidu suvalised instagrammist võetud pildid? Sellisel juhul võiks ju "valged rüütlid" Totsid, totsid, totsid teema ka ette võtta. Tööpõld päris lai, seal mingi paarsada lehte pilte üleval. tea äkki on mõne härrad isegi postitanud sinna veel?

    Ehk tõesti, mis selle kitumisega saavutati? Ilmselgelt oleks kaala need maha võtnud ka viisaka pöördumise peale.
    Ja igati olen nõus mõnuagendi seisukohtadega. Käituks ise samamoodi ja ootaks ka teistel sarnast suhtumist. Ikkagi omaette kommuun võiks teatud küsimused esmalt omas ringis proovida lahendada.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma oleks eelistanud, et see lahendatakse siin sees inimese tähelepanu juhtimisega jne. Aga see on ka minu tunnetuse teema.
      Olgu, võimalik. Aga arvad, et kui ma (või keegi teine) oleks siin kaalat noomima hakanud, siis tal oleks sellest sooja või külma olnud? Või kus te enne olite?

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Kas need pildid olid muidu suvalised instagrammist võetud pildid? Sellisel juhul võiks ju "valged rüütlid" Totsid, totsid, totsid teema ka ette võtta. Tööpõld päris lai, seal mingi paarsada lehte pilte üleval. tea äkki on mõne härrad isegi postitanud sinna veel?

        Ehk tõesti, mis selle kitumisega saavutati? Ilmselgelt oleks kaala need maha võtnud ka viisaka pöördumise peale.
        Ja igati olen nõus mõnuagendi seisukohtadega. Käituks ise samamoodi ja ootaks ka teistel sarnast suhtumist. Ikkagi omaette kommuun võiks teatud küsimused esmalt omas ringis proovida lahendada.
        No kuulge. Minnes veel veidi edasi, siis tegemist võib olla ju õigusvastase käitumisega - au teotamisega VÕS 1046 lg 1 tähenduses. Ja heita ette nüüd seda, et üks kasutaja seda isikut, kelle suhtes õigusvastaselt võidi käituda, teavitas, on absurdne.

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Kas need pildid olid muidu suvalised instagrammist võetud pildid? Sellisel juhul võiks ju "valged rüütlid" Totsid, totsid, totsid teema ka ette võtta. Tööpõld päris lai, seal mingi paarsada lehte pilte üleval. tea äkki on mõne härrad isegi postitanud sinna veel?
          Pole päris võrreldav, sest siin üks härra otsustas pildile külge kleepida ka intiimsemad detailid.

          Aga olen ka üldiselt seda meelt, et siin käib igapäevaselt siiski suhteliselt piiratud seltskond koos ja keegi guugeldades neid detaile lugema poleks sattunud. Ka siis, kui end sõbra/tuttava/kolleegi mätta otsa sätiksin, eelistanuks lahendada selle siinsamas modede abiga. Lõpuks ei jää siit ju kellelegi ilmselt tolle naisterahva kohta midagi negatiivset meelde, lihtsalt kaala on ilge eit.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Oot reaalselt mõnu tinistaski antud teema ja konteksti raames osad ära w? Much respect ikka, et vend sellisest olukorrast oskab ennast välja rääkida. Pole ime, et tal nii palju lööki on ka õrnema soo seas! Käsi südamel tunnistan, et endalgi oli hinges korra kerge kõhklus/kahklus, aga õnneks tulin tee peale tagasi.

            Kommentaar


              Selline tähelepanek ka, et Euroopas on hetkel pandeemiaga täiesti lappama läinud ja soccerneti põhimure on kaala vilets deidikogemus.
              Võimalik ainult 2020. Ilmselt mingi alateadlik saabuva kaose ees silma kinnipigistamine?

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Selline tähelepanek ka, et Euroopas on hetkel pandeemiaga täiesti lappama läinud ja soccerneti põhimure on kaala vilets deidikogemus.
                Võimalik ainult 2020. Ilmselt mingi alateadlik saabuva kaose ees silma kinnipigistamine?
                Ma mäletan, et kevadel juba linnupoja rääkis, et asi pucis. Siis oli küll foorumi konsensus, et mingi gripi pärast ei pea elu seisma jääma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Selline tähelepanek ka, et Euroopas on hetkel pandeemiaga täiesti lappama läinud ja soccerneti põhimure on kaala emotsionaalne intelligentsus.
                  Võimalik ainult 2020. Ilmselt mingi alateadlik saabuva kaose ees silma kinnipigistamine?
                  Samas, parim aeg (enese)harimiseks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Pole päris võrreldav, sest siin üks härra otsustas pildile külge kleepida ka intiimsemad detailid.
                    Kui ma võtan suvalise instabeibe pildi ja räägin toreda intiimse jutu juurde, siis ongi kohe fakt ja fakjuu zaz? Et okei, antud juhul usuti otseselt kaalat ja mindi full rüütellikuks ära. Sama hästi võis ta ju täispaska ajada selles osas.
                    Miks kaalat samapalju siis nt USA presidendivalimiste teemas ei usuta?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Selline tähelepanek ka, et Euroopas on hetkel pandeemiaga täiesti lappama läinud ja soccerneti põhimure on kaala vilets deidikogemus.
                      Võimalik ainult 2020. Ilmselt mingi alateadlik saabuva kaose ees silma kinnipigistamine?
                      Täna sai Pfeizeri vaktsiin ELilt heakskiidu. Ma ütleks, et valgus tunneli lõpus paistab.

                      Iseasi on nüüd muidugi see, et kas Pfeizeri (ja teiste vaktsiinitootjate) vaktsiinid üldse aitavad kõikide erinevate tüvede vastu. Ilmselt on vaja inimestel selle haigusega lihtsalt kohaneda. Päris lahti on sellest väga keeruline saada.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tunnen ka endal osalist süüd, sest adusin hästi kuhu suunas see arutelu võib liikuda aga ei hoiatanud/manitsenud kasutajat kaala selle eest, sest uudishimu sai viivuks võitu. Mõistan ka kasutaja Piirissaar ja allars reaktsioone/argumente aga pigem kipun hetkel nõustuma Mõnu ning plasticuga. Selle väärtuste konflikti saanuks lahendada omakeskis, kellelegi piinlikkust põhjustamata. Olen üsna veendunud, et kasutaja kaala oleks postitused ja pildid kustutanud, kui keegi oleks tema tähelepanu sellele juhtinud, et nii ikka pole kena/väärikas. Vabandan kaala ja kõigi ees, kelle päeva minu tegevusetus nüüd ära rikkus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          ja selle asemel, et kaalale öelda, et võta pildid maha, mis oleks ju fair keiss, siis lähme hoopis teistviisi lahendusele
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma pigem suunaks tähelepanu kaalal sellele, et ärgu tehku parem nii. Üldiselt mõistlik veenmisoskus tooks parema lahenduse.
                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ehk oleks kõnealuse naisterahva suhtes ka sünnis olnud need postitused siit ära koristada. Mis aga ei tähenda, et misogüün Kaala ei peaks siit oma vitsad saama.
                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Ikkagi omaette kommuun võiks teatud küsimused esmalt omas ringis proovida lahendada.
                          Kasutajate arv, kes palusid kaalal eile need pildid maha võtta: 0*

                          * plastic kerge vihje tegi.

                          (Pole hullu, Pints.)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Tunnen ka endal osalist süüd, sest adusin hästi kuhu suunas see arutelu võib liikuda aga ei hoiatanud/manitsenud kasutajat kaala selle eest, sest uudishimu sai viivuks võitu. Mõistan ka kasutaja Piirissaar ja allars reaktsioone/argumente aga pigem kipun hetkel nõustuma Mõnu ning plasticuga. Selle väärtuste konflikti saanuks lahendada omakeskis, kellelegi piinlikkust põhjustamata. Olen üsna veendunud, et kasutaja kaala oleks postitused ja pildid kustutanud, kui keegi oleks tema tähelepanu sellele juhtinud, et nii ikka pole kena/väärikas. Vabandan kaala ja kõigi ees, kelle päeva minu tegevusetus nüüd ära rikkus.
                            + 1
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Mu meelest peaks selle loo veel suurema kella külge panema! Saaksid naised ka aru, et peavad ettevaatlikud olema - valima hoolikamalt, kellega suksutavad

                              (ehk keputama ainult white knighte ja SJW-e)

                              Ja seda ka, et.. mis salafakt sealt välja imbus siis? Et too konkreetne naine harrastab täiskasvanute asja? Newsflash, enamus käsi, mida tervituseks surud, on noksi hoidnud.

                              Et too konkreetne naine harrastas täiskasvanute asja kaalaga? Noh, olgu kaala, mis ta on, aga see pole nüüd küll teabmis piinlik fakt.

                              Et too konkreetne naine polnud kaalaga täiskasvanute asja harrastades päriselt kaala meele järele? Pikantne detail, veitsa üle piiri, aga samas - oleks parem olnud, kui kaala oleks öelnud, et see konkreetne naine oli voodis räigelt pro?

                              Kommentaar


                                Njah, tõele au andes ei olnud naisterahva piltide lisamine algupäraselt ju kaala enda idee vaid ühe kaasfoorumlase palve, mille õnge elumees lihtsameelselt langes. Agitatsiooni tagant tõukanud indiviid aga on jõudnud juba oma käed kogu loost puhtaks pesta...
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X