320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala
    Khmm....Naised ei hinda muidu mehi välimuse järgi

    edit: https://foorum.perekool.ee/foorum/pereelu/
    Kas sa just võrdlesid Perekooli Foorumit Soccerneti Foorumiga?

    Ühes kogunevad oma ala valgustatud spetsialistid, inimhingede insenerid, crème de la crème, kes süvitsi lahkavad eksistentsiaalseid küsimusi, ka päevakajalisi energia-, kliima-, poliit- ja keskkonnaprobleeme. Teises hoiustab süvariik oma botte, Mõnu eputab oma koristajaga, OJ pillub mikrit ja arutletakse, et kumb vendadest on parem mängija kas Georgi Tunjov või Georgi Tjunin.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Kas sa just võrdlesid Perekooli Foorumit Soccerneti Foorumiga?

      Ühes kogunevad oma ala valgustatud spetsialistid, inimhingede insenerid, crème de la crème, kes süvitsi lahkavad eksistentsiaalseid küsimusi, ka päevakajalisi energia-, kliima-, poliit- ja keskkonnaprobleeme. Teises hoiustab süvariik oma botte, Mõnu eputab oma koristajaga, OJ pillub mikrit ja arutletakse, et kumb vendadest on parem mängija kas Georgi Tunjov või Georgi Tjunin.
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Sorri, viimased mõtted. Näib, et kõik taandub kahele küsimusele:

        1) kas kaala tegu (ja üldine misogüünia) oli halb;
        2) kas Soccerneti foorum on avalik ruum.

        Kui vastused on "jah" ja "jah", siis peaks mu tegu olema täielikult mõistetav. Mu jaoks on see olukord täpselt sama, kui näeksin, et tänaval kiusatakse kedagi. Ilmselgelt astun vahele.

        Siin on tegelasi, kelle jaoks vastus esimesele küsimusele on "ei" – nendega pole mul millestki rääkida.

        Sisukam diskussioon käib teise küsimuse ümber ja siin sõltub palju ilmselt sellest, kui tihedalt end keegi selle foorumiga identifitseerib. Ma ei tunne grammi võrragi, et mu kuuluvus siia foorumisse on tähtsam kui mu kuuluvus ühiskonda tervikuna. Täpselt samal põhjusel tunnen võõristust igasuguste korporatsioonide ja vabamüürlaste suhtes.

        Ainus, mis mind kummitama jääb, on küsimus, kas teisel osapoolel olnuks parem olla teadmatuses, aga sellele ei tea siin keegi vastust.

        Kommentaar


          Liiga mustvalge mees oled.

          Only the Sith deal in absolutes.

          Kommentaar


            Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
            Sorri, viimased mõtted. Näib, et kõik taandub kahele küsimusele:

            1) kas kaala tegu (ja üldine misogüünia) oli halb;
            2) kas Soccerneti foorum on avalik ruum.

            Kui vastused on "jah" ja "jah", siis peaks mu tegu olema täielikult mõistetav. Mu jaoks on see olukord täpselt sama, kui näeksin, et tänaval kiusatakse kedagi. Ilmselgelt astun vahele.

            Siin on tegelasi, kelle jaoks vastus esimesele küsimusele on "ei" – nendega pole mul millestki rääkida.

            Sisukam diskussioon käib teise küsimuse ümber ja siin sõltub palju ilmselt sellest, kui tihedalt end keegi selle foorumiga identifitseerib. Ma ei tunne grammi võrragi, et mu kuuluvus siia foorumisse on tähtsam kui mu kuuluvus ühiskonda tervikuna. Täpselt samal põhjusel tunnen võõristust igasuguste korporatsioonide ja vabamüürlaste suhtes.

            Ainus, mis mind kummitama jääb, on küsimus, kas teisel osapoolel olnuks parem olla teadmatuses, aga sellele ei tea siin keegi vastust.
            Normaalse inimese käitumine, mitte mingisugune “omasid ei koputa ära nah”. Pigem võiks eeldada, et inimene sooviks olla sellisest olukorrast teadlik, sest seljuhul on võimalik tal endal soovi korral veenduda, kas tema au teotada võiv tegevus on lõppenud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
              Selgrootu jutt.
              Kaala puhul on muidugi see võimas, kui kahe korraga saab juba aru, et kes on voodis hea ja kes mitte...

              Kommentaar


                kaala, tule ütle ka paar sõna sekka, sa oled suutnud täiskasvanud mehed siin ühe naise tõttu täiesti pöördesse ajada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Liiga mustvalge mees oled.

                  Only the Sith deal in absolutes.
                  Siin foorumis halltoonidega üldiselt kaugele ei jõua.

                  Aga pöörame asja teistpidi. Oletame, et keegi postitab Perekooli foorumisse või Virginia Woolf'i gruppi (samasugused kõigile nähtavad/loetavad kommuunid) pilte kaalast – viisil, et ta nimi on igaühele lihtsasti leitav –, lisab sinna detaile ühistest deitidest ja seksiseikadest, ta minevikust, lahutusest, lemmikpodcast'ist, jagab pilti ta raamaturiiulist. Lisab sinna varjamatu põlgusega, et noh, need naistemehed ongi kõik sellised – hea jutuga, aga voodis saamatud. Seejuures ei ütle terve päeva jooksul keegi, et kuule, võtaks maha selle. Ja ma ei peaks sellest kaalat informeerima? Kui seda teen, siis põhiprobleemiks pole enam see, mida kaala kohta postitati, vaid see, et talle sellest teada andsin? Päriselt?

                  Aga olgu, kes tahab aru saada, see sai juba ammu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    kaala, tule ütle ka paar sõna sekka, sa oled suutnud täiskasvanud mehed siin ühe naise tõttu täiesti pöördesse ajada.
                    Sinu grupiseksi jutud oli palju rohkem positiivsust tekitavad! Sina rahul, naised rahul, foorum rahul...
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                      Siin foorumis halltoonidega üldiselt kaugele ei jõua.

                      Aga pöörame asja teistpidi. Oletame, et keegi postitab Perekooli foorumisse või Virginia Woolf'i gruppi (samasugused kõigile nähtavad/loetavad kommuunid) pilte kaalast – viisil, et ta nimi on igaühele lihtsasti leitav –, lisab sinna detaile ühistest deitidest ja seksiseikadest, ta minevikust, lahutusest, lemmikpodcast'ist, jagab pilti ta raamaturiiulist. Lisab sinna varjamatu põlgusega, et noh, need naistemehed ongi kõik sellised – hea jutuga, aga voodis saamatud. Seejuures ei ütle terve päeva jooksul keegi, et kuule, võtaks maha selle. Ja ma ei peaks sellest kaalat informeerima? Kui seda teen, siis põhiprobleemiks pole enam see, mida kaala kohta postitati, vaid see, et talle sellest teada andsin? Päriselt?

                      Aga olgu, kes tahab aru saada, see sai juba ammu.
                      Ma olen saand aru, et rõhk on sellel, et informeeriti teist osapoolt? Või siis ei informeeritud?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kas kasutaja kaala on 15 aastane?
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Kas kasutaja kaala on 15 aastane?
                          Hormonaalselt kindlasti, samas see ajuvärk tunduvalt kehvem ja see oleks solvav keskmisele 15 aastasele..

                          Kommentaar


                            Nonii sõbrad konservatiivid, kas te suudate nagu ühe päeva normaalsed olla ja oma võmpa mitte igasse ettejuhtuvasse auku toppida või peame tõesti rahvahääletuse hobuste nikkumise keelustamiseks tegema?

                            https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...obustel-kulas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                              Selgrootu jutt.
                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Nonii sõbrad konservatiivid, kas te suudate nagu ühe päeva normaalsed olla ja oma võmpa mitte igasse ettejuhtuvasse auku toppida või peame tõesti rahvahääletuse hobuste nikkumise keelustamiseks tegema?

                              https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...obustel-kulas?
                              Nikkuda võib, abiellumine on paha.

                              Kommentaar


                                Fakk, miks quote mulle koguaeg selle Piirissaare lause ette paneb...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X