320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Aeg plaati vahetada pole vaikselt?
    mis sellest sai üldse? Kas kaala sai sõimata ka antud preili käest?

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Suvalised 2 näidet, paralleele tömmata on liiast. Vatikan toetab vaktsineerimist, mitmel teisel usuliikumisel Eestis on ülevalt antud sama soovitus.
      Eks ta oligi pool irooniaga öeldud. Meie tublis riigikogus ja valitsuseski on palju kristlasi, kes ei eita koroonat ja teevad ilusti omale süsti õlale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
        Aeg plaati vahetada pole vaikselt?
        Kle harju ära. Nii nagu minu pelmeeni poolitamine jm on jäänud igavseseks soccerneti foorumi folkloori, jääb ka sinu juhtum igavesti foorumi folkloori ja selle üle tehakse veel ka 5a aasta pärast nalja

        Kui see häirib sind, siis ainukeseks optioniks on foorumist igavesti lahkuda.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Üks vend vaatas 2 või 3x kiirusega seriaale ka, see ka tempel mâllu igaveseks pmst

          Kommentaar


            Noh, ja mõned on lihtsalt Manu fännid.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Kle harju ära. Nii nagu minu pelmeeni poolitamine jm on jäänud igavseseks soccerneti foorumi folkloori, jääb ka sinu juhtum igavesti foorumi folkloori ja selle üle tehakse veel ka 5a aasta pärast nalja

              Kui see häirib sind, siis ainukeseks optioniks on foorumist igavesti lahkuda.
              Mõistan su soovi kaaskannatajate järele, aga ma ei näe, kuidas need teemad vähimalgi määral võrreldavad oleksid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                Mõistan su soovi kaaskannatajate järele, aga ma ei näe, kuidas need teemad vähimalgi määral võrreldavad oleksid.
                Mida sa ulud koguaeg mingite lambiste lōōpimiste peale? Nagu Plastic juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mida sa ulud koguaeg mingite lambiste lōōpimiste peale? Nagu Plastic juba.
                  Mhmh, ka sõna "uluma" kuulub kahtlemata heatahtliku nöökimise juurde. Aga olgu, laske aur välja, kui muul viisil ei oska.

                  Kommentaar


                    Varikonto ju
                    Või tõesti keegi loeb foorumit, näeb stoki postitust peipsi ja saarte kohta ja teeb selle peale konto?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Varikonto ju
                      Või tõesti keegi loeb foorumit, näeb stoki postitust peipsi ja saarte kohta ja teeb selle peale konto?
                      Hea meelega jätaks mu isikuküsimuse nüüd kõrvale, aga kontosid on mul tõepoolest rohkem olnud (hetkel aktiivseid siiski ainult üks). Kunagi olin päris popp siin, aga inimesed nähtavasti muutuvad.

                      Teemasse kah – avastasin, et Peterburis on Haapsalu-nimeline tänav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                        Hea meelega jätaks mu isikuküsimuse nüüd kõrvale, aga kontosid on mul siin tõepoolest rohkem olnud (hetkel aktiivseid siiski ainult üks). Kunagi olin päris popp siin, aga inimesed nähtavasti muutuvad.

                        Teemasse kah – avastasin, et Peterburis on Haapsalu-nimeline tänav.
                        rämeda deja-vu viskas praegu, sa oled kas täpselt analoogse postituse varem teinud või ma nägin sind unes..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Noh, ja mõned on lihtsalt Manu fännid.
                          u r gay

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Kle harju ära. Nii nagu minu pelmeeni poolitamine jm on jäänud igavseseks soccerneti foorumi folkloori, jääb ka sinu juhtum igavesti foorumi folkloori ja selle üle tehakse veel ka 5a aasta pärast nalja

                            Kui see häirib sind, siis ainukeseks optioniks on foorumist igavesti lahkuda.
                            Kus seda folkloori lugeda saaks kui kursis pole teemaga?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Kus seda folkloori lugeda saaks kui kursis pole teemaga?
                              Aga palun
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Väljendasin ennast halvasti, pidasin silmas Kaala ja Piirissaare folkloori
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X