320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Piirissaar oli kunagi Merkuuri fänn?

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Väljendasin ennast halvasti, pidasin silmas Kaala ja Piirissaare folkloori
      Siinsamas teemas, ~450. leheküljel. Osa sellest on ilmselt kustutatud ja põhjusega. Ei ole selle foorumi säravaim moment.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Lappasin seda foorumit ja minu tähelepaneku kohaselt tekkis mul kahetsus, et ma seda teemat ei lugenud eelmise aasta detsembris, sest nüüd ei näinudki pilte, millr kaala on jõudnud juba ära kustutada, sest Piirissaar kaebas ühele naisele ära

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          Väljendasin ennast halvasti, pidasin silmas Kaala ja Piirissaare folkloori
          Teen lühikokkuvõtte juhuks, kui siit peaksid mingid müüdid lendu tõusma.

          Foorumlane X kelkis, et magatas üht naisterahvast, kes olevat voodis aga täiesti saamatu olnud ja üldse oli ilge parasiit (foorumlane X oli varemgi misogüünsete avaldustega esinenud, mistõttu oli naisterahva näol kõigi eelduste kohaselt tegu täiesti normaalse inimesega). Foorumlane X oli pahane, et pidi "isendi" (tema sõnad) magatamisele nii palju aega ja energiat kulutama, kui lõpptulemus seda sugugi väärt polnud (soovitas parem mõnd tagasihoidlikku neiut täis joota). Seejärel lisas mainitud naisterahvast ja tema kodust fotosid (!).

          Fotod-jutud olid terve päeva üleval, ilma et keegi oleks sekkunud ja palunud neid maha võtta. Pigem õhutati takka ja aplodeeriti kaasa. Ma juhtusin hilisel öötunnil siia ja olin siiralt täiesti hämmaris. Otsisin naisterahva kontaktid välja ja andsin talle teada, et sellised pildid ja jutud tema kohta ripuvad avalikult üleval.

          Edasi läks jaur lahti (link) ja fookus nihkus hoopis sellele, et niimoodi ei saa ju kedagi klatšida ega laimata, kui see foorumist "välja viiakse". Mina aga olevat kituja ja "tussu" (mida ma olnuks hoopis siis, kui ma poleks vaatamata oma tõekspidamistele midagi öelnud või teinud).

          Tunnistan, et mu retoorika oli algul liiga agressiivne ja võib-olla olnuks kõigile parem, kui foorumlane X oleks siinsamas korrale kutsutud. Ometi keegi seda ei teinud, mistõttu tajusin end üksi terve foorumi vastu olevat – ja et minu hääl ei muudaks siin midagi. Õnneks on hiljem siiski ka mõistlikke arvamusi kosta olnud. Mõni vello aga leiab, et kõik oli algusest peale jumala õige ja nüüd üritab oma segadust "lõõpimiseks" värvida.

          Kui kellelgi midagi sisulist siia lisada pole, siis luban, et see jääb mu viimaseks postituseks sel teemal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
            Teen lühikokkuvõte juhuks, kui siit peaksid mingid müüdid lendu tõusma.

            Foorumlane X kelkis, et magatas üht naisterahvast, kes olevat voodis aga täiesti saamatu olnud ja üldse oli ilge parasiit (foorumlane X oli varemgi misogüünsete avaldustega esinenud, mistõttu oli naisterahva näol kõigi eelduste kohaselt tegu täiesti normaalse inimesega).
            lahe deduktsioon, naersin

            Kommentaar


              Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
              Teen lühikokkuvõtte juhuks, kui siit peaksid mingid müüdid lendu tõusma.
              siis luban, et see jääb mu viimaseks postituseks sel teemal.
              Aga kui saladus pole, siis mis preili reaktsioon oli? Tavapäraselt saavad sõnumitoojad ka sahmaka

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Aga kui saladus pole, siis mis preili reaktsioon oli? Tavapäraselt saavad sõnumitoojad ka sahmaka
                Sain ühelauselise ja mitmeti tõlgendatava vastuse, mida tsiteerima ei hakka. Ütleme nii, et siin foorumis kõlanud jutustust ei maksa ilmselt päris tõe pähe võtta. Aga edasi torkida olnuks imelik ja taktitundetu.

                Kommentaar


                  Usta jõudis Betsafe´i laivi ka nüüdseks.

                  Valgus
                  ​Ma ütlesin Mardile et minu poisid sinu meeskondades ei saa mägida - Pohlakut teavitasin ka
                  Valgus
                  ​Pohlak ütles Mart tegi vea

                  Kommentaar




                    Legendaarne Belle Delphine jõudis ka meie meediasse

                    Kommentaar


                      plastic'99 on vist oma nurkadest lahti saanud ja viimasel ajal päris muheda kirjutamisega. Hea vaib - nii jätkata.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kõikidest ehitajatest on maalrid kõige kõvema kuulmisega. Alati üürgavad nende kõlarid/Makita raadiod lõppvolüümil.
                        Ja mingil müstilisel põhjusel on lemmikraadio D FM. olenemata rahvuset.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Kõikidest ehitajatest on maalrid kõige kõvema kuulmisega. Alati üürgavad nende kõlarid/Makita raadiod lõppvolüümil.
                          Ja mingil müstilisel põhjusel on lemmikraadio D FM. olenemata rahvuset.
                          Ehitusel on olukord kus igal vennal on enda raadio. Siis ühes toa nurgas üürgab tõesti DFM ja teises otsas kostub vene räpp.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ehitusel on olukord kus igal vennal on enda raadio. Siis ühes toa nurgas üürgab tõesti DFM ja teises otsas kostub vene räpp.
                            Miks neil Spotfyd ei ole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Miks neil Spotfyd ei ole?
                              Tasuta versioon on ainult kuu-paar.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Tasuta versioon on ainult kuu-paar.
                                Ei ole ju. Põmst saad kogu aeg kuulata, ainult reklaame pead taluma. Ja “Next song” vajutamise võimalus ajaühikus on ka piiratud. Vist oli a’la viis korda tunnis
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X