320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    No Marxi teemal saaksite nii mõnegagi kuskil kinnises keldris end surnuks vaielda.
    Noortele humanitaaridele südamelähedane jep. Näib nii öilis idee
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Tähelepnek elust enesest - Tähelepanekud elust enesest on muutunud nagu mingiks poliitika-ajaloogurude munnimõõtmiseks

      Kommentaar


        Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi. Vaatan siin silmanurgast Brasiilia-Hispaania finaali ja tabasin end mõttelt, et ilmselt pole ühtegi vastast, kellega mängides kuuluks mu sümpaatia Brasiiliale. Et siis selline isiklik alatine antipaatia, kelle väljakukkumine suurvõistluselt on suurem rõõm, kui suvalise meeskonna võit.

        Mis teil selline ultimate antipaatia on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi. Vaatan siin silmanurgast Brasiilia-Hispaania finaali ja tabasin end mõttelt, et ilmselt pole ühtegi vastast, kellega mängides kuuluks mu sümpaatia Brasiiliale. Et siis selline isiklik alatine antipaatia, kelle väljakukkumine suurvõistluselt on suurem rõõm, kui suvalise meeskonna võit.

          Mis teil selline ultimate antipaatia on?
          Hispaania. Võitsid jube pikalt järjest ja mängisid sealjuures kohutavalt igavat "söödame-pool-mängu-keskkaitses-palli" mängu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi.
            Kas Off Topic jalgpallifoorumis mitte ei tähenda seda, et räägitakse jalgpallivälist juttu?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              .
              Henri vöi Harrison, pohhui ju
              See oli Volkswagen ju?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi. Vaatan siin silmanurgast Brasiilia-Hispaania finaali ja tabasin end mõttelt, et ilmselt pole ühtegi vastast, kellega mängides kuuluks mu sümpaatia Brasiiliale. Et siis selline isiklik alatine antipaatia, kelle väljakukkumine suurvõistluselt on suurem rõõm, kui suvalise meeskonna võit.

                Mis teil selline ultimate antipaatia on?
                Saksamaa. Paljud tuttavad asjad Saksamaa poolt ja mingi räme kultus neil siin Eestis. Alati megahappy kui Saksamaa põske saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  See oli Volkswagen ju?
                  A kust sa tead, et möni varasem tsivilisatsioon bensuautot ei leiutand
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi. Vaatan siin silmanurgast Brasiilia-Hispaania finaali ja tabasin end mõttelt, et ilmselt pole ühtegi vastast, kellega mängides kuuluks mu sümpaatia Brasiiliale. Et siis selline isiklik alatine antipaatia, kelle väljakukkumine suurvõistluselt on suurem rõõm, kui suvalise meeskonna võit.

                    Mis teil selline ultimate antipaatia on?
                    Inglismaa ja klubidest Manchester United.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Inglismaa ja klubidest Manchester United.

                      Mingi hetk sel suvel oli lühike jutuajamine mingi inglasega Telliskivis. Uuris meie kambalt kas finaalis ikka olime inglismaa poolt...või siis Taani mängus. Saades konkreetsed eitavad vastused küsis härra äärmiselt mõistliku küsimuse: "Kellega peaks inglismaa mängima, et me nende poolt oleksime?"

                      Vastused olid umbes sellised:

                      1) pole sellist tiimi
                      2) Põhja-Korea
                      3) meibi Manchester United

                      Kommentaar


                        Antipaatia jaguneb kahte ossa:
                        esiteks nagu larabla ütles, siis Hispaania oma megaigava mängustiili poolest, millele lisandus üsna ülbe suhtumine vastastesse ning Albade ja Busquetside väänlemised. Barca ja hispaania võis mingi hetk samasse patta panna, sest erilist vahet neil mängustiili ega suhtumise osas polnud. See aeg on aga vaikselt mööda minemas ja nüüdsel EM-il nii massiivselt nende vastu enam polnud. Barca pole ka enam nii vastukäiv, kuigi Messi saagat järgin ikka naeratus näol.

                        Hispaania on asendumas peale viimast turniiri inglastega. Mul polnud neist enne sooja ega külma, sest oli teada, et turniiridel nad kuhugi ei jõua, kuigi meediaruum oli neist juttu pidevalt täis. Laaberdavad britid suutsid ennast nii ebameeldivast küljest näidata, lisaks nende kole mängustiil + sterlingu daiv jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Laaberdavad britid suutsid ennast nii ebameeldivast küljest näidata, lisaks nende kole mängustiil + sterlingu daiv jne.
                          Jessus, sa jätad praegu küll väga noore inimese mulje Laaberdavad britid ei ole nähtus AD2021.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Jessus, sa jätad praegu küll väga noore inimese mulje Laaberdavad britid ei ole nähtus AD2021.
                            Aga milles meeskond süüdi on? Mida saaksid väljakul olevad inimesed teisiti teha?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Aga milles meeskond süüdi on? Mida saaksid väljakul olevad inimesed teisiti teha?
                              Ei no, laaberdavad fännid + daivivad mängijad võrdubki sellega, et eks mängijad ise ka sarnased oma fännidele.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Mida saaksid väljakul olevad inimesed teisiti teha?
                                Rohkem põlvitama, nagu näha aitab probleeme lahendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X