320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool-Man Utd-Arsenal - fännid tutvusringkonnas ja mujal internetis

    Prantsusmaa-Itaalia-Saksamaa - mingitel lambipõhjustel olen nende vastu olnud varastel eluaastatel, ning sealt on see külge jäänud. Prantsusmaa ja Saksamaa mõlemad alandasid Brasiiliat keda ma suur Ronaldo fänn olles tatina toetasin. Itaalia on rohkem siin foorumis forza azzurri capslock tüüpi postitustega jätnud halva maigu. Antipaatiaks seega suht irratsionaalsed põhjused. Ma olen kindel, et kui ma paar aastat Pariisis või Milaanos elaks, siis minust võiks vabalt suur koondise austaja tekkida. Niikaua las ebaratsionaalsed tunded juhtigu mu jalgpalliarmastust!

    Kommentaar


      Miks Prantsuse liiga niivõrd vähe tähelepanu saab siin foorumis? Mõned kindlad näod ainult, kes kirjutamas käivad. Mul küll mingi tõmme jäi ajast, mil Viasay Sport Balticust Prantsuse liigat näidati ja eredad mälestused (Gignac Toulouse'i särgis, Lyon ja Marseille ning nende vapustav 5:5 mäng, keskpärane PSG.
      Ilmselt nüüd Messi liikumisega PSG'sse see muutub ja suundub rohkem rahvast sinna.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Miks Prantsuse liiga niivõrd vähe tähelepanu saab siin foorumis? Mõned kindlad näod ainult, kes kirjutamas käivad. Mul küll mingi tõmme jäi ajast, mil Viasay Sport Balticust Prantsuse liigat näidati ja eredad mälestused (Gignac Toulouse'i särgis, Lyon ja Marseille ning nende vapustav 5:5 mäng, keskpärane PSG.
        Ilmselt nüüd Messi liikumisega PSG'sse see muutub ja suundub rohkem rahvast sinna.
        Ma isegi kommenteerisin ja toetasin Lille'i ja puha, kuid mingit tõmmet küll pole pikemat aega. Suurem osa staare ostetakse siis ära, kui nad enamvähem mängida oskavad, PSG laamendab ja muus osas ka selline vähe naljakas shit.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma lisaks siia juurde ka Mardisalu-Kannik duo olulisuse. Kui juhtusid vaatama telekast matši [sisesta klubi nimi, kellele hoisid pöialt] ja Manchester Unitedi vahel, siis peale seda orgiat oli väga keeruline Unitedit mitte vihata.
          Jah, see faktor oli üsnagi kaalukas, sest kui a'la Beckham ikka paremalt lihtsalt tsenderduse kasti saatis, oli Mardisalul kohe seksuaalse naudingu lõppfaasiga võrreldav ohe läbi eetri kajamas.
          Eks olen oma loomult selline tüütu hipster ja mulle ei istu populaarsed teemad üldjoontes (esimene lemmik oli Real muidugi), seega ka Manu kui peavoolupalliklubi ei kuulu menüüsse.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Kuna ma hakkasin Meistrite Liigat jälgima reaalselt pmst 2010/2011 hooajast alates, keskkooli ajal jne ei sobinud mulle nende hilised kellajad kuna ma pidin kooli hommikutel mingi 5.45 ärkama ja läksin mingi kell 21.00 magama kui mitte varem. Ülikooli ajal need ajad muutusid ja tekkis rohkem vabadust.

            Siis see suur Kanniku ja Mardisalu aeg oli enne mind.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Kuna ma hakkasin Meistrite Liigat jälgima reaalselt pmst 2010/2011 hooajast alates, keskkooli ajal jne ei sobinud mulle nende hilised kellajad kuna ma pidin kooli hommikutel mingi 5.45 ärkama ja läksin mingi kell 21.00 magama kui mitte varem. Ülikooli ajal need ajad muutusid ja tekkis rohkem vabadust.

              Siis see suur Kanniku ja Mardisalu aeg oli enne mind.
              Kus kuradi Põlvas sa elasid, et nii varakult kooli minema pidid :O

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kus kuradi Põlvas sa elasid, et nii varakult kooli minema pidid :O
                Ma elasin Maardus ja käisin Viimsis koolis. Ehk kuni 9. klassini pidin 6.45 bussi peale minema ja sellega olin umbes 7.10 Pirital ja sealt siis sai edasi Viimsi poole ja kuna siis 1a veel ei käinud eriti tihti oli 1 ja 1a erinev ning kooli poolt oli tasuta sõit näiteks Devor Reiside marsadel või 114 bussiga. Siis oli see transport suht fucked up.

                9. klassiks sai see uus Viimsi koolimaja valmis ja 1a hakkas tihedalt käima nagu tänapäeval ning siis sai hiljem ärgata natuke ja 7.10 bussiga starditud, nii et ma olin mingi 7.55 kuni 8.10 koolis oleneb kui sotsiopaat juht meil tol hommikul just Maardu bussi peal oli.

                Mingi hetk oli selline jama ka, et peale kooli kasutasin 3. erinevat bussi, 1a-ga Piritale, sealt 34.a Ristaia peatusesse - sealt tuli Lasnamäe pealt 285 ehk Maardu buss ja sellega sain koju siis. Ehk ma võiks oma ühistranspordi seiklustest kirjutada väikese eepose, lapsena sai emaga kahekesi ikka koguaeg täiesti uskumatuid kogemusi selles rubriigis. Meil polnud autot ega midagi ja sõltusime ainult ühistranspordist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma isegi kommenteerisin ja toetasin Lille'i ja puha, kuid mingit tõmmet küll pole pikemat aega. Suurem osa staare ostetakse siis ära, kui nad enamvähem mängida oskavad, PSG laamendab ja muus osas ka selline vähe naljakas shit.
                  Läinud hooajal ka toetasid Lille'i? Oodanuks suuremat kaasa rääkimist!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Läinud hooajal ka toetasid Lille'i? Oodanuks suuremat kaasa rääkimist!!
                    No mul FB-seinale nende tulemused jooksevad ja viimast mängu vaatasin. Aga üldiselt teadsin ainult, et mingi Jonathan David laamendas seal.

                    Kommentaar


                      Tähelepanek: nn vihatavate klubide hulgas on päris sageli (stati ei viitsi teha) neid, kes postitaja lemmarile on olulistes finaalides või mängudes suhkamite teinud. Üsna ratsionaalne põhjendus ja endal pigem sama- Chelski nt. Barca tipphetkel oli sealne teema Manu fännidest kummis, kes isegi varikontosid tegid ja privas ühendust võtsid. Siit teemaarendusest peegeldub ka. inimlik, ei, heidi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Tähelepanek: nn vihatavate klubide hulgas on päris sageli (stati ei viitsi teha) neid, kes postitaja lemmarile on olulistes finaalides või mängudes suhkamite teinud. Üsna ratsionaalne põhjendus ja endal pigem sama- Chelski nt. Barca tipphetkel oli sealne teema Manu fännidest kummis, kes isegi varikontosid tegid ja privas ühendust võtsid. Siit teemaarendusest peegeldub ka. inimlik, ei, heidi.
                        Juve fännina on sitt küll olnud pidevalt finaale pähe saada. aga ei näe pöhjust Reali ja teisi süüdistada, kui ise piisavalt head ei oldud. See keda toetama hakkad on nagunii üsna lamp ja individuaalne asi. Nubluna meeldis ründes joosta ja kui telekast 90ndate lõpus tulid mingid Juve mängud kes underdog oli, siis sümpaatia tekkis Del Piero suhtes, kes klubile lojaalne oli. Hiljem kui meeldis rohkem kesväljalt peale lüüa, hakkasid meeldima keskväljamaestrod, kes klubile lojaalseks jäid nagu Scholes, Totti ja Gerrard. Manut ei saanud fännata, sest nad polnud underdogid ja Totti oli natuke liiga ilueedi. Jäigi Gerrard ja Liverpool ning muidugi Juve ja Del Piero, mis oli esimene armastus. Vöimas oli näha kui Realile kotti pandi mingi 2003a. aga mingit vihkamist küll ei olnud, kui hiljem finaalides tala saadi. Pigem süüdistaks FIFAt ja seda l-ameerika kloun-kohtunikku, kes Itaalialt 2002MM edasipääsu röövis.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Juve fännina on sitt küll olnud pidevalt finaale pähe saada. aga ei näe pöhjust Reali ja teisi süüdistada, kui ise piisavalt head ei oldud. See keda toetama hakkad on nagunii üsna lamp ja individuaalne asi. Nubluna meeldis ründes joosta ja kui telekast 90ndate lõpus tulid mingid Juve mängud kes underdog oli, siis sümpaatia tekkis Del Piero suhtes, kes klubile lojaalne oli. Hiljem kui meeldis rohkem kesväljalt peale lüüa, hakkasid meeldima keskväljamaestrod, kes klubile lojaalseks jäid nagu Scholes, Totti ja Gerrard. Manut ei saanud fännata, sest nad polnud underdogid ja Totti oli natuke liiga ilueedi. Jäigi Gerrard ja Liverpool ning muidugi Juve ja Del Piero, mis oli esimene armastus. Vöimas oli näha kui Realile kotti pandi mingi 2003a. aga mingit vihkamist küll ei olnud, kui hiljem finaalides tala saadi. Pigem süüdistaks FIFAt ja seda l-ameerika kloun-kohtunikku, kes Itaalialt 2002MM edasipääsu röövis.
                          Oota, sa oled Juve fänn?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Oota, sa oled Juve fänn?
                            Jep, Torinos isegi käidud möned korrad. Tänapäeva Juve muidugi nii sügavat muljet ei jäta, sest klubile lojaalsed mängijad on pigem minevikku jääv nähtus, aga kui kord selline valik tehtud/jäänud siis nii lihtsalt on
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Kas kaala tundus teistele ka ManU fänn olevat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas kaala tundus teistele ka ManU fänn olevat?
                                Ei, mille põhjal?
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X