320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See on selline Priit Pullerits üksi nurgas antideprekaid söömas postitus ju.
    Mees aasta aega kaine olnud. Mis siin imestada? Aasta pärast on vegan ja kahe pärast tuleb kapist ka välja koos rillekaga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Bojan Krkić saab homme 31-aastaseks.

      Kommentaar


        Mul tekkis päeval üks väga hea mõte.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Praegusel ajastul, kui kontrollitakse covidi passe üritustel, on mõistlik kohale minna juba siis, kui väravad avatakse.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mul tekkis päeval üks väga hea mõte.
            Järjekordne idufirma tulekul.

            Kommentaar


              Firma nimi on Öhtul Teen Ölled OÜ
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                mul on see nutikell vms mis iga öö jääb käe peale une kvaliteeti mõõtma.


                eile panin terve päeva jooki ja öine uni oli kuu parim..mis teema?

                Kommentaar


                  Said "puhta" peaga magada? Pead ei vaevanud mõtted ja sai sügavat und.

                  Mis pulss oli?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Narva-Jõesuus ja Narvas söögikohtades käies küsitakse ilusti (ja eesti keeles) Covid tõendit ning paluti ka isikut tõendavat dokumenti näha. Tallinnas olen ise mitu korda küsinud, et kas soovivad Covid-19 tõendit ka näha ja kui vaadatakse, siis ka moe pärast. Way to go...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Said "puhta" peaga magada? Pead ei vaevanud mõtted ja sai sügavat und.

                      Mis pulss oli?
                      130ga läksin magama, vist ei ole kõige targem käik

                      Kommentaar


                        Pidi ikka geenius olema, et just Noep linnahalli peale esinema panna. Kas mingit silda ei leitud, mis nagunii oleks vaja maha lammutada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          130ga läksin magama, vist ei ole kõige targem käik
                          Millepärast mitte?

                          Tõmbasid käps ninnu täis ja keha tegi suht kiirelt sul asjad korda.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            kaks särki veel

                            Kommentaar


                              Tähelepanek.
                              Pärast vaktsiinipassi nõuet on jõusaalid inimestest tühjad. Samal ajal on Meritoni spaa endiselt rahvast täis. Ehk siis need, kes on muidu väga enda eest hoolitsevad ja trennihoolikud, on suuremas osas vaktsiinivastased?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tähelepanek.
                                Pärast vaktsiinipassi nõuet on jõusaalid inimestest tühjad. Samal ajal on Meritoni spaa endiselt rahvast täis. Ehk siis need, kes on muidu väga enda eest hoolitsevad ja trennihoolikud, on suuremas osas vaktsiinivastased?
                                sellest jutust loeb ainult välja selle, et järelikult sa käid jõusaalis. hahaha jõuka pede.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X