320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Kui otsese sönade tähenduse loogikaga hakkad kirjaniku teadlikule liialdusele vastu vaidlema, siis sa ei saanud asjast aru. Ega sa ju tegelikult päriselt arva, et Kivisildniku meelest on elektri omahind null? Ta kasutab tihti liialdust ja huumorit, et möne idee vöi teo absurdi esile tuua. Reaalsustaju kontrolli jaoks vöta möni ta pikem arutelu ette, näiteks Edmund Burke seltsi podcast. Oli küll natuke piinlik ja imelik etteaste vastavale publikule see, aga üldiselt kui pikemalt kuulata tema tösisemaid arutelusid ja debatte on see kui sööm värsket öhku peeruhaisuses toas.
    Mida iganes ta mõtles ei olegi ehk oluline. Ta läks emotsionaalselt üles köetud rahva ette ja ajas neile jama välja, et kõik hurraa kaasa karjuksid ja mis iganes veel nende soovid olid. Siin juures ei ole oluline mida iganes ta mõtles ja mida iganes seal indiviid mõtles ja mida iganes ta pärast ütleb, et minu varjatud mõte oli see. Tema eesmärk oli rahvale lubada asju, mida nad kuulda tahavad ja siin juures olid piirid lubaduste jaoks täiesti vabad.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      vaatad nende fb seina, siis seal on iga 12 tunni tagant mingi absurdne ekre mõjutustega järjekordne full blown postitus. heidaks ikka küll. sellised inimesed on juba too far gone.
      Kui inimene saab aru vajadusest kanda avalikus ruumis (s.h linnaruum) riideid (praegusel juhul siis inimene tarbib teenust ja saab aru, et selle eest on vaja maksta), siis riiete välimus, funktsionaalsus ise (fb seinad, postitused jne) on suunatav.

      Suunamise jaoks on aga vaja mõista suunatava mure, probleemi, kiiksu jne.
      Selle jaoks on vaja aga hinnangutest vaba lähenemist.
      Ja segi ei tohiks ajada suunamist mõjutamisega. Mõjutamine on sundimise väikevend.

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Edmund Burke Selts on objektiiv? https://www.youtube.com/watch?v=8esqvxCpROs Siin on tal tasakaaluks ka üks muhe teadlane EBS`st, kes ei viska igat filosoofilist mötet koheselt prügikasti, sest see pole ju käega katsutav ega möödetav. 3s kord neil koos teha, mönus üksteist austav kooslus.

        Absoluuttöde otsiva köigeteadja jaoks pole siin jah midagi, aga üldiselt on sellised arutelud täiesti hädavajalikud
        See on päris naljakas, kuidas sa ei taipa, et allajoonitud osa kirjeldab sind ennast täpsemalt kui ühtki teist aktiivsemalt sõna võtnud foorumiliiget. Pole mõtet mängida avatud mõtlejat ning veel vähem teisi süüdistada kitsarinnalisuses, kui ise usud pimesi ühe poole argumente.

        Kommentaar


          Algselt postitas diver Vaata postitust

          See on päris naljakas, kuidas sa ei taipa, et allajoonitud osa kirjeldab sind ennast täpsemalt kui ühtki teist aktiivsemalt sõna võtnud foorumiliiget. Pole mõtet mängida avatud mõtlejat ning veel vähem teisi süüdistada kitsarinnalisuses, kui ise usud pimesi ühe poole argumente.
          Mitu sugu on?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

            Mida iganes ta mõtles ei olegi ehk oluline. Ta läks emotsionaalselt üles köetud rahva ette ja ajas neile jama välja, et kõik hurraa kaasa karjuksid ja mis iganes veel nende soovid olid. Siin juures ei ole oluline mida iganes ta mõtles ja mida iganes seal indiviid mõtles ja mida iganes ta pärast ütleb, et minu varjatud mõte oli see. Tema eesmärk oli rahvale lubada asju, mida nad kuulda tahavad ja siin juures olid piirid lubaduste jaoks täiesti vabad.
            Nöus, aga endiselt, keegi ju tegelikult ei arva, et üks kirjanik elektrihinna üle otsustab
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              https://www.err.ee/1608476147/rahval...enti-elanikest

              Me olemegi ida euroopa.

              "Eelmise rahvaloenduse ajal vastas elektroonilisele küsimustikule umbes 60 protsenti elanikest, aga siis oli vastamine tehtud kohustuslikuks".

              Kui on kohustuslik. Siis on number suurem. (ka ainult 60%). Me ikka veel imestame. Miks meil euroopa kõige madalam vaktsineerimise number on.
              ​​

              Me isegi ei soovi riigi tuleviku suundade edendamises kaasa lüüa. Rahvaloendus selleks ongi. Mis ja kuidas edasi minna.
              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Mõni läheb ikka väga kergelt kettasse

                Kommentaar


                  Kohustuslik vastamine oli eelmine kord v? Vägev.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                    https://www.err.ee/1608476147/rahval...enti-elanikest

                    Me olemegi ida euroopa.

                    "Eelmise rahvaloenduse ajal vastas elektroonilisele küsimustikule umbes 60 protsenti elanikest, aga siis oli vastamine tehtud kohustuslikuks".

                    Kui on kohustuslik. Siis on number suurem. (ka ainult 60%). Me ikka veel imestame. Miks meil euroopa kõige madalam vaktsineerimise number on.
                    ​​

                    Me isegi ei soovi riigi tuleviku suundade edendamises kaasa lüüa. Rahvaloendus selleks ongi. Mis ja kuidas edasi minna.
                    Kuidagi väga keeruliseks tehti see asi. Mõtlesin, et täidan kiiresti ära ja siis hakka mingi naise ja lapse isikukoode ülesse otsima. Naine oli samal ajal tööl ja vastamata ta jäigi sellest punktist alates. Pärast ei tulnud enam meelde ja sinna ta jäi näiteks mul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                      Kuidagi väga keeruliseks tehti see asi. Mõtlesin, et täidan kiiresti ära ja siis hakka mingi naise ja lapse isikukoode ülesse otsima. Naine oli samal ajal tööl ja vastamata ta jäigi sellest punktist alates. Pärast ei tulnud enam meelde ja sinna ta jäi näiteks mul.
                      Ma nagu mäletan, et vähemalt naise isikukoodi asemel sai ka sünnikuupäeva panna. Seda ikka peaksid teadma.

                      Ps! Mul on muidu naise isikukood peas.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Ps! Mul on muidu naise isikukood peas.
                        Sama! Naise eest apteegis retseptiravimite ostmine tasub lõpuks ära end.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust

                          Ma nagu mäletan, et vähemalt naise isikukoodi asemel sai ka sünnikuupäeva panna. Seda ikka peaksid teadma.

                          Ps! Mul on muidu naise isikukood peas.
                          Mul nii naise kui poja isikukoodid peas, kuigi mul neid kasutada pole vaja.

                          Samas lähevad palju olulisemad numbrid meelest
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ma saan aru küll, et see oli mingi kontrollmehhanism, kuid üsna kehva, sest inimene, kes end loendab... hakkab, läheb ennast loendama, mitte naist, koera, last ja/või armukest.

                            Mängureeglid või midagi võiks ennist teatavaks teha.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
                                isegi palju pakuti. Mul sõbral mõne aasta eest öeldi et 500-600€.
                                Elukaaslane hambad risti tegi omal kraadi ära ja läks ikka üksjagu aastaid, enne kui ära hakkas tasuma. Välismaale tundus olema kergem saada isegi. Aga eks see sõltu erialast ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X