320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    18 kuud, 17 päeva - umbes
    Oppa. Mul oli see sinine kõige tavalisem meditsiinimask olnud taskus mingi 6-7 kuud ja pidas ilusti vastu, aga pidin välja vahetama, sest ta oli juba natukene liiga must.

    Kommentaar


      Miks te ära viskasite need. Marii Karell oleks Laseris saanud eksperimendi teha "miks vahetada aluspesu".

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Miks te ära viskasite need. Marii Karell oleks Laseris saanud eksperimendi teha "miks vahetada aluspesu".
        no kui sa kasutad aluspesu ainult selleks, et seda kuskil poe ukse peal turvale näidata, et näe, on olemas jah, siis tihti sa seda ikka vahetaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          no kui sa kasutad aluspesu ainult selleks, et seda kuskil poe ukse peal turvale näidata, et näe, on olemas jah, siis tihti sa seda ikka vahetaks?
          Kas sa ostad tualettpaberit ka ainult selleks, et külalistele näidata, et see on olemas?

          Okei, oled jõudnud veendumusele, et sind enda ja teiste inimeste tervis eriti ei koti. Mis iganes põhjusel. Kannad maski ainult selleks, et vajalikud toimetused ära teha, arusaadav. Aga miks sellise käitumisega uhkustada ja kõvatada?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Kas sa ostad tualettpaberit ka ainult selleks, et külalistele näidata, et see on olemas?

            Okei, oled jõudnud veendumusele, et sind enda ja teiste inimeste tervis eriti ei koti. Mis iganes põhjusel. Kannad maski ainult selleks, et vajalikud toimetused ära teha, arusaadav. Aga miks sellise käitumisega uhkustada ja kõvatada?
            Ma ei kanna maski. Ma näitan, et mul on taskus mask, ja sellest täiesti piisab tänases Eesti Vabariigis, et oma toimetused häirimatult ära teha. Mina olen vaktsineeritud, ja ei eita ei viiruse olemasolu ega ka selle tõsidust. Küll aga ei koti mind see, et mingil veidral põhjusel on levinud arvamus, nagu see mask - mida 99% inimesi kannab valesti ja 50% neist kantavatest maskidest on lihtlabane puuvill/sünteetika ilma igasugu kaitsefiltrita - päästaks elusid. Jah, kui 100% inimesi kannaks FFP2 maske, siis jah. Aga ei kanta ju! Iga suva puffi näo ette panemine, ja siis näo tegemine, nagu tegu oleks maailma päästmisega viirusest - see on märgatavalt idiootsem, kui see, kui seda kräppi üldse mitte kanda.My 10 cents.

            P.S. kui sitapead, kes on vaxximata, oma süstid ka ära teeks, saaks me sellest maskiballist ka kiiremini lahti, nagu normaalsed põhjamaad. Seega - maskikandmine ei aita maskist vabaneda, vaktsiin aga küll. Seega - kumb on olulisem?

            Kommentaar


              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
              Ma ei kanna maski. Ma näitan, et mul on taskus mask, ja sellest täiesti piisab tänases Eesti Vabariigis, et oma toimetused häirimatult ära teha. Mina olen vaktsineeritud, ja ei eita ei viiruse olemasolu ega ka selle tõsidust. Küll aga ei koti mind see, et mingil veidral põhjusel on levinud arvamus, nagu see mask - mida 99% inimesi kannab valesti ja 50% neist kantavatest maskidest on lihtlabane puuvill/sünteetika ilma igasugu kaitsefiltrita - päästaks elusid. Jah, kui 100% inimesi kannaks FFP2 maske, siis jah. Aga ei kanta ju! Iga suva puffi näo ette panemine, ja siis näo tegemine, nagu tegu oleks maailma päästmisega viirusest - see on märgatavalt idiootsem, kui see, kui seda kräppi üldse mitte kanda.My 10 cents.

              P.S. kui sitapead, kes on vaxximata, oma süstid ka ära teeks, saaks me sellest maskiballist ka kiiremini lahti, nagu normaalsed põhjamaad. Seega - maskikandmine ei aita maskist vabaneda, vaktsiin aga küll. Seega - kumb on olulisem?
              Aga näita eeskuju ja kanna FFP2 maski õigesti siis ja selle teemalist lobitööd, mitte ära ole veider nagu praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Aga näita eeskuju ja kanna FFP2 maski õigesti siis ja selle teemalist lobitööd, mitte ära ole veider nagu praegu.
                milleks? Kuu aja pärast ei ole enam mingeid maskipiiranguid, nii et hakakem vaikselt ära harjuma

                Kommentaar


                  See "Eilaveel vs teised" maskijaur meenutab mulle seika, kus söbrannale kargas tädike toidupoes kraesse, et kas kahest meetrist ja maskist oled kuulnud. Söbranna vastas, et kas Jeesus Kristusest oled kuulnud. Tösilugu.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    See "Eilaveel vs teised" maskijaur meenutab mulle seika, kus söbrannale kargas tädike toidupoes kraesse, et kas kahest meetrist ja maskist oled kuulnud. Söbranna vastas, et kas Jeesus Kristusest oled kuulnud. Tösilugu.
                    Need kes foorumis jauravad, need päriselus ei karga kraesse - ka tõsilugu

                    Kommentaar


                      viimaste nädalate uudistest jäänud silma, et puudu on õpetajaid, päästjaid, politseinike, autojuhte, IT mehi, toidutööstureid jne. Kas kusagil mingi amet ka on kus üle ajab või see kuidagi standard vastus igale asjale et puudu on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        viimaste nädalate uudistest jäänud silma, et puudu on õpetajaid, päästjaid, politseinike, autojuhte, IT mehi, toidutööstureid jne. Kas kusagil mingi amet ka on kus üle ajab või see kuidagi standard vastus igale asjale et puudu on?
                        +1

                        Puudu on neist isikutest selle palgataseme juures.

                        Mul õde õpib 5 aastat õpetajaks ja siis palk capitud mingi 1500 bruto + ekvivalent tulevikus. Iga kord kui kokku saame, üritan teda tee peale tagasi tuua, et.... väga palun, endal keemia ja matad ja värgid olid megatugevad, mingu tehku midagi tulutoovamat elus. Aga nooruse naivism. Eks elu kindlasti hakkab õpetama. Seda enam on naljakas mõelda, et ta sai arsti sisse ja siis häiris see "pikk õpe", mis on 6 a ja millega oleks karjäärivahetus tulevikus oluliselt lihtsam kui ei meeldi.

                        Kommentaar


                          Eilses päevalehes öeldi, et Ida-Virumaal on poemüüjaid üle.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            jama lugu, kui juba ukrainlased liiga kallid on ja valgevenelased liiga kaugel...



                            tundub, et püütakse lüpsta UK veokijuhtide teemat.

                            Kommentaar


                              Suunamudijaid on küll üle. Paraku elektritõuksi või äpitakso kasutamisest keerulisemat ülesannet neile eriti ei kannata usaldada.

                              Kommentaar


                                Ma ütlesin ammu. Kohalikud on eelmäng. Järgmises riigikogus 40+ kohta EKREl ja kambajõmmiks tuleb 10-12 kohaga Isamaa. Remember the name

                                Kommentaar

                                Working...
                                X