320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Oleneb, keda Intertoto siin foorumis kõige vähem sallib, sest 4-5 Westons on see ,,ma tahan kakelda ja näidata kui kõva vend ma olen staadium''. Plasticul olen mina selleks objektiks.
    Ei ole täna teps mitte sae päev, aga eks ta veidi selline vastastikune siiski on. Kõva vend olen kindlasti, sa ei ole?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ei ole täna teps mitte sae päev, aga eks ta veidi selline vastastikune siiski on. Kõva vend olen kindlasti, sa ei ole?
      Olen muidugi 4-5 Westonsit oleks all, siis oleks sama staadium. Ega ma ei judgenud ega midagi hetkel, vaid see ongi normaalse Eesti mehe tunnus. Lihtsalt Intertotol on aega sättima hakata, et kes talle ei meeldi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Lihtsalt Intertotol on aega sättima hakata, et kes talle ei meeldi.
        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
        v-olla poetan väikse "munnid" kuskile Barca teemasse.
        .....

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Oleneb, keda Intertoto siin foorumis kõige vähem sallib, sest 4-5 Westons on see ,,ma tahan kakelda ja näidata kui kõva vend ma olen staadium''. Plasticul olen mina selleks objektiks.
          nooh, on sul siis kahju see objekt olla? Las möllutab väheke, kui saab kaineks, siis vbolla kahetseb. Aga ilmselt kardab tegelt, muidu poleks "objekti" kah.

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            nooh, on sul siis kahju see objekt olla? Las möllutab väheke, kui saab kaineks, siis vbolla kahetseb. Aga ilmselt kardab tegelt, muidu poleks "objekti" kah.
            õu õu õu misasja, oled sa ikka valmis selleks? Mul on selkud tühjaks ostetud!

            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Aga täna pigem selline taastav treening. Kohe magama ka kui just midagi ägedat ei toimu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Olen muidugi 4-5 Westonsit oleks all, siis oleks sama staadium. Ega ma ei judgenud ega midagi hetkel, vaid see ongi normaalse Eesti mehe tunnus. Lihtsalt Intertotol on aega sättima hakata, et kes talle ei meeldi.
              novot, jätan väikse põnevuse õhku. siiski-siiski polnud siin taotluseks foorumi kerimiskunni kuidagi üle trumbata/emuleerida, vaid kõigest nentida, et Westonsil on tõesti mingi imetabane mõju närvikavale ja meeleseisundile.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                õu õu õu misasja, oled sa ikka valmis selleks? Mul on selkud tühjaks ostetud!
                häbi tunnistada, aga minu tähelepanek elust enesest on see, et ma isegi ei tea milline näeb välja westons. Või mis asi see õigupoolest on. Mingi siider? Ehk siis siuke imal magus naiste jook? Avan uue õlle ja ootan vastust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                  häbi tunnistada, aga minu tähelepanek elust enesest on see, et ma isegi ei tea milline näeb välja westons. Või mis asi see õigupoolest on. Mingi siider? Ehk siis siuke imal magus naiste jook? Avan uue õlle ja ootan vastust.
                  Issand, sa näed ja sa ei mürista!

                  Kommentaar


                    Aga olge mõnusad, teine kord kerime ja teeme asju ja metsa ja lähme raudlattidega neid samuseid seal!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Issand, sa näed ja sa ei mürista!

                      Ok,no ma saan aru et manu fännid on peast veidi imelikud ja tarbivad veidi selliseid....khmm...huvitavaid jooke... Aga et nad veel muinasjutte usuvad, vat see on uudiseks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Issand, sa näed ja sa ei mürista!
                        sümpaatne, et just see üks ja õige on pildile püütud. nt Maximas oli 'medium dry' allahinnatud, aga selle peale andis vaid rehmata ja läbi pimeda, üle vallide, kuristike ja killustiku (ehk Haapsalu Posti tn) komberdada sinna, kus tammevaadine saadaval.

                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Aga olge mõnusad, teine kord kerime ja teeme asju ja metsa ja lähme raudlattidega neid samuseid seal!
                        pehmet patja!

                        edit (nädal hiljem): krt, nad kõik on vist tammevaadised ja medium dry'd. pidasin muidugi silmas 6,5% vs 8,2% rüübet.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          Ok,no ma saan aru et manu fännid on peast veidi imelikud ja tarbivad veidi selliseid....khmm...huvitavaid jooke... Aga et nad veel muinasjutte usuvad, vat see on uudiseks
                          Kurat, just tundus, et hakkab õige vaib peole sisse minema, aga siis läheb plastic magama.

                          Kommentaar


                            Kas nendest uutest puhtamuidu banaanidest ei annaks elektrit teha
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Issand, sa näed ja sa ei mürista!

                              Pean tunnistama, et enne plasticut ma polnud joonud Westonsit. Nüüd ma ikka aeg-ajalt pudeli-kaks võtan. Tõsi lahjemat pole proovinud, kuid see ei meeldiks kindlasti.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Soccerneti foorum: alkohoolikuks aastast 2000!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X