320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Westonsit tutvustasid minule kui mällarjooki kunagi 2 naisisikut siit foorumist
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      novot, jätan väikse põnevuse õhku. siiski-siiski polnud siin taotluseks foorumi kerimiskunni kuidagi üle trumbata/emuleerida, vaid kõigest nentida, et Westonsil on tõesti mingi imetabane mõju närvikavale ja meeleseisundile.
      Kas mitte igal alkohoolsel joogil pole?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Kas mitte igal alkohoolsel joogil pole?
        Seal, nagu meessoo puhul ikka, on määravaks argumendiks volüümikus.
        Antud joogis on seda *mingil ajahetkel piisavalt.
        *Maitsemeel, naudingu osakaal jne on pidevas arengus.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Kas mitte igal alkohoolsel joogil pole?
          Kole salakaval märjuke on aga mekib hästi - no umbes nagu soomlaste "Minttu"(Gümnaasiumis sai seda ikka rüübatud vahel), mille kiirendus nullist sajani on ootamatu ja mätsib korralikult.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            EKRE võidab järgmised riigikogukad, takers nay poolel?
            Ma ütleks, et ei võida.

            Ja toredad teemad siin veel pärast läbi käinud. Tahaks ka Westonsit, aga võib-olla peaks vahele jätma. Reisid kamraadidega Valenciasse, Barcelonasse ja Kiievisse on organismile oma jälje jätnud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Täna jäi tillikarva kaugusele bolksi ja braivi avarii.
              Autojuhil oli õigus ja kellegi toit sai hästi segatud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Westons on ikka rõve hapu lurr, aga eks maitsed ole erinevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Westons on ikka rõve hapu lurr, aga eks maitsed ole erinevad.


                  äkki sa proovisid lahjemat?



                  Ma muidu siidrit ning gose tüüpi õllet ei joo, kuid Westons vintage on küll hea leid.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Käisin mõni nädal tagasi norra keele vestluskursusel kus oli teemaks rahu ja sellega seonduvad terminid. Rääkisime ÜROst, Nobeli preemiast, demokraatiast ja sõjast. Minu grupis olid süürlane, iraaklane ja norra neiu. Süürlane oli hiljuti Norra saabunud, iraaklane siin juba pikemalt elanud. Pool ajast möödus võõrkeelse vestluse saatel, sest iraaklane pidi süürlasele ühises keeles lahti seletama mida üks või teine asi tähendab. Näiteks sõnavabadusest rääkides ei õppinud süürlane terminit ainult norra keeles vaid araabia keeles ka. Peale selle oli tema jaoks üllatav, et oma riigi liidrile võib avalikult vastu rääkida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Westons on ikka rõve hapu lurr, aga eks maitsed ole erinevad.
                      Sedand muidugi küll,et E200 valijate jaoks sobib hea magus 4 voldine kissi siider rohkem, või mida need väikesed tüdrukud joovadki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                        Sedand muidugi küll,et E200 valijate jaoks sobib hea magus 4 voldine kissi siider rohkem, või mida need väikesed tüdrukud joovadki.
                        Vett, ikka vett.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Westons on ikka rõve hapu lurr, aga eks maitsed ole erinevad.

                          Kommentaar


                            Tra, kuidas see turundus ikka toimib.. tahaks nüüd proovida seda Westonsit Äkki homme jalka kõrvale...

                            Kommentaar


                              Arvestades , et pmst alkoholi ei tarbi ja viimane kord sai õlut joodud Juunis 2018, siis ma polnud enne teie teemapüstitust sellisest asjast nagu Westons kuulnudki 😀.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Tra, kuidas see turundus ikka toimib.. tahaks nüüd proovida seda Westonsit Äkki homme jalka kõrvale...
                                Sama siin. Siidritest seni ainult prantsuse väiketootjaid toetanud, aga korra peab vist foorumlase sisuturunduse ohvrina selle Westonsi ära proovima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X