320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tegin naisisikuga kokkuleppe, et me ei lähe mitte kunagi Lidlisse. Ses osas on Google Maps legit äpp!

    Kommentaar


      A kus kohast sa siis treipingi ostad?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma tegin naisisikuga kokkuleppe, et me ei lähe mitte kunagi Lidlisse. Ses osas on Google Maps legit äpp!
        Palun pōhjenda.

        Kommentaar


          Tundub selline eriti vaeste pood.

          Tegelikult on asi lihtsam. Tundus lihtsalt naljakas asi lubada, kuna ma isegi ei tea täpselt, kuskohas need asuvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tundub selline eriti vaeste pood.
            Lidl on eestlastele suunatud maxima meie regioonis. Peabki eemale hoidma

            Kommentaar


              Suurim off - meta asi Lidli suhtes on minu jaoks kodumaise kaubasegmendi saadavus - pole käinud veel, aga palju kuulnud kuidas selle kodumaise toorainega on seal pigem kehvad lood. Barbora ja Prisma/Selveri lahendus töötab minu jaoks hetkel kõige paremini.

              Kommentaar


                Lidl on selline IKEA moodi asi - nii teadmatule kui ka teadlikule ostjale hea koht (erinevatel põhjustel siis), mis otsib uudseid lahendusi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Lidl on selline IKEA moodi asi - nii teadmatule kui ka teadlikule ostjale hea koht (erinevatel põhjustel siis), mis otsib uudseid lahendusi.
                  Pole ka IKEAs kordagi käinud. Riideid ostad ka H&Mist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Suurim off - meta asi Lidli suhtes on minu jaoks kodumaise kaubasegmendi saadavus - pole käinud veel, aga palju kuulnud kuidas selle kodumaise toorainega on seal pigem kehvad lood. Barbora ja Prisma/Selveri lahendus töötab minu jaoks hetkel kõige paremini.
                    Barbora? Nagu ei kannata twitchist pausi teha 15 minutit, et nagu normaalne inimene poes käia? Tundub, et pean hakkama loengut pidama sulle taaskord, kuidas elada

                    Kommentaar


                      Annelinna Lidli parklas autos olnud, aga muidu vähemalt mingid töötajad pidid rahul olema vs mõni muu asutus teenindussektoris võimis. Haa ja emmist mõne särgi lihtsalt ostnud, keskkonnavaenulik või mitte, aga päris kaua vastu pidanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Barbora? Nagu ei kannata twitchist pausi teha 15 minutit, et nagu normaalne inimene poes käia? Tundub, et pean hakkama loengut pidama sulle taaskord, kuidas elada
                        Pole mingi 4 aastat vist poodlemas käinud. Kord nädalas suured asjad sisse ja chill.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Tellisin Barborast kapsa. Panin valikusse - 1 kapsas. Toodigi üks kapsas - kaalus 4,5 kilo.

                          Kommentaar


                            Tellisin kunagi arbuusi. Toodi 13kg jurakas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Pole ka IKEAs kordagi käinud. Riideid ostad ka H&Mist?
                              Harjutad arvamusliidriks olemist, et kelbast ajad?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Barbora? Nagu ei kannata twitchist pausi teha 15 minutit, et nagu normaalne inimene poes käia? Tundub, et pean hakkama loengut pidama sulle taaskord, kuidas elada
                                Jep tänks, see on nii mugav ja pole nendega kunagi probleeme olnud kõik värske on kvaliteetne ja saadaval. Isegi Avokaadod on täiesti tasemel ja pole kunagi üleküpsenuid saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X