320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Jep tänks, see on nii mugav ja pole nendega kunagi probleeme olnud kõik värske on kvaliteetne ja saadaval. Isegi Avokaadod on täiesti tasemel ja pole kunagi üleküpsenuid saanud.
    Mulle meeldib Barbora puhul eelkõige see, et kui tellid ahjusooja ciabattat, siis tuuakse see kohale sügavkülmikus.

    Kommentaar


      Kui sa poes pea laiali pool tundi ringi ei kōnni suutmatusest otsustada, mida osta, siis kas on üldse vōimalik inimesena areneda?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tellisin Barborast kapsa. Panin valikusse - 1 kapsas. Toodigi üks kapsas - kaalus 4,5 kilo.

        Veebist toidu tellimine võib tuua omajagu üllatusi, kui paned pahaaimamatult koguseks kilode asemel üks tükk ja siis saad…midagi väga suurt. Just nii juhtus ühe pereisaga, kelle tellitud kapsapea osutus tõeliseks nunnuks ehk hiiglaseks.


        Hmmm.....

        Kommentaar


          Algselt postitas nonoh Vaata postitust


          Veebist toidu tellimine võib tuua omajagu üllatusi, kui paned pahaaimamatult koguseks kilode asemel üks tükk ja siis saad…midagi väga suurt. Just nii juhtus ühe pereisaga, kelle tellitud kapsapea osutus tõeliseks nunnuks ehk hiiglaseks.


          Hmmm.....
          Jup, kurtsin tööl. Daamid võtsid kohe teemaks.

          Kommentaar


            kingiidee "lugejale": https://varrak.ee/raamat/kapsaroad/

            või siis: https://60pluss.postimees.ee/4405613...ndab-polvevalu

            Kommentaar


              Tere, geeniused.
              Ma ostan umbes rohelisi asju värskelt. Eeldusega, et teen ühe supi, ühe hautise ja siis on läbi. Mingi nädal aega kapsast õgida, kuna e-pood on ilgelt geniaalne enda arvates ja lükkavad tuima molliga kõige suurema kapsa sulle, see pole kosher. Samamoodi ei ole kosher, kui antakse kilo sibula asemel sulle mädanenud sibulaid. Või siis kilo õunte pähe neid kõige tooremaid pabulaid. Ka kapsas pole teab mis kallis, eks. Lihtsalt põhimõttes on asi, et kui mingi kuradi kaubakett käitub nagu munn, siis võib neile ka öelda, et nad on kind of munnid, mitte kolistada riiulisse kapsahautiste õpikut lahti kerima või sügavkülma riivkapsast täis toppima. Eks. Eriti, kui neljakilone kapsas on üsna, noh, kivikõva ja mitte kõige värskemalt peenralt tulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Tere, geeniused.
                Ma ostan umbes rohelisi asju värskelt. Eeldusega, et teen ühe supi, ühe hautise ja siis on läbi. Mingi nädal aega kapsast õgida, kuna e-pood on ilgelt geniaalne enda arvates ja lükkavad tuima molliga kõige suurema kapsa sulle, see pole kosher. Samamoodi ei ole kosher, kui antakse kilo sibula asemel sulle mädanenud sibulaid. Või siis kilo õunte pähe neid kõige tooremaid pabulaid. Ka kapsas pole teab mis kallis, eks. Lihtsalt põhimõttes on asi, et kui mingi kuradi kaubakett käitub nagu munn, siis võib neile ka öelda, et nad on kind of munnid, mitte kolistada riiulisse kapsahautiste õpikut lahti kerima või sügavkülma riivkapsast täis toppima. Eks. Eriti, kui neljakilone kapsas on üsna, noh, kivikõva ja mitte kõige värskemalt peenralt tulnud.
                sellepärast ma käingi ise poes, mitte ei telli netist. kui kapsad on liiga suured, siis ei osta... naise sõbranje kaudu tean, et koju tellides oleks pea iga kord pärast närv must. samal päeval aeguv kraam jne.

                ps. korra huvi pärast Rimist tellisin koroona ajal. siis oli ok. järel käisin ise, sest ega ei viitsi mingit kullerit kodus oodata 2 päeva.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                  Tere, geeniused.
                  Ma ostan umbes rohelisi asju värskelt. Eeldusega, et teen ühe supi, ühe hautise ja siis on läbi. Mingi nädal aega kapsast õgida, kuna e-pood on ilgelt geniaalne enda arvates ja lükkavad tuima molliga kõige suurema kapsa sulle, see pole kosher. Samamoodi ei ole kosher, kui antakse kilo sibula asemel sulle mädanenud sibulaid. Või siis kilo õunte pähe neid kõige tooremaid pabulaid. Ka kapsas pole teab mis kallis, eks. Lihtsalt põhimõttes on asi, et kui mingi kuradi kaubakett käitub nagu munn, siis võib neile ka öelda, et nad on kind of munnid, mitte kolistada riiulisse kapsahautiste õpikut lahti kerima või sügavkülma riivkapsast täis toppima. Eks. Eriti, kui neljakilone kapsas on üsna, noh, kivikõva ja mitte kõige värskemalt peenralt tulnud.
                  Sööda aknast tuvidele?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Sööda aknast tuvidele?
                    Keegi võib alla surnuks jääda.

                    Kommentaar


                      A kuidas saab Barborast ühe kapsa üldse tellida? Mulle annab miinimum 3kg, vōta vōi jäta.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        A kuidas saab Barborast ühe kapsa üldse tellida? Mulle annab miinimum 3kg, vōta vōi jäta.
                        Seal saab muuta kas tk v kg

                        Kommentaar


                          Okei, aga see ju summat ei muuda, st nende programmis ongi 1 kapsas = 3 kilo. Pluss kui 4,5 kilo saatsid, siis ülekilode eest raha juurde ka ju ei küsita.

                          Artiklit ma muidugi ei ole lugenud
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Vaata, ses osas, et ma olen siiski elus kapsaid näinud. Aga sellist kobakat, kui mulle tuli, ma varem pole näinud. Kui see oleks esmakordne shit, siis okei, aga e-poes on selline huiamine suhteliselt süsteemne.

                            Kommentaar


                              Siis võtke jalad persealt välja ja minge käige poes. Vabakasvatuse suhkruvatilaped... tra ma ei või noh

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Siis võtke jalad persealt välja ja minge käige poes. Vabakasvatuse suhkruvatilaped... tra ma ei või noh
                                Sa koristad ka ise v?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X