320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    A kumb on siis parem - Messi või Ronalts?
    Ronaldinho
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Millise ebaolulise teadmise ma täna sain - asphalt ei ole sama, mis tarmac.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Millise ebaolulise teadmise ma täna sain - asphalt ei ole sama, mis tarmac.
        Kuhu veel "pavement" klassifitseerub?

        Kommentaar


          päris avameelne lugu


          Ma olin ajakirjanik. Viimased viis aastat olin arvamusel, et suudan kirjutada emotsionaalseid, kaasakiskuvaid, inimesi päriselt huvitavaid uudiseid, portree- ja olemuslugusid. Et minu tööd hinnatakse, olen saavutanud teatava tuntuse ja mul ei teki vajadusel uue töö leidmisega probleeme.

          Kommentaar


            Naljakas lugu oli. Täna kuulsin möödaminnes, kus mingi meediamaja ajakirjanikud rääkisid, et tüüp võiks, noh, veits peeglisse vaadata ja siis sedagi, et see lugu nüüd teda küll tööle ei aita. Aga ma rohkemat ei tea.

            Kommentaar


              Sai ka rongis läbi loetud. Mis siin öelda, kirjutada oskab. Samas sellise sisemise valu olukorras oleks vast tõesti targem olnud see sahtlisse kirjutada. Ja name-dropping not so cool.

              Mis mind ennast kõige rohkem hämmastas oli aga see classic eestlase keiss. On ainus peretoitja, auto liisingus, püsikulud 1400 kuus + söök. Retarded ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                Sai ka rongis läbi loetud. Mis siin öelda, kirjutada oskab. Samas sellise sisemise valu olukorras oleks vast tõesti targem olnud see sahtlisse kirjutada. Ja name-dropping not so cool.

                Mis mind ennast kõige rohkem hämmastas oli aga see classic eestlase keiss. On ainus peretoitja, auto liisingus, püsikulud 1400 kuus + söök. Retarded ju.
                Mida teha? Naine tööle kupatada ja auto välja osta?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

                  Mida teha? Naine tööle kupatada ja auto välja osta?
                  Rohkem auto osa mõtlesin. Ma veidi imelik selle koha pealt vb eestlase kohta. Aga meie pere auto maksab u 1/3 meie koond kuupalgast. Rootslane, sõidab väga ok. Kaks lasteistet, koera kenasti mahutab. Tartu-Kuressaare otsad ei ole mingi probleem.

                  Tema puhul see auto oleks olnud ka alla tema ühe kuu palga. Samuti kui ta on ainuke toitja 4 liikmelises peres, siis selle pealt “liisingu” riski võtta tundub rumala inimese mõttekäik.

                  Kommentaar


                    Oot, ega auto ju 1400 pole?

                    Kommentaar


                      1/3 koondkuupalgast autole kõlab minu jaoks ka päris retsilt. aga ma pole väga autoinimene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oot, ega auto ju 1400 pole?
                        Lähedal. Või sul mingi muu tagamõte vist siin?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          1/3 koondkuupalgast autole kõlab minu jaoks ka päris retsilt. aga ma pole väga autoinimene.
                          Ma mõtlesin, et auto enda hind on 1/3 minu ja naise ühisest ühe kuu sissetulekust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust

                            Ma mõtlesin, et auto enda hind on 1/3 minu ja naise ühisest ühe kuu sissetulekust.
                            Vaene oled v. Osta norm kolmelidrane kärakas omale.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                              Vaene oled v. Osta norm kolmelidrane kärakas omale.
                              Pun intended w

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                                Pun intended w
                                Ma arvan ka et Toffee roheliste valija tegelikult
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X