320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    Pun intended w



    A muidu mul on lisaks kärakale ka kolmelidrane ja 243kw. See norm jah.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Hoolekandeteenuste juhil on inimese toimimisest nigelavõitu arusaam.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kuvatõmmis 2023-03-27 235426.pngTundub päris hea panus.

        Kommentaar


          Ühendkuningriigi peaminister Rishi Sunak ja Šotimaa esimene minister Humza Yousaf​ on mõlemad juuripidi Punjabi provintsist ning nende esivanemad on Suurbritanniasse jõudnud läbi Ida-Aafrika.


          Šotimaa ja Inglismaa on üksteisele ikka lähedasemad, kui me arvata oskame.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust




            A muidu mul on lisaks kärakale ka kolmelidrane ja 243kw. See norm jah.
            Mingi 10a vanune diiselbemm?

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust

              Mingi 10a vanune diiselbemm?
              Naah. Bensukas ja masin, mida on maailmas ainult 100tk
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Korralik kraam.

                OI EI! President Toomas Hendrik Ilves sattus autoõnnetusse

                Täpsustatud: kannatada sai peegel

                Õhtulehe vihjeliinile saabus infokild, et president ja staarsäutsuja Toomas Hendrik Ilves sattus eelmisel nädalal kitsal teel vastamisi laia veost vedava veokiga...

                Õhtulehe andmeil sattus president Toomas Hendrik Ilves avariisse eelmisel nädalal, autoõnnetuse kannatajad olid sõiduvahendid.


                Uuriv ajakirjandus missugune

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Korralik kraam.

                  OI EI! President Toomas Hendrik Ilves sattus autoõnnetusse

                  Täpsustatud: kannatada sai peegel

                  Õhtulehe vihjeliinile saabus infokild, et president ja staarsäutsuja Toomas Hendrik Ilves sattus eelmisel nädalal kitsal teel vastamisi laia veost vedava veokiga...

                  Õhtulehe andmeil sattus president Toomas Hendrik Ilves avariisse eelmisel nädalal, autoõnnetuse kannatajad olid sõiduvahendid.


                  Uuriv ajakirjandus missugune

                  "Õhtuleht soovib Toomas Hendrik Ilvese autole jõudsat paranemist ja president Ilvesele tulevikuks laiemaid teid!"

                  Kommentaar


                    See korralik "oluliste uudiste" rubriigi teema ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Korralik kraam.

                      OI EI! President Toomas Hendrik Ilves sattus autoõnnetusse

                      Täpsustatud: kannatada sai peegel

                      Õhtulehe vihjeliinile saabus infokild, et president ja staarsäutsuja Toomas Hendrik Ilves sattus eelmisel nädalal kitsal teel vastamisi laia veost vedava veokiga...

                      Õhtulehe andmeil sattus president Toomas Hendrik Ilves avariisse eelmisel nädalal, autoõnnetuse kannatajad olid sõiduvahendid.


                      Uuriv ajakirjandus missugune

                      Mõnuga kirjutatud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Mõnuga kirjutatud!
                        Kui selle loo eest Pulitzeri või Bonnieri ei tule, olen ma maailmas ülimalt pettunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust

                          Kui selle loo eest Pulitzeri või Bonnieri ei tule, olen ma maailmas ülimalt pettunud.
                          Ma viskasin kiirelt valmis jaa, kuna ajakirjanikud tegelevad mingite päris teemadega. Samas, tõsi, kirjavahetus jätkus veel tükk aega...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Ma viskasin kiirelt valmis jaa, kuna ajakirjanikud tegelevad mingite päris teemadega. Samas, tõsi, kirjavahetus jätkus veel tükk aega...
                            Kas oodata on jätkulugu? Peegli saatus jäi häguseks, võibolla sai varuosa posttraumaatilise stressi, abiks oleks ehk Ants Rootslane... Ja see veoauto MAN, kindlasti on sellega ka mingi kindlustus/maksupettus seotud, või oli juht kellegi prominendi abikaasa lasteaiaaegne esimene armastus. Saaks veel rauda peksta, kuniks kuum.

                            Kommentaar


                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              Pisar tuleb silma, et õiglus võidutseb ja jumal on olemas. Loodan, et lääne sotsialistlik ja liberalistlik maatrix saab oma karistuse.

                              Kommentaar


                                Oh vittu küll. Ma arvasin, et naša russia näitlejad (või siis vähemalt jupats) oskavad ikka telekanaleid vahetada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X