320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kokkamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kanafilee asemel võiks kasutada kintsuliha, kuna see on mahlasem.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #47
      Ma ise genereerisin hiljuti mingi tomatisupi:

      Tomat, suvikorvits, küüslauk, sibul, chilli kaunad, sool, pipar, paprika pulber, santa maria chilli explosion, porgand, suhkur.

      Need hautad panni peal ära, kuni kergelt keema läheb see hautis pannil. Järjekord on porgand, sibul jne.. Viimasena maitseained ja tomatid.

      Siis keedad vee ära ja viskad sinna paar lihapuljongi kuubikut, oleneb kogusest ja valad kogu panni segu sinna puljongile peale. Lased kergelt keema, lisad merevaigu sulajuustu ja värsket rohelist sibulat ja maitsaineid kui vaja.

      Tunniga valmis ja koik söövad isuga.

      Kommentaar


        #48
        Mulle meeldib teha sihukest lihtsat rooga, mis palju komponente ei vaja:

        - lõikad mõnisada grammi liha pisikestest tükkideks, paned keema, tublisti soola ja pipart ka
        - kui umbes tunni pärast on liha pehme, lisad samuti pisikesteks tükkideks lõigatud kartuleid, 2-3 tükeldatud sibulat ja soovitavalt purustatud küüslauku ning 3-4 supilusikatäit tomatipastat
        - lõpupoole veel rohelist (roheline sibul, petersell või till)

        Aga oluline on just see, et nii liha kui kartulid on piisavalt väikesed, et kui supilusika potti torkad ja välja tõstad, jääb sinna peale kõiki eelmainit komponente.

        Kommentaar


          #49
          suvaline liha?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            suvaline liha?
            Pmst küll. Ise olen vist küll peamiselt sealihaga teinud. Üldiselt on ta mugandatud ja lihtsustud variant kaukaasiapärasest roast nimega "piti".

            Kommentaar


              #51
              cannumani salat 2016

              Kana, tükeldatud ja praetud oliiviõlis. Maitsestada nii kuidas soovi on
              Muna, keedetud ja viilutatud
              Tomat
              kurk
              Paprika
              jääsalat ja/või lehtsalat

              Segada oliiviõliga ja maitsestada sidrunimahla ja pipraga. Võib ka soola lisada kes harjunud soolasemat sööma
              -----------------------------------------------------


              Keni sushi (tuntud ka kui priidiku sushi)

              Keeta pelmeenid ja lasta jahtuda. Niisutada pelmeenid kergelt veega ja rullida keedetud riisis, nii et saaks üleni kaetud. Soja kastme asemel valada hapukoor väiksesse anumasse ja lasta heal maitsta.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                cannumani salat 2016

                Kana, tükeldatud ja praetud oliiviõlis. Maitsestada nii kuidas soovi on
                Muna, keedetud ja viilutatud
                Tomat
                kurk
                Paprika
                jääsalat ja/või lehtsalat

                Segada oliiviõliga ja maitsestada sidrunimahla ja pipraga. Võib ka soola lisada kes harjunud soolasemat sööma
                Hehee, ma just eile tegin täpselt sama salatit endale, ainsa erinevusega, et sinna kompotti oli veel lisatud praetud halloumi juustu.
                Soovitan
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #53
                  jep good job. Või siis fetajuustu, mis annab ka soolakust juurde.

                  Kommentaar


                    #54
                    Seenehooaeg kätte jõudnud jälle. Mul on endal siuke firmakas kukeseenevorm, mida sügiseti alati tehtud saab. Jutt Lihtne. Võta seened, haki maitse järgi väiksemaks, passeeri võis koos suitsupeekoni ribadega. Maitsesta seenepuljongiga! ja lisa kohvikoort, hauta veidi vaiksel tulel ja sega lõpus sisse veidi hapukoort et tekiks siuke mõnus koorene gemüse. Samal ajal peaks sul olema valmis tehtud meelepärane kartulipuder. Vala seenegemüse mingitsorti ahjuvomi ja tõsta peale kartulipuder, haki peale veidi peterselli või siis ära haki. Aga ahju järelküpsema pane vorm kindlasti kuskil 20-30 minutiks. Norm on vast nii, et vormis on 1/3 seenemöksi ja 2/3 putru.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      . Maitsesta seenepuljongiga!
                      Sa lisad kukeseentele seenepuljongit? Davai
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vabalt lisan. Annab hea maitse. kalasuppi panen ka kalapuljongit/fondi. Ahjaa, sibul läheb ka seente ja peekoniga pannile, obv.

                        Kommentaar


                          #57
                          Annab hea maitse. kalasuppi panen ka kalapuljongit/fondi
                          Milleks?

                          Kommentaar


                            #58
                            Mees kasutab sõna "passeeri", kahtlane.

                            Kommentaar


                              #59
                              Maitse üle ikka vaieldakse jah. Mõni kasutab toidutegemisel ainult soola-pipart ja toiduainete enda naturaalseid maitseid. Kiiduväärt. Mulle meeldib maitsekam toit. Tee näiteks seenepüree suppi, kõigepealt lihtsalt soola ja pipraga ja siis lisa seenepuljongit, no on maitsvam lihtsalt.

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mees kasutab sõna "passeeri", kahtlane.
                              Unustasin lisada, et redutseeri seenemöks meelepärase konsistentsini ja gratineeri seejärel ahjus. Midagi kahtlast ei ole.

                              Kommentaar


                                #60
                                Noh, tahtmata kritiseerida, siis tervislikust aspektist ma väldiksin igasugu puljongikuubikuid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X