320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Töö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sorry cänner, sa ei sobi.
    Nõudmised kandidaadile:
    Ise pead kõike asja teadma ja tegema
    Kas teha võib ükskõik mida või mingit kindlat asja? Kui seda esimest, siis ma sobiks vast.

    Kommentaar


      #92

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


        Oota hetero mees ei võigi seda tööd teda?
        Mulle saabus just postkasti neli lehekülge analüüsi Liisa Pakostalt, mis ütleb, et me võime nüüd kõik selle keissiga kohtusse minna ja meid diskrimineeriti sitaks!

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mulle saabus just postkasti neli lehekülge analüüsi Liisa Pakostalt, mis ütleb, et me võime nüüd kõik selle keissiga kohtusse minna ja meid diskrimineeriti sitaks!
          analüüsi siia ei taha üles panna?

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            analüüsi siia ei taha üles panna?
            Ma vist ei tohi veel. Homme tuleb pressiteade...

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mulle saabus just postkasti neli lehekülge analüüsi Liisa Pakostalt, mis ütleb, et me võime nüüd kõik selle keissiga kohtusse minna ja meid diskrimineeriti sitaks!
              Ahahah. Ma mõtlesin, et see on juba reaalselt unarusse jäetud, aga keegi reaalselt tegeles sellega. Ootan homset pressiteadet põnevusega.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ahahah. Ma mõtlesin, et see on juba reaalselt unarusse jäetud, aga keegi reaalselt tegeles sellega. Ootan homset pressiteadet põnevusega.
                Kui te nüüd seda kuulutust vaatate, siis on seal heteroid diskrimineeriv shit ära kadunud! Võrdpakostast on reaalselt kasu!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ahahah. Ma mõtlesin, et see on juba reaalselt unarusse jäetud, aga keegi reaalselt tegeles sellega. Ootan homset pressiteadet põnevusega.
                  Jah, sellistele uudistele on ka õnneks oma teema olemas.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mulle saabus just postkasti neli lehekülge analüüsi Liisa Pakostalt, mis ütleb, et me võime nüüd kõik selle keissiga kohtusse minna ja meid diskrimineeriti sitaks!
                    Siiski need "kõik", keda diskrimineeritakse.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mulle saabus just postkasti neli lehekülge analüüsi Liisa Pakostalt, mis ütleb, et me võime nüüd kõik selle keissiga kohtusse minna ja meid diskrimineeriti sitaks!
                      ilmselt päris mitu töötundi ja ruumi rendi jms jaoks kulunud riigi raha.... oli siis mõtet ka?
                      või on hea tunne et igaüks saab maksta sellise töö eest?
                      eesti riigis ilmselt muid tähtsamaid probleeme pole vist...
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        ilmselt päris mitu töötundi ja ruumi rendi jms jaoks kulunud riigi raha.... oli siis mõtet ka?
                        või on hea tunne et igaüks saab maksta sellise töö eest?
                        eesti riigis ilmselt muid tähtsamaid probleeme pole vist...
                        Ee, wut?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ee, wut?
                          Kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada ja arendada riiki,
                          mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel ja välja kuulutatud 1918. aasta 24. veebruaril,
                          mis on rajatud vabadusele, õiglusele ja õigusele,
                          mis on kaitseks sisemisele ja välisele rahule ning pandiks praegustele ja tulevastele põlvedele nende ühiskondlikus edus ja üldises kasus,
                          mis peab tagama eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade –
                          võttis Eesti rahvas 1938. aastal jõustunud põhiseaduse § 1 alusel 1992. aasta 28. juuni rahvahääletusel vastu järgmise põhiseaduse.

                          § 1. Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.
                          Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu.


                          Sina oled osake sellest rahvast, mina olen osake sellest rahvast. Kas riik sai nüüd kuidagi parem, kui äpu heteromehest sekspoodi tööletahtja ei suuda tööle kandideerides piisavalt veenvat motivatsioonikirja kirjutada tööandja ümber veenmiseks, vaid tuleb hoopis tööandja esimese eelistuse avalik avaldamine ära keelata? Riigi ressurss mõistlikel eesmärkidel kasutatud?
                          Või läks meie ühine riik nüüd sellest hoopis karvavõrra perverssemaks.
                          Sest ega see nii ei jää ju, küllap leitakse peagi mõni järgmine praktiliselt olematu tähtsusega asi, mille kallal nokkida, ja tubli riigiametnik saab jälle midagi teha, millest mitte kellegile kasu pole. Küsimus aga jääb, miks me seda kõike omaenda riigile teeme?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            Kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada ja arendada riiki,
                            mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel ja välja kuulutatud 1918. aasta 24. veebruaril,
                            mis on rajatud vabadusele, õiglusele ja õigusele,
                            mis on kaitseks sisemisele ja välisele rahule ning pandiks praegustele ja tulevastele põlvedele nende ühiskondlikus edus ja üldises kasus,
                            mis peab tagama eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade –
                            võttis Eesti rahvas 1938. aastal jõustunud põhiseaduse § 1 alusel 1992. aasta 28. juuni rahvahääletusel vastu järgmise põhiseaduse.

                            § 1. Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas.
                            Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu.


                            Sina oled osake sellest rahvast, mina olen osake sellest rahvast. Kas riik sai nüüd kuidagi parem, kui äpu heteromehest sekspoodi tööletahtja ei suuda tööle kandideerides piisavalt veenvat motivatsioonikirja kirjutada tööandja ümber veenmiseks, vaid tuleb hoopis tööandja esimese eelistuse avalik avaldamine ära keelata? Riigi ressurss mõistlikel eesmärkidel kasutatud? Või läks meie ühine riik nüüd sellest hoopis karvavõrra perverssemaks.
                            Miks sa seda minu käest küsid? Ega ma ei teinud ametlikku pöördumist Pakostale, et ta peaks sellele vastama. Kuna ma tunnen teda isiklikult, siis viskasin niisama FBsse talle asja. Temast saan ma ka aru, et miks ta selle enda punti võttis - ehk tänu sellele juhtumile sai ta kogu ülejäänud paketile tähelepanu. Seaduses on sellised asjad kirjas, et niimoodi ei tohi diskrimineerida töökuulutustes, mingil põhjusel on need seadused vastu võetud, et ju siis peetakse seda oluliseks. Minu jaoks ei muuda see isiklikult midagi, natuke naljakas on ja nali on alati tore.

                            Kommentaar


                              Arvan siiski et Eesti Vabariiki meie vanaisad ei loonud naljapärast. Kui see seadus millekski kasulikuks hea on - a la kaitseb rasedaid naisi vms - siis nii tulnuks seda ka presenteerida. Niiviisi jaburalt naljana esitades - mingit austust ei teki omaenda riigi vastu.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                Arvan siiski et Eesti Vabariiki meie vanaisad ei loonud naljapärast. Kui see seadus millekski kasulikuks hea on - a la kaitseb rasedaid naisi vms - siis nii tulnuks seda ka presenteerida. Niiviisi jaburalt naljana esitades - mingit austust ei teki omaenda riigi vastu.
                                Su elu on ikka tõsiselt raske.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X