320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Esinduste tavaline praktika ju.
    Eh? Pole pidanud mingite asjade vormistamist üle mõne minuti ootama ei Inchcape'is, Topautos ega Viking Motorsis.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Sellega seoses meenub, et kolleegil oli kiire ja mõistagi gaas aitab seni, kuni jõuad politseinikuni. Kuna aga tegemist oli mootoratturil isendiga ja ületatud kiirus 30+, siis polnud sobivat blanketti ning saime 30+ minutit patrullautot oodata... ehk ennem, kui kiirust ületate, siis uurige, kas mõõtjal on õiged paberid kaasas või püüdke mootoratturit vältida. Kiirust muidugi ei pea ka ületama. Valikuid jagub.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mitte aint ole elektri hind tõusnud, vaid ka liitumine - tagasihoidlikud 2,6 korda poole aastaga. Diplom, medal, aukiri ja taha keeramise teenete eest libestamata rist ka.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Võtan Rimist ettepakendatud pitsalõigu ja suundun iseteeninduskassasse. Kaupa läbi lüües lööb ette errori "kaaluerinevus" ja maksta ei saa. Kuna teenindajat kohe ei olnud, kes oleks OK pannud - siis mõtlesin, et kaalun pitsa üle. Pakendil oli 400g, kaal näitas 260... Läksin siis inimest otsima, kes mu pitsale õige kaalu ja hinna paneks (mingi euri oleks ilmselt alla saanud), aga öeldi, et letiteenindajatel tööpäev läbi ning keegi teine neid ümber kaaluma ei hakka. Pitsad tõsteti ühte torni ja lükati veidi kaugemale, aga tõenäoliselt leiavad järgmise/näljasema ohvri.

          Kommentaar


            Sellise suhtumise pärast jääbki sinuga suhelnud inimene eluks ajaks Rimisse tööle.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Sellise suhtumise pärast jääbki sinuga suhelnud inimene eluks ajaks Rimisse tööle.
              Tegelikult sellised by the book inimesi on mingites ametites veel vaja. Ma usun, et kuskil politseis on ka neid vaja ehk "nii on ette nähtud ja ei mingit nurkade viilimist".

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Tegelikult sellised by the book inimesi on mingites ametites veel vaja. Ma usun, et kuskil politseis on ka neid vaja ehk "nii on ette nähtud ja ei mingit nurkade viilimist".
                Õnneks on ajakirjanikud sellised, kes töötavad sõltuvalt sellest, kustpoolt tuult puhub, ja kes rohkem nutsu viskab, see võidab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust

                  Õnneks on ajakirjanikud sellised, kes töötavad sõltuvalt sellest, kustpoolt tuult puhub, ja kes rohkem nutsu viskab, see võidab.
                  Ajakirjanikke on ka väga erinevaid. Kui kõik oleksid minusugused loovhinged, siis oleks kaos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Tegelikult sellised by the book inimesi on mingites ametites veel vaja. Ma usun, et kuskil politseis on ka neid vaja ehk "nii on ette nähtud ja ei mingit nurkade viilimist".
                    Normaalsed inimesed tajuvad konteksti ja suudavad olla õigel ajal by the book ja teisel ajal kohaneda olukorraga.

                    Kommentaar


                      Ostsin Coopist iseteeninduspuldiga puuvilja. Kaalusin ära ja kaal ütles, et looduse säästmise nimel ei ole mõtet silti välja printida, skaneeri parem ekraani. Okei, skaneerin siis ekraani. Kassas oli ostukontroll. Selgitasin müüjale, et sellel õunal silti pole, sest säästan loodust. Müüja vaatas tusase näoga otsa ja ütles, et eks ta siis läheb kaalub need õunad ise uuesti ära. Muidu polevat võimalik ostukontrolli läbida. Tulemus - looduse säästmise nimel sain tusase pilgu ja 2 minutit oodata. Arvasin, et oli ühekordne juhus ja jätkasin looduse säästmist, aga nüüd on sellised olukordi juba kolm.

                      Kas päriselt pole efektiivsemat lahendust ja müüja peab poe teise otsa puuvilja kaaluma minema? Osades iseteeninduskassades ju on ka sisseehitatud kaal, miks nad sellega kaalu ei kontrolli?

                      Kommentaar


                        miks sa nii tihti ostukontrollis oled üldse? Nahka teinud vä? Huvitav muidugi et kas prinditud sildiga kaaluvad ka üle? Ei usu ju? Aga samamoodi sab tüssata.

                        Ma selverist tihti kaalukaupa võtnud ilma kleepsuta, ekraanilt skännides, aga ostukontrolli pole veel kutsutud. See ei oska öelda kuidas Serlver samad olukorrad lahendab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          miks sa nii tihti ostukontrollis oled üldse? Nahka teinud vä? Huvitav muidugi et kas prinditud sildiga kaaluvad ka üle? Ei usu ju? Aga samamoodi sab tüssata.

                          Ma selverist tihti kaalukaupa võtnud ilma kleepsuta, ekraanilt skännides, aga ostukontrolli pole veel kutsutud. See ei oska öelda kuidas Serlver samad olukorrad lahendab.
                          Müüja võis esimene kord panna, et ostukontroll feilitud vms ja peale seda hakatakse väga tihti seda tegema. Ma unustasin (ausalt ka) kogemata kunagi mingi asja selveris skännida ja üldjuhul ma vaatan ikkagi ekraanilt üle ka, et kas kõik on skännitud ja kui unustanud midagi siis kutsun selle teenindaja, kes lisab. Aga ükskord tuli kohe ostukontroll ja siis vist oli mingi 2 eurone müslipakk jäänud skännimata ja peale seda oli mingi 2 kuud pmst iga teine ost ostukontroll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            See ei oska öelda kuidas Serlver samad olukorrad lahendab.
                            Samamoodi, tusane pilk incl.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Kas teistelt kipub ka Bolt Food viimasel ajal tasuta laentsi võtma? Mul siin keskeltläbi üle ühe tellimuse tehakse topeltbroneering ja tundub, et plaan on venitada tagasikandega ilusti 14 tööpäeva.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Käisin Mustamäe Spaas ja, no türa, see oli ikka koht!

                                Esiteks on seal reaalselt saun, kus laulab Jaan Tätte! Reaalselt! Jaan Tätte!!!! Mitte küll nurgas kitarriga, vaid kõlaritest. Täiesti kuld oleks teada, mis Jaan Tätte ise tunneb, kui ta sinna sisse astub ja mõtleb, et türa, mis muusika...

                                Teiseks. Mida vittu on Eesti spaades valesti dušidega? Mustamäe spaa 21+ osas oli ÜKS/uno/üks/1 dušš, mida pidid otsima kuskilt kuradi nurga tagant hammami ees. Leilisauna juures oli küll see külma veega tünn, mida said endale kaela tõmmata, aga dušše pole. Sisuliselt läks iga poolboneriga liiga palju õlut joonud jüri ratta molliga mustamäelane lihtsalt basseini, sest pesemine ongi mõttetu, kui bassus on vesi, rsk!

                                Ja mis kuradi värk on saunas mölisemisega. Uksel on faking silt, mis peaks tähendama, et ära mölise saunas. Siis saabuvad mingid daamid ja panevad täie vokoodriga "Maimul on PERHis praegu üsna raske töö, aga muidu ütleb, et täitsa okei haigla"; "Jah, eks see Mustamäe ongi selline tore koht, et kõik käe juures." Ma ütlesin seepeale enda kaaslasele: "SIIN ON NII MÕNUSALT VAIKNE JA RAHULIK! EI USUKSKI, ET EESTIS NII TORE SPAA ON!"

                                Või mis värk on nende saunade nimedega? Vihasaun ja mudaravila - ok, saan aru, mis värk on. Aga siis tuleb mingi saun nimega "armupesa", sisse minnes tundus, et vist soolasaun? Või siis mingi saun "tšikibriki", mis vist aurusaun. Riietusruumi uksel oli näiteks silt "Saunas on parem kui voodis", et siis armupesas oleks võinud kaaslannat bängima hakata või?

                                Ja no see sisekujundus. Tule taevas appi. Mingi kunstmuru tätte sauna seintel. Või mingid kuradi tädi Tamara korterist võetud lühtrid laes.

                                Oh, see oli alles elamus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X