320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    stiilidest.
    Üks päev mõtleisn, et R2s pole vist üldse Reaggeton ja co kastmes saadet, Bashment ei loe.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Üldiselt võib arvata, et kuna inimestele pakutavat audiomaterjali ja ka neid "ajakirjanikud räägivad asju"-saateid on nõnda palju, siis kuulatavus langes ka Lepik-Himma ajal. Lisaks kõigele polnud nad ka nii polariseerivate tüüpidega, et raske näha, et nende pealt sai kuulatavus tõusta. Toredad ja targad inimesed, aga, noh, kuidagi silma paista, keeruline.
      seesama Himma oli viimases "Laseris" R2 õhtuse vööndi ärakaotamise teemal uskumatult ülbe ja üleolev.

      Kommentaar


        Lepik on ju vaoshoitum Moora.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kui R2-st väheke juttu, siis loomulikult ka Saaremets suuremalt pildis, aga tema ise ju eetrist ei kaduvat.

          Kommentaar


            Hetkel paistab asi välja nõnna, et täna võetakse maha õhtu ja... millepärast peaks riiklik raadio konkureerima erakateg... et nuh, järgmine samm on juba r2 sulgemine.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Puhtalt tunnetuse pealt, siis jah.

              Kommentaar


                helistad pühade ajal tasuta perearsti nõuandeliinile. sealt soovitatakse lapsele retsepti saamiseks helistada Confido lühinumbrile, kus kõneminut 2,50. helistad siis sinna, kuulad pika mitmekeelse teavituse ära, et tasuline jne. ja siis saad teate, et kõik arstid on hõivatud. ja nii kolm korda järjest. tasuta perearsti nõuandeliini teenindab riigi kulul samuti Confido. tundub päris tulusa skämmina.

                Kommentaar

                Working...
                X