320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Käisin Mustamäe Spaas ja, no türa, see oli ikka koht!

    Esiteks on seal reaalselt saun, kus laulab Jaan Tätte! Reaalselt! Jaan Tätte!!!! Mitte küll nurgas kitarriga, vaid kõlaritest. Täiesti kuld oleks teada, mis Jaan Tätte ise tunneb, kui ta sinna sisse astub ja mõtleb, et türa, mis muusika...

    Teiseks. Mida vittu on Eesti spaades valesti dušidega? Mustamäe spaa 21+ osas oli ÜKS/uno/üks/1 dušš, mida pidid otsima kuskilt kuradi nurga tagant hammami ees. Leilisauna juures oli küll see külma veega tünn, mida said endale kaela tõmmata, aga dušše pole. Sisuliselt läks iga poolboneriga liiga palju õlut joonud jüri ratta molliga mustamäelane lihtsalt basseini, sest pesemine ongi mõttetu, kui bassus on vesi, rsk!

    Ja mis kuradi värk on saunas mölisemisega. Uksel on faking silt, mis peaks tähendama, et ära mölise saunas. Siis saabuvad mingid daamid ja panevad täie vokoodriga "Maimul on PERHis praegu üsna raske töö, aga muidu ütleb, et täitsa okei haigla"; "Jah, eks see Mustamäe ongi selline tore koht, et kõik käe juures." Ma ütlesin seepeale enda kaaslasele: "SIIN ON NII MÕNUSALT VAIKNE JA RAHULIK! EI USUKSKI, ET EESTIS NII TORE SPAA ON!"

    Või mis värk on nende saunade nimedega? Vihasaun ja mudaravila - ok, saan aru, mis värk on. Aga siis tuleb mingi saun nimega "armupesa", sisse minnes tundus, et vist soolasaun? Või siis mingi saun "tšikibriki", mis vist aurusaun. Riietusruumi uksel oli näiteks silt "Saunas on parem kui voodis", et siis armupesas oleks võinud kaaslannat bängima hakata või?

    Ja no see sisekujundus. Tule taevas appi. Mingi kunstmuru tätte sauna seintel. Või mingid kuradi tädi Tamara korterist võetud lühtrid laes.

    Oh, see oli alles elamus!
    Mida sa sealt läbihooratud tavalise hinnaga suurima magala keskel asuvast Spaast leida loodad? Enda viga kui selline optimist oled, et sealt romantikat ja rahu leida lootsid. Sa suure restorani eksperdina ei lähe ju ka kuhugi hesburgerisse ja ei oota ju mingit maitseelamust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Mida sa sealt läbihooratud tavalise hinnaga suurima magala keskel asuvast Spaast leida loodad? Enda viga kui selline optimist oled, et sealt romantikat ja rahu leida lootsid. Sa suure restorani eksperdina ei lähe ju ka kuhugi hesburgerisse ja ei oota ju mingit maitseelamust.
      Mingil põhjusel on räägitud sellest spaast, et "see on ikka maruhea" ja "lapsi seal pole".

      Kommentaar


        Mida sa loodad kohast, mis pidevalt müüb odavaid vouchereid et babulad saaksid oma rasvu sulatamas käia
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          "Balti energiaregulaatorid on analüüsi tulemusi tutvustanud Nord Poolile, kes on lubanud oma tooteid ja protsesse täiustada."

          Mäletamist mööda planeeriti hinnapiiri tõstmist.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Kas teistelt kipub ka Bolt Food viimasel ajal tasuta laentsi võtma? Mul siin keskeltläbi üle ühe tellimuse tehakse topeltbroneering ja tundub, et plaan on venitada tagasikandega ilusti 14 tööpäeva.
            Pole midagi teha, juhid teenivad megapalka ja võtavad divikaid, aga ettevõte on ilusti miinuses. Eks nii käibki tänapäeval, "tulevikus oleme plussis". Ja cashflow on king, selliste 1000ndete topeltsummade arvelt saavad paar arendusjuhti kuupalga kätte.

            Kommentaar


              Kristiine O`Learys teenindus on by far kõige..... veidram, mida ma olen kogenud. Ja ma pole üldse nõudlik teeninduse osas ja minu üllatamiseks peab ikka pingutama.
              Kõigepealt toodi laud mingit kama täis, mida keegi tellinud ei olnud ja kui arusaamatult otsa vaatasin teenindajale, siis tuli mokaotsast - ah ise arveldage pärast ja läks minema. Noh, see selleks. Siis aeti lauast minema, sest "oi sorry, aga meil on siin topeltbroneering..... "
              möh.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kristiine O`Learys teenindus on by far kõige..... veidram, mida ma olen kogenud. Ja ma pole üldse nõudlik teeninduse osas ja minu üllatamiseks peab ikka pingutama.
                Kõigepealt toodi laud mingit kama täis, mida keegi tellinud ei olnud ja kui arusaamatult otsa vaatasin teenindajale, siis tuli mokaotsast - ah ise arveldage pärast ja läks minema. Noh, see selleks. Siis aeti lauast minema, sest "oi sorry, aga meil on siin topeltbroneering..... "
                möh.
                Viimase 10-20 aastaga pole teeninduse tase tõusnud siinmail. Ikka ja jälle kuuled selliseid lugusid.
                Väljaõpe on kas 0 v siis kui isegi mingi ime läbi on korralik, siis indiviid kes on palgal, ei peaks eluilmaski töötama sellises valdkonnas. A ettevõtja vabandus on alati et kedagi pole võtta (sellise raha eest, millest kõrgemat ta muidugi ei suvatsegi kunagi maksta). Kuidagi nullring peaga vastu seina.
                Mulle endale meeldivad veel need, kes tip'i tahavad, kuigi on enne mitu ämbrit juba teinud.

                Kommentaar


                  Äripäeva e-pood.

                  Normaalsed filtrid, sorteerimised ja otsing jätab tugevalt soovida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Äripäeva e-pood.

                    Normaalsed filtrid, sorteerimised ja otsing jätab tugevalt soovida.
                    See pole veel midagi!

                    Laod ostukorvi kaupa täis ja proovid maksta. Error, error, error...Kõige toredam on see ostukorvi viskab tühjaks ja hakka otsast peale ükshaaval uuesti asju ostukorvi lisama. Ja siis uuele ringile. Uus error ja ostukorv tühi. Uttiv!

                    Kommentaar


                      Limpa Instagrami veits silmates tekib küsimus, et mille eest Helme ja Loosaar ikka süüdi mõisteti?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        dpd suudab labi oma tutarettevotte 4 paevaga toimetada nizzast eestisse paki, kull aga nad pole suutnud 5 paevaga toimetada pakiautomaati. irooniliselt kombel asub pakiautomaat 12 km kaugusel nende laost, kirjutan neile ja uurin mis nalja te korraldate ja milles on kusimus. vastuseks saan klassikaliselt lakoonilised vastused - vaga vabandame ja saadame lattu meeldetuletuse, see meeldetuletus on muidugi kestnud 5 paeva ja endiselt tracking naitab, et pakk tollab laos. selle asemel, et dpd esineb kui palju pakiautomaate neil, voiks investeerida kulleritesse ja toomahu kvaliteeti. uldjuhul valin alati kui valikus on dhl, fedexi, upsi expressi, maksad natukene rohkem aga kindlalt kohal ja no bullshit. homme on 6 paev ja motlen, et ehk peaks tegema vana hea triki ja ahvardama meediaga, pidavat alati tootama.

                        Kommentaar


                          Möller Auto - Klienditeenindus on täiesti olematu, telefoni teel on pea võimatu kedagi kätte saada - administraator istub seal vist niisama ilu pärast. Vahest jääb mulje, et autoga tekitavad jamad pärast seda kui auto on nende juures nö "hoolduses" käinud, hakkab juba iga aastaseks probleemiks saama. 5 aastaga olen teinud järelduse, et enam nende käest midagi ei osta ja üldiselt hoian nüüd volkarist, skodast jms pika kaarega eemale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                            Möller Auto - Klienditeenindus on täiesti olematu, telefoni teel on pea võimatu kedagi kätte saada - administraator istub seal vist niisama ilu pärast. Vahest jääb mulje, et autoga tekitavad jamad pärast seda kui auto on nende juures nö "hoolduses" käinud, hakkab juba iga aastaseks probleemiks saama. 5 aastaga olen teinud järelduse, et enam nende käest midagi ei osta ja üldiselt hoian nüüd volkarist, skodast jms pika kaarega eemale.
                            Topauto ehk siis Seat - üks vagi osa, nende klienditeenindusega olen küll siiani rahule jäänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              dpd suudab labi oma tutarettevotte 4 paevaga toimetada nizzast eestisse paki, kull aga nad pole suutnud 5 paevaga toimetada pakiautomaati. irooniliselt kombel asub pakiautomaat 12 km kaugusel nende laost, kirjutan neile ja uurin mis nalja te korraldate ja milles on kusimus. vastuseks saan klassikaliselt lakoonilised vastused - vaga vabandame ja saadame lattu meeldetuletuse, see meeldetuletus on muidugi kestnud 5 paeva ja endiselt tracking naitab, et pakk tollab laos. selle asemel, et dpd esineb kui palju pakiautomaate neil, voiks investeerida kulleritesse ja toomahu kvaliteeti. uldjuhul valin alati kui valikus on dhl, fedexi, upsi expressi, maksad natukene rohkem aga kindlalt kohal ja no bullshit. homme on 6 paev ja motlen, et ehk peaks tegema vana hea triki ja ahvardama meediaga, pidavat alati tootama.
                              Minu ja minu sõprade kogemus DPD delayde puhul on see, et pakk on viga saanud ja nad üritavad taustal sinu teadmata seda klattida. Juhtunud rohkem, kui mõned korrad viimasel 3-4 aastal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                                Möller Auto - Klienditeenindus on täiesti olematu, telefoni teel on pea võimatu kedagi kätte saada - administraator istub seal vist niisama ilu pärast. Vahest jääb mulje, et autoga tekitavad jamad pärast seda kui auto on nende juures nö "hoolduses" käinud, hakkab juba iga aastaseks probleemiks saama. 5 aastaga olen teinud järelduse, et enam nende käest midagi ei osta ja üldiselt hoian nüüd volkarist, skodast jms pika kaarega eemale.
                                Mis esindus? Jõhvi omas olen aastaid käinud, null probleemi siiani, väga professionaalne teenindus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X