320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust

    Mis esindus? Jõhvi omas olen aastaid käinud, null probleemi siiani, väga professionaalne teenindus.
    Antud juhul on tegemist Ülemiste/Peetri esindusega.

    Kommentaar


      Alexela klienditeenindus on nii fking rumal, et selle asemel, et neile yks leping juurde viia, viin ka vist vana yldse veel ära.

      Kommentaar


        Kas mõni hea sidrunimaitseline jäätis ka on Eestis müügil? Tänane see va eriti rammusa-kategoorias olev oli ikka nagu mingi suhkrusidrun.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          tegelt mingit nuttu ja hala ei olegi, sest natukene uurisin ja puurisin mis asi see kurat on mu lemmik lihatootel aga valja ei moelnudki, ajas rohkem naerma kui halama. pilt ja toode tehtud eile ja taiesti legit. ostetud juri grossi poest. kui kellegil mingeid loogilisi vastuseid mis see on, siis sheerigu. mustika siimaani. 348361337_1441059296641893_204337758248812298_n.jpg.348380653_964290788233640_9185310280641834487_n.jpg

          Kommentaar


            Strippari glitter?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              ma ei tea mis sitt see on. kirjutasin hkscani, vastatud pole. juba sportlikust huvist tahaks teada mis see on ja kuidas uldse voimalik. strippar marco tootab kuskilt farmis on ka muidugi variant.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                ma ei tea mis sitt see on. kirjutasin hkscani, vastatud pole. juba sportlikust huvist tahaks teada mis see on ja kuidas uldse voimalik. strippar marco tootab kuskilt farmis on ka muidugi variant.

                Kommentaar


                  "Slava Ukraini revisjonist selgus, et midagi ei selgunud, sest ukrainlased dokumente ei saatnud"

                  Paistab, et ausate valede nõuandjad on end distanseerinud, sest algselt ohjati olukorda nii nagu vaja, kuid nüüd... halenaljakas.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Elektrilevi juht Mihkel Härm tõdes, et elektri võrgutasude kasvu aitaks ära hoida elektri senisest suurem tarbimine. Konkreetselt rääkides näeb ta, et tasude tõusmise pidurdamiseks peaks tarbimine kasvama 10% jagu. Pelgalt kodused tarbijad sellist kasvu Härmi sõnul ära ei tee, vaid selle jaoks peavad poliitikud tema sõnul meelitama Eestisse mõne tööstuse.  Hiljuti kohtus Härm riigikogulastega, kes […]


                    Ma mäletan, et võrgutasu tõusis viimati, sest elektri hind tõusis ja siis see tekitas rohkem tööd.
                    Ja siis veel manitseti, et tarbime elektrit liiga palju.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kristiine O'Learys teenindus. Sitt ja aeglane. Härrad ootasid oma õlut kokku 1h. Seejuures pidid vahepeal seda 4-5x veel küsima ja meelde tuletama. Muidu vist ootaks siiani.

                      Kommentaar


                        Nahui R2 "Olukorrast riigis" maha võtab. See oluliselt parem kui Vikerraadio Samosti pläust.

                        Kommentaar


                          Kuulatavust põle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kuulatavust põle.
                            Võtku BSH siis liikmeks puci küll.

                            (Telliva) lugeja küsimus ka, et kuidas tehniliselt raadiojaama kuulatavust mõõdetakse? Järgmisel kuul (siis ka tellin) küsimus, et kuidas teles jne. Kindlasti on kaetud teema, aga kordamine tarkuse ema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kuulatavust põle.
                              Sellises asjas seda ometi taga ei aeta. Kui liberaalne saade pannakse kinni ja konservatiivne jäetakse alles, räägib see samostimaalaste totaalsest ülekaalust err-is.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                                Võtku BSH siis liikmeks puci küll.

                                (Telliva) lugeja küsimus ka, et kuidas tehniliselt raadiojaama kuulatavust mõõdetakse? Järgmisel kuul (siis ka tellin) küsimus, et kuidas teles jne. Kindlasti on kaetud teema, aga kordamine tarkuse ema.
                                Raadios siiamaani mingi seltskond täidab vist päevikuid v, teles see valim mõõdikuga + VOD nüüd ka. Nendest jutuvada saadetest miskipärast just Samost ja Aaspõllu külge jäänud, ideaalis võiks panna kokku Samost/Himma paari, aga seda muidugi ei juhtu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X