320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hiina tolliametnikud ei lubanud Shanghais toimuvale EXPO maailmanäitusele plaate Arvo Pärdi heliteosega “Kanon Pokajanen”. Samuti ei lubanud hiinlased Eesti paviljonil kingitustena kasutada plaati, millel kõlab Metsatölli ja Eesti Rahvusmeeskoori esituses Veljo ­Tormise “Raua needmine”.

    toome sealt välja: Kohtumisel Hiina tsensuuriga avanes Tiiveli silmadele pilt, kus umbes 150 tsensorit töötasid palehigis arvutite taga 190 riigi heliplaatide, kokaraamatute, loodusfotode ja riiklike reklaambuklettide kallal, et sealt ohtlikku kultuuriterrorismi avastada.

    Tolliametis on mitu kuud kinni hoitud ka Erki-Sven Tüüri, Riho Sibula ja Ultima Thule loomingut. Nende kahjulik mõju hiinlaste vaimsele tervisele on alles selgitamisel. Nendega koos on tollis ka Väikeste Lõõtspillide Ühingu plaat.

    Kommentaar


      Kas teate seda nalja, mida pededele ei räägita?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Kas teate seda nalja, mida pededele ei räägita?
        tean küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Kas teate seda nalja, mida pededele ei räägita?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            http://clarksonpansy.ytmnd.com/

            Kommentaar


              Jänes hüppab mööda metsa. Näeb karu.
              "Tere, karu! Mul on sulle kaks küsimust."
              "Noh, küsi."
              "Majatäis rahvast, uksi ja aknaid pole ees - mis see on?"
              Karu mõtleb tükk aega.
              "Perse?"
              "Ei ole perse! See on kurk. Aga hea küll, teine küsimus. Kaks ora, kaks rõngast - mis see on?"
              Karu mõtleb jälle tükk aega.
              "Perse?"
              "Ei ole perse, karu! Kus see siis perse on! Need on käärid!"
              Jänes hüppab minema. Karu astub edasi ja näeb hunti.
              "Hunt, tule siia!"
              "Noh?"
              "Ma küsin sult: mis see on - persetäis kurke?"
              Hunt mõtleb tükk aega.
              "Kurat, ei tea."
              "Mina ka ei tea, aga näe, jänes ütleb, et käärid."
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Tänases raadiosaates "Mehed ei nuta" oli lõbus dialoog:
                Peep Pahv: "Ma olen väga suur iluuisutamise spetsialist, mäletan kõiki neid Katarina Wittusid ja..."
                Jaan Martinson: "Peep, Katarine Wit-te!!"

                Kommentaar


                  http://www.virumaateataja.ee/?id=275004

                  "Eile õhtul valetas alaealine noormees Rakveres teatri taga pargis tütarlapsele mulje avaldamiseks, et tema põlve purustasid abipolitseiniku tulistatud kaks kuuli."

                  Kommentaar


                    Following on from the rather controversial list Top 20 Football Players Of All Time, we are now presenting the top 10 best footballers who never played in

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu
                      Kus siin nali on?
                      ma lampi, ei oskand mujale panna

                      Kommentaar


                        Mul vedas meeletult! Käisin oma tüdrukuga ligi aasta, siis otsustasime abielluda. Vanemad abistasid meid igati, sõbrad olid toeks. Ja minu neiu - tema oli lausa muinasjutt!
                        Ainus, mis mind rahutuks tegi, oli tema õde.
                        Õde oli 20-aastane, kandis pidevalt miniseelikuid, liibuvaid pluusikesi sügava dekolteega. Alati, kui ta oli minu lähedal, kasutas ta võimalust,
                        et kummardada sügavalt ja demonstreerida oma püksikuid vöi ümaraid rindu.
                        Ma olin kindel, et see ei olnud juhus, kuna ta teiste juuresolekul kunagi niiviisi ei teinud.
                        Ühel päeval helistas mulle see linnukene ja palus nende majast läbi tulla, et pulmakutseid läbi vaadata. Kui ilmusin, oli ta üksinda.Ta hakkas mulle rääkima, et tal on minu vastu tunded ning tugev soov minu järele. Ja et ta ei suuda kuidagi sellest üle saada.Ta ütles mulle, et tahab minuga armatseda, vaid üks ainus kord, enne kui ma abiellun. Ma olin äärmiselt jahmunud ja ei osanud talle midagi vastata....
                        Siis ta ütles: "Ma lähen ülakorrusele. Kui sa soovid, tule mulle järele ja lihtsalt võta mind."
                        Ma olin šokeeritud. Ma seisin seal nagu lollakas, mokk töllakil, kui jälgisin teda mööda treppi ülesse minemas.
                        Kui ta oli ülesse jõudnud, võttis ta püksikesed jalast ja heitis need minule.
                        Ma seisin mõnda aega, pöördusin ringi ja suundusin maja tagaukse poole.
                        Väljusin hoovi, liikusin aiavärava kaudu tänavale, kus seisis minu auto. Ja tänaval, minu auto juures, seisis minu tulevane äi.
                        Ta embas mind, silmad enesel niisked ja ütles: "Me oleme väga rõõmsad, et sa tegid läbi meie väikese katse. Nüüd oleme me kindlad, et meie tütar saab enesele väärika ja õige mehe! Tere tulemas meie perre, poeg!"


                        JA LOO MORAAL: Ära kanna kondoome taskus vaid jäta need autosse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          Mul vedas meeletult! Käisin oma tüdrukuga ligi aasta, siis otsustasime abielluda. Vanemad abistasid meid igati, sõbrad olid toeks. Ja minu neiu - tema oli lausa muinasjutt!
                          Ainus, mis mind rahutuks tegi, oli tema õde.
                          Õde oli 20-aastane, kandis pidevalt miniseelikuid, liibuvaid pluusikesi sügava dekolteega. Alati, kui ta oli minu lähedal, kasutas ta võimalust,
                          et kummardada sügavalt ja demonstreerida oma püksikuid vöi ümaraid rindu.
                          Ma olin kindel, et see ei olnud juhus, kuna ta teiste juuresolekul kunagi niiviisi ei teinud.
                          Ühel päeval helistas mulle see linnukene ja palus nende majast läbi tulla, et pulmakutseid läbi vaadata. Kui ilmusin, oli ta üksinda.Ta hakkas mulle rääkima, et tal on minu vastu tunded ning tugev soov minu järele. Ja et ta ei suuda kuidagi sellest üle saada.Ta ütles mulle, et tahab minuga armatseda, vaid üks ainus kord, enne kui ma abiellun. Ma olin äärmiselt jahmunud ja ei osanud talle midagi vastata....
                          Siis ta ütles: "Ma lähen ülakorrusele. Kui sa soovid, tule mulle järele ja lihtsalt võta mind."
                          Ma olin šokeeritud. Ma seisin seal nagu lollakas, mokk töllakil, kui jälgisin teda mööda treppi ülesse minemas.
                          Kui ta oli ülesse jõudnud, võttis ta püksikesed jalast ja heitis need minule.
                          Ma seisin mõnda aega, pöördusin ringi ja suundusin maja tagaukse poole.
                          Väljusin hoovi, liikusin aiavärava kaudu tänavale, kus seisis minu auto. Ja tänaval, minu auto juures, seisis minu tulevane äi.
                          Ta embas mind, silmad enesel niisked ja ütles: "Me oleme väga rõõmsad, et sa tegid läbi meie väikese katse. Nüüd oleme me kindlad, et meie tütar saab enesele väärika ja õige mehe! Tere tulemas meie perre, poeg!"


                          JA LOO MORAAL: Ära kanna kondoome taskus vaid jäta need autosse!

                          trra eppic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Mul vedas meeletult! Käisin oma tüdrukuga ligi aasta, siis otsustasime abielluda. Vanemad abistasid meid igati, sõbrad olid toeks. Ja minu neiu - tema oli lausa muinasjutt!
                            Ainus, mis mind rahutuks tegi, oli tema õde.
                            Õde oli 20-aastane, kandis pidevalt miniseelikuid, liibuvaid pluusikesi sügava dekolteega. Alati, kui ta oli minu lähedal, kasutas ta võimalust,
                            et kummardada sügavalt ja demonstreerida oma püksikuid vöi ümaraid rindu.
                            Ma olin kindel, et see ei olnud juhus, kuna ta teiste juuresolekul kunagi niiviisi ei teinud.
                            Ühel päeval helistas mulle see linnukene ja palus nende majast läbi tulla, et pulmakutseid läbi vaadata. Kui ilmusin, oli ta üksinda.Ta hakkas mulle rääkima, et tal on minu vastu tunded ning tugev soov minu järele. Ja et ta ei suuda kuidagi sellest üle saada.Ta ütles mulle, et tahab minuga armatseda, vaid üks ainus kord, enne kui ma abiellun. Ma olin äärmiselt jahmunud ja ei osanud talle midagi vastata....
                            Siis ta ütles: "Ma lähen ülakorrusele. Kui sa soovid, tule mulle järele ja lihtsalt võta mind."
                            Ma olin šokeeritud. Ma seisin seal nagu lollakas, mokk töllakil, kui jälgisin teda mööda treppi ülesse minemas.
                            Kui ta oli ülesse jõudnud, võttis ta püksikesed jalast ja heitis need minule.
                            Ma seisin mõnda aega, pöördusin ringi ja suundusin maja tagaukse poole.
                            Väljusin hoovi, liikusin aiavärava kaudu tänavale, kus seisis minu auto. Ja tänaval, minu auto juures, seisis minu tulevane äi.
                            Ta embas mind, silmad enesel niisked ja ütles: "Me oleme väga rõõmsad, et sa tegid läbi meie väikese katse. Nüüd oleme me kindlad, et meie tütar saab enesele väärika ja õige mehe! Tere tulemas meie perre, poeg!"


                            JA LOO MORAAL: Ära kanna kondoome taskus vaid jäta need autosse!
                            lucky bastard!

                            Kommentaar


                              Click "Like" if, you do like. Thanks to Stephen Fry for his lovely Tweet about this video. Downfall DVD: http://www.amazon.com/gp/product/B0009RCPUC?ie=UTF8&...

                              Kommentaar


                                "The England team visited an orphanage in Cape Town today. "It's heartbreaking to see their sad little faces with no hope" said Jamal aged 6."

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X