320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes selle siia toppis? see oli ebaterve huumori all.

    Kommentaar


      Lisaks sellele, et tegemist oli kohe ülima idiootsusega, siis nüüdseks ollakse vähemalt nädal asjaga hiljaks jäädud - kogu maailm juba dislaigib seda tõmblemist.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar



          parem kui kõik gangnam styleid ja harem sheigid kokku

          Kommentaar


            jääb väga sinna harlem sheigi tasemele, lihtsalt ei saa nii popiks. Ei, eksin, tasemelt isegi all, sest nii palju ei saa ju ometigi ühte asja teha. Lisaks veel teiste vara hävitamine, mis pole normaalne tegevus. Aga eks ma san aru - 14-aatased selle valmis treisid, eks samavanust publikut on neile ka piisavalt.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Ei leia samuti, et seal midagi naljakat üldse oleks. Ehk on asi minu halvas ''huumorisoones'', kuid kahtlen.
              Pigem on see järjekordne lausdebiilsus uuel tasandil kus juba lõhutakse võõrast vara.

              Kommentaar


                Kui jackass teeks siis oleks kõik okei ?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ei oleks, nende "naljasoonega" minu oma sammuti ei ühti.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar




                    Video küll portugalikeelne, kuid lühiteema siis selline:

                    Tüüp läks apteeki röövima ja samal ajal pandi tal auto apteegi eest kellegi teise poolt pihta.

                    Lõpuks käsi laiutades virutati talt veel varastatud asjad ka käest.

                    Mees läks veel lolli peaga politseisse, aga seal oli samal ajal ka apteegi omanik ja mees läks koheselt kinni

                    Tüüp oli veel väga imestunud kui vägivaldne see elu on.
                    Reporter küsis, et kas auto oli tema oma et politseisse tuli avaldust tegema.

                    Tüüp ütles, et see mis pihta tema poolt pandud on tema oma.
                    Nii et lähed vargile ja lõpptulemusena oled veel vaesem, sest tehakse teiste varaste poolt tühjaks
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Benettoni jälgedes:

                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Pealtkuuldud telefonivestlus bussijaamas(kõlar oli sisse lülitatud):
                            Poiss: “Tere, mis teed?”
                            Tüdruk(kõlaris): “Ma igatsen su järgi, ma armastan ju sind, ma ju ei saa ilma sinuta. Aga sina?”
                            Poiss: “Frankfurterit söön."
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X