320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Antud sait, kust sama tekst leiti, oli esimene, mis pähe tuli. Säilib eeldus, et sama tekst on väljastatud teatud kolmandal saidil varem, kui 21.20.11 - uurimine kestab.
    CSI Soccernet.ee Foorum.
    Mina olen endiselt kõigest sõnumitooja, kellega võeti ühendust isikliku meili vahendusel, tõendeid avalikustades, rikuks see minu privaatsust.
    PS, millisele giljotiinile? See redel, millel üks pulk puudu on?

    Kommentaar


      ja nüüd võiks keegi kogu selle ebaõnnestunud dr watsoni jutu auhinnamöla teemasse ümber visata.

      e: fitti, sina või
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Hahaha. Ma ei oska muud öelda, kui et olen meelitatud, et minu kirjutatud tekst on sõna-sõnalt laias internetiavaruses liikvele läinud. Ei tea, kas peaks hoopis ise pihi-neti kohtusse kaebama?

        Ps mul on sügavalt pohlad, kas see post võidab mingi auhinna või mitte. Aga väide, nagu oleks ma mingi odav plagiaator, on küll solvav. Ma nõuan, et kasutaja mambojambo minu ees avalikult vabandaks.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          kui on aega raisata meilidele ja uurimisele ja CSI vaatamisele, siis on aega ka regada - tehku kasutaja ja rääkigu otse. kui kasutajanime ei oska valida, siis pakun omaltpoolt 'sügav kurk', 'Deep throat' ja 'deep thought'.

          -e- mambojambo on ka ok kasutajanimi, kui see veel saadaval on.
          -e2- fitti juba tegi sama nalja. wtf. dream within a dream within a dream withing a dream?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            sitt möla.

            Parem otsime vastust ja anname "Mädamuna rändkarika" foorumlasele, kes on kõige rohkem ignoorlisti topitud. Minu poolt kõigile 0 punkti kahjuks.

            Tulistagem!


            Edit: Jasper saatis oma listi mulle postkasti. Et võite veel saata ja ma teen lõpus kokkuvõtte.

            Kommentaar


              Paul500 on varikas, et sa teaksid

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Paul500 on varikas, et sa teaksid
                varikas või mitte, aga arendus ja closure olid teemal väga head.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Ei vaidlegi vastu, et ta auhinda väärt on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Aga väide, nagu oleks ma mingi odav plagiaator, on küll solvav. Ma nõuan, et kasutaja mambojambo minu ees avalikult vabandaks.
                    Plagiaatori teema on suva, vihje oli just, et see lugu on välja mõeldud, ehk postitasid ise selle sinna pihtimis lehele? mul suva. Nõustusin seda siia ise kirjutamast just sp, et tundus üsna eepiline, et keegi sellist juttu tõsimeeli võtta suudaks.
                    Teine lause....mõtled arvatavasti mind? avalik vabandus..või muidu?!?!
                    Muidu, see tekst...'stiilselt üle laiba hüppamisest' ja 'laiba kardinatesse peitmisest'.....wtf? Kui mina kirjutaks, kuidas ma kottidega elus oravaid surnud oravateks muutsin, ilma kästi kasutamata, hui keegi usuks...
                    Ei soovi enam vastulauseid, case closed.

                    Kommentaar


                      mul on nõrkus.


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      case closed.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                        Plagiaatori teema on suva, vihje oli just, et see lugu on välja mõeldud, ehk postitasid ise selle sinna pihtimis lehele? mul suva. Nõustusin seda siia ise kirjutamast just sp, et tundus üsna eepiline, et keegi sellist juttu tõsimeeli võtta suudaks.
                        Teine lause....mõtled arvatavasti mind? avalik vabandus..või muidu?!?!
                        Muidu, see tekst...'stiilselt üle laiba hüppamisest' ja 'laiba kardinatesse peitmisest'.....wtf? Kui mina kirjutaks, kuidas ma kottidega elus oravaid surnud oravateks muutsin, ilma kästi kasutamata, hui keegi usuks...
                        Ei soovi enam vastulauseid, case closed.
                        Nõuan samuti avalikku vabandamist fitti ees.
                        Tulla välja jutuga, et see jutt on plagiaat, siis kisa peale postitust muuta ja hakata hoopis rääkima väljamõeldud loost...ise samal ajal palud postitusele disklaffi.
                        Ime võmpa! Hetkel oled sina see kes tuli siia oma pasaga tähelepanu noolima.

                        Kordan- nõuan avalikku vabandamist ja ku iseda ei toimu, siis nõuan eluaegset bänni!!!
                        Vabandamise võib ka asendada oma pruudi alastipildiga totside teemas ning proovi sa meid huiata. Me tunneme kohe ära milline on feik naine või liiga hea, et olla tõsi.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Vabandamise võib ka asendada oma pruudi alastipildiga totside teemas ning proovi sa meid huiata. Me tunneme kohe ära milline on feik naine või liiga hea, et olla tõsi.
                          Äkki ta on gay ja postitab sinu pildi?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Äkki ta on gay ja postitab sinu pildi?
                            Ei usu, pigem ikka sinu oma. Sul pidid ju pikad juuksed olema nagu ka enamus su "sõpradel".
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Sul pidid ju pikad juuksed olema nagu ka enamus su "sõpradel".
                              Ma kiilakate naistega koos ei tsilli jah.

                              Mul on hea meel, et sinul ja su geisõpradel on kõigil läikivad kiilakad pead. Sa saad vist Flora fännidega hästi läbi?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma kiilakate naistega koos ei tsilli jah.

                                Mul on hea meel, et sinul ja su geisõpradel on kõigil läikivad kiilakad pead. Sa saad vist Flora fännidega hästi läbi?

                                Minu sõpradel pole pikki juukseid nagu tüdrukutel ja ükski normaalne mees ei kasvata ka minu arvates omale pikki juukseid. Pikad juuksed mehel on sama hea kui kleit mehe seljas. Sellise tussu mulje jätab kohe.
                                Flora fännidega saan normaalselt läbi, vähemalt nendega keda isiklikult tunnen.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X