320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kenny's Heroes
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Surm suutis üleminekutasu kokku saada, aga jättis agendile maksmata?
    salvestame

Leave a comment:

• Tofoa
    replied

Algselt postitas boobek Vaata postitust

18% üleriigiline toetus venitab ta vaevu teise ringi.

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Kust sa oma infot saad? Esimene voor on päris igav, teised jääbad Macronist ja Le Penist juba üpris kaugele...

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...on#First_round

Teine voor tuleb vähe põnevam, aga üldiselt kehtib reegel, et võimulolija toetus viimase paari nädalaga tõuseb, rivaalil langeb (vt nt. Sarkozy vs Hollande, kus Hollande võitis lõpuks oluliselt napimalt kui kohe esimese vooru järel pollitud 56-44).

Algselt postitas boobek Vaata postitust

Ka Ungaris pidi "ühinenud" opositsioon Orbani võimult kukutama. Vähemalt arvamusküsitlused näitasid seda. Kuidas tegelikuses läks?

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Ei näidanud, kindlat Orbani võitu näitasid. https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...olling_results
    Ma veel ei tea, kuidas see lõpeb, aga senimaani on väga nauditav diskussioon olnud.

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Induktsioon-Priit Aasta kasutajanimi
    Ma ütleks pigem sajandi nimi. Ülivaimukas!

Leave a comment:

• vtp
    replied
    Induktsioon-Priit Aasta kasutajanimi

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Foorum ei tekita minus enam ammu soovi sellisel küsitlusel osaleda. Enamikuga postitajatest ma mingit osadust ei tunne, mistap puudub soov neid kuidagi ritta seada või kommenteerida.
    Keeruline tunda kah, kui sa kedagi siin ei näe.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Foorum ei tekita minus enam ammu soovi sellisel küsitlusel osaleda. Enamikuga postitajatest ma mingit osadust ei tunne, mistap puudub soov neid kuidagi ritta seada või kommenteerida.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kas aasta auhindade madal hääletusaktiivsus tõendab, kui palju rahvast reaalselt uuele foorumile üleminekuga ära kadus?
    Nii ja naa. Iga aastaga on aina vähem inimesi selles formaadis osalenud ja hääli andnud. Mina pole vähemalt 3 aastat hääletanud.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kas aasta auhindade madal hääletusaktiivsus tõendab, kui palju rahvast reaalselt uuele foorumile üleminekuga ära kadus?
    Statistika kohaselt lugemas käiakse endiselt. Aga kindlasti vahepealne ebamugavus mõjutas külastusharjumusi kasvõi postitamise osas, jah.

Leave a comment:

• Saarlane
    replied

Leave a comment:

• Kenny's Heroes
    replied
    Algselt postitas COYI Vaata postitust
    Veits imelik on lugeda jah. Tavaliselt seda "naised on väga kavalad olevused" juttu ajavad:

a) enne Inglismaa MM võitu sündinud kasutajad, kelle peamised oskused elus on sirbi, vasara ja sinise isoleerteibiga nõukogudeaegse väiketehnika parandamine ning Grossi poe alkoletile käibe tekitamine;

b) peale Kreeka EM võitu sündinud kasutajad, kelle peamised isiklikud kogemused naissooga on toimunud rahvusvahelise arvutivõrkude süsteemi "Internet" vahendusel.
    uueaastasalvestus

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    Mul paneb päris tihti foorum kelbast - kord ei näita, et on uued postitused, siis järjekindlusega väidab, et mingis teemas on uus postitus, siis kord hüppab viimase postituse juurde, siis mu enda oma juurde. Siis veel lehtede vahel liikumine tahab harjumist.
    Ja et päris vingatsiks asi ei läheks, siis see automaatne salvestamine on lahe ja muud digitaalse kunsti võimalused ka... mis samas mu arust nagu turvalisuse osas pole kõikse parem, aga veits on poogen ka. Sain südamelt ära vähemalt. Manu imeb vilinal siiski.

Leave a comment:

• vtp
    replied
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis pausist jutt käib?
    Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat. Ilmselt on üleminek kvantiteedilt kvaliteedile.
    Samuti eile postitanud Premmi ennustuse teemasse.
    Kui sinu jaoks on kvaliteet lugeda, mida Mõnu-Vanga parajasti premmi vooruks ennustab, siis ma tean, miks meil järgmise küsimuse osas arvamus lahku läheb.

​​​​​​​Wat? See mis toimus on sinu arvates siis okei?
    Jep. Esiteks muidugi on mul keeruline mõista, kuidas paar kuud koleda foorumi vaatamist üldse kellegi elu rööpast välja viib. Teiseks on see foorum tänaseks jälle suht viisakaks tehtud. Ja kolmandaks ei olnud olukorda arvestades tegijatel ka palju võimalusi, nagu ma olen aru saanud. Ehk auhindu võib jagada kõigile neile, kes ~15 aastat selle peale ei tulnud, et ehk tuleks uuendusi plaanipäraselt teha.

Leave a comment:

• cannuman
    replied

Mis pausist jutt käib?
    Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat.
    Ta on selle teema oma FB seinale ju kolinud

Leave a comment:

• Rein
    replied

Kõige vaimukam postitaja: Annan veel Mõnule, aga tingimusel, et ta oma isealgatatud pausile lõpu teeb. Kõik sõltuvused pole halvad!
    Mis pausist jutt käib?
    Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat. Ilmselt on üleminek kvantiteedilt kvaliteedile.
    Samuti eile postitanud Premmi ennustuse teemasse.

Kaala-nimelise Virginia Woolfi auhinna annan neile, kes uue foorumi üle vinguvad. Jube probleem küll.

​​​​​​​Wat? See mis toimus on sinu arvates siis okei?

Leave a comment:

• cabron
    replied
    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust

+1 liitun kiidusõnadega
    Cool!

Leave a comment:

Working...
X