320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liiga tõsiselt ei võta seda auhindade jagamist?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Liiga tõsiselt ei võta seda auhindade jagamist?
      Kooselu teemast saadud verbaalne kõhulahtisus on ikka moes. Nagu külakoerad, kes oma keti otsas istuvad ja hommikust õhtuni üksteise pealae hauguvad.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Mõnuagent007[/B] (no joke)
        ooda, mida?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          ooda, mida?
          Sest ma arvasin, et ma pole nomineerind sind varem, aga tegelt vist olen. Ühtlasi ka see point, et jalkafoorumis, kedagi puhtalt offtopicu tõttu topi hääletada ei kõla õigelt. Whatevs.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            ooda, mida?
            jõulud ju
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Tofoa, kelleks sa saada tahaksid?

              Nagu... kellena sa n2ed end nt 5 a p2rast?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Tofoa, kelleks sa saada tahaksid?

                Nagu... kellena sa n2ed end nt 5 a p2rast?
                Ma kirjutasin sellest ju mingi aeg.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sa oled ajupestud. Need tunduvad naljakad ainult seetõttu, et peavoolumeedia neid mõnitab. Vaata internetti ja saad teada, et kui head ideed need on. Lisaks sellele näitavad ja räägivad nad, kuidas mittemõistja on TV poolt ajupestud ja lihtsalt mõtlemisvõimetud. Teadlased on ka süsteemi mutrid, nad saavad valetamise eest raha ja need internetis rääkivad on ainsad tõeteadjad.
                  Chemtrail! Juudid! Energiavampiirid! Astraalkeha! Reptiilid! Ravimimaffia! Rahvuslik majandus!
                  Kui kellelgi veel auhinnad valimata.

                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Ma ei vaidle vastu ei uute jõudude vajadusele ega kartellierakondade kriitikale, aga ma ei saa kuidagi olla nõus sellega, et valima peaks sõnaotseses mõttes pooletoobiseid, kelle lubadused on sellised mille puhul iga mõtlev inimene saab aru, et need ei ole lihtsalt võimalikud. See näitab, et nad isegi ei ürita mõistlikke, harituid inimesi panna ennast valima, sest see programm peletab nad eos eemale. Muidugi üldjuhul on nende ütlused meedias seda juba ammu teinud.
                  Ka ise valin niiöelda väikeparteid. Mina valin Vabaerakonda. Kas nad sisse saavad või mitte on omaette teema, aga vähemalt on neil mõistlik programm ja mõistliku jutuga inimesed. Põhilised asjad millele soovitakse keskenduda on riigireform, võimu detsentraliseerimine ja rohkem kohalikule tasandile viimine. Lisaks soovitakse lõpetada erakondade meeletu toetamine riigieelarvest.
                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Krissucool mis erakonna valija sina oled, kui tohib teada?
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ta ju ùtles vabaerakond. Mul tekkis kùss, et kas felipe on endine Lesli snaider?
                  Veel üks variant nomineerimiseks.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    mitte keegi vali sinu välja toodud poste, kloun.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kui kellelgi veel auhinnad valimata.







                      Veel üks variant nomineerimiseks.
                      See Lesli Snaideri küss tuli sellest, et kunagi oli suvekatel mingi noormees, kes nägi välja nagu Wesley Sneijder ja siis hakkasime eiksiga teda Lesli Snaideriks kutsuma. Aga mul on nende nimevahetustega siin kõik nii segamini läinud, et ma täpselt enam ei saa aru, et kes oli kes.
                      p.s. hommikul muidugi koitis, et Lesli kandis pigem nime Ailton. Oeh. Keeruline shit. Kes see Felipe siis täpsemalt oli?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Mnjah, striim vs televiisor. See on sama mis panna mosse ja porsce joonele, sama mis kõrvutada walterit käsitööõllega, sama mis lihast ja luust naine vs kumminaine jne jne jne. Arusaamatu
                        Algselt postitas Stok
                        striim televiisor
                        mosse porsche
                        walter käsitööõlu
                        lihast ja luust naine kumminaine
                        Ma vist striimin edaspidigi.
                        Nomineerime.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mis meenutab mulle seda, et ei tea mis hea pärast "käsitööõlu" ette alati pluss märk pannakse? Ole ainult mees ja pane mingi õllesarnane vedelik pudelisse, silt peale "craft beer", küsi üle mõistuse hinda ning mingi seltskond hakkab asja taevani kohe kiitma.

                          Ja kuidas üldse võrrelda striimi ja televiisorit? Järgmisena võrdleme mobiiltelefoni ja internetti?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mina eelistan ka striimi, kuna striim näitab jalkat. Telekas näitab ainult Meedia Keskpunkti või reklaame

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mina eelistan ka striimi, kuna striim näitab jalkat. Telekas näitab ainult Meedia Keskpunkti või reklaame
                              Lisaks on suur hulk striime kõvasti parema pildiga kui VSB ja striimi annab ka telekasse saata
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Lisaks on suur hulk striime kõvasti parema pildiga kui VSB ja striimi annab ka telekasse saata
                                Mul pole kunagi VSB-d olnud. Ja striimi pole telekasse tõmmanud. Ma ostsin teleka ainult PS-i jaoks ja toaantenn on ajast, kui jalka MMi mängiti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X