320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas ma kopeerin siia meie skaibi tšati, kus ma üritasin sulle tund aega selgitada, mida ma tahan?
    Miks sa kohe ennast nii puudutatuna tunned? Jube teine teema, kus sind mainitakse ja koheselt asud kaitsepositsiooni. A bit strange shit u know.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Miks sa kohe ennast nii puudutatuna tunned? Jube teine teema, kus sind mainitakse ja koheselt asud kaitsepositsiooni. A bit strange shit u know.
      Sa peaksid bännis olema muidu minuteada üldse. Või lubadused ainult meestele?

      Ja endiselt, kas kopeerin või nüüd järsku tuli meelde, et ma jaurasin sinuga pikalt enne, kui soccerneti kirjutasin? Mulle lihtsalt on ennegi silma jäänud, et sa päris täpselt maailmast aru ei saa.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Millest algselt jutt?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Millest algselt jutt?
          See, et Sambaz sai tead mu pärisnime ning sattudes sellest elevusse hakkas seda mulle vastates foorumis kasutama. Ma palusin tal viisakalt seda siiski mitte teha. Mille peale mind saadeti perse. Kuna mulle see siiski ei meeldinud saatsin soccerneti adminnidele päringu.

          Jah, minu kiiks. Aga mulle meeldib teatud anonüümsust säilitada.

          Edasi pöördusin adminnide poole ja Sambaz ei saanud sittagi aru ja siiamaani on hinges.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Sa peaksid bännis olema muidu minuteada üldse. Või lubadused ainult meestele?

            Ja endiselt, kas kopeerin või nüüd järsku tuli meelde, et ma jaurasin sinuga pikalt enne, kui soccerneti kirjutasin? Mulle lihtsalt on ennegi silma jäänud, et sa päris täpselt maailmast aru ei saa.
            Jah, lubadused on ainult meestele, ma olen siiski naine ja diiva. Seega see arvesse ei lähe. Ja las diivad saavad oma õiguse. Jasper tunneb ka kohe ennast puudutatuna, sest talle öeldakse vahel eesnimi.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              See, et Sambaz sai tead mu pärisnime ning sattudes sellest elevusse hakkas seda mulle vastates foorumis kasutama. Ma palusin tal viisakalt seda siiski mitte teha. Mille peale mind saadeti perse. Kuna mulle see siiski ei meeldinud saatsin soccerneti adminnidele päringu.

              Jah, minu kiiks. Aga mulle meeldib teatud anonüümsust säilitada.

              Edasi pöördusin adminnide poole ja Sambaz ei saanud sittagi aru ja siiamaani on hinges.
              Su pärisnimi ei ole muidugi eriline saladus. Seda on kunagi teised ka kasutanud, et vast midagi hullu ei juhtu sellest.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Su pärisnimi ei ole muidugi eriline saladus. Seda on kunagi teised ka kasutanud, et vast midagi hullu ei juhtu sellest.
                Minuteada panustamise teemast väljas mitte.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Seda vist küll, jah. Samas kogu see internetis eksisteeriv anonüümsus on üsna petlik, siin kindlasti liigub ka inimesi, kes suudavad minu kasutaja ja pärisisiku kokku panna paari postituse põhjal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Seda vist küll, jah. Samas kogu see internetis eksisteeriv anonüümsus on üsna petlik, siin kindlasti liigub ka inimesi, kes suudavad minu kasutaja ja pärisisiku kokku panna paari postituse põhjal.
                    Kindlasti esineb ja kindlasti on see megaeasy. Aga kui ma viisakalt midagi paluks, siis kas sa a) nõustuksid ja teema oleks ammendatud b) reageeriksid megaüle, saadaksid küsija perse ja aegajalt nimetaksid teda pussyks, kes üritab tema selja taga! asju kittuda.

                    Aga okei, las ta olla.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ei, aga Olympiacosel on vaja kodus võita skooridega 2-0, 3-1 või sealt edasi vähemalt kolme väravaga. Kui keegi suudab sellise edu maha mängida, siis ainult Milan.

                      Pole üldse paha tegelt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        See, et Sambaz sai tead mu pärisnime ning sattudes sellest elevusse hakkas seda mulle vastates foorumis kasutama. Ma palusin tal viisakalt seda siiski mitte teha. Mille peale mind saadeti perse. Kuna mulle see siiski ei meeldinud saatsin soccerneti adminnidele päringu.

                        Jah, minu kiiks. Aga mulle meeldib teatud anonüümsust säilitada.

                        Edasi pöördusin adminnide poole ja Sambaz ei saanud sittagi aru ja siiamaani on hinges.
                        Mida kuradit? Kuidas sellist asja üldse õigustada on võimalik, või selle mittetegemisest keelduda, inimese palvel?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Teie suurim viga siin foorumis on see, et suudate võtta kõiki asju megamaxlevelil tõsiselt. Tuli Jaalo, olid kõik megakettas, et kuidas ometi saab see vend siin olla. Tuli Sambaz, oi, kuidas see vend saab üldse siin olla, täiesti uskumatu level ikka. Võtke kokku ennast, haritlased.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Keda igatsen? Kus count on?
                            Leidis naise, sai teada, et rinnad polegi tegelikult lamedad. Nii see läks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Teie suurim viga siin foorumis on see, et suudate võtta kõiki asju megamaxlevelil tõsiselt. Tuli Jaalo, olid kõik megakettas, et kuidas ometi saab see vend siin olla. Tuli Sambaz, oi, kuidas see vend saab üldse siin olla, täiesti uskumatu level ikka. Võtke kokku ennast, haritlased.
                              Ei noh, võib olla tõesti on elementaarne viisakus tänapäeval mingi "haritlaste" asi. Eks lase aga edasi siis.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ei noh, võib olla tõesti on elementaarne viisakus tänapäeval mingi "haritlaste" asi. Eks lase aga edasi siis.
                                Istu endale ilusti sisse elementaarne viisakus foorumis, Maaja Kallast tervitab sind ülevalpoolt! 80% tegelasi oleks nende elementaarsete viisakuste eiramiste eest ammu juba siit bänni saanud. Nii, et ära hakka isegi palun. Juustune, juustune mees! Mozzarella!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X